Какво ви се работи?

  • 93 563
  • 1 325
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 819
Кой ли пък ще ти предложи работа на пътешественик? Пътешествието е за удоволствие, и ако някой иска да си пътува, ще си пътува, а няма да го предлага на друг.
Само не разбрах защо трябва да се заяждаш. Не ти харесва какво съм писала - ок, подмини и не коментирай излишно Simple Smile

# 1 261
  • Countryside
  • Мнения: 11 654
Пътешественик е много интересно, но докато си  млад. Не си представям да мъкна челяд по острови, Латинска Америка, с разни болести и трески. Хеле  пък като тръгнат на училище децата става съвсем сложно. Но за 20+ години си е интересно, да видиш свят и различни култури, хора и т.н.
Иначе, лично аз не съм много по пътешествията, радвам се на почивки, даже не е задължително да са екзотични, че от много зяпане и ходене не остава време за истинска почивка. Но, ми се налага да пътувам и вече ме натоварва и започвам да си мисля, за проста работа с някоя програмка, а финансите и сроковете, колкото изкарам. Така или иначе ММ докарва основните доходи вече и няма особена нужда да се напъвам.

# 1 262
  • Мнения: 5 262
археолог, но доколкото са ми разказвали е голяма боза в България, а и много интересни държави в монета са във война или несигурни ... добре че не го избрах
озеленяване ... сега гледам , че мога да го направя онлайн и то доста лесно и не съжалявам, че не го избрах.

# 1 263
  • Мнения: 25 883
Пътешественик е много интересно, но докато си  млад.

Защо, то и на по-стари години става – когато вече си си изгледал децата и животът си е само твой.  Grinning

# 1 264
  • Мнения: 5 947
Пътешественик е много интересно, но докато си  млад.

Защо, то и на по-стари години става – когато вече си си изгледал децата и животът си е само твой.  Grinning
Е то обикновено тогава вече си умрял. В България имам предвид.

# 1 265
  • Countryside
  • Мнения: 11 654
Пътешественик е много интересно, но докато си  млад.

Защо, то и на по-стари години става – когато вече си си изгледал децата и животът си е само твой.  Grinning
Няма лошо, ама подозирам, че лично мен, ще ме домързи да си разваля рахата и да се мотам по хотели с куфарите на дърти години, че и да снимам или да блогвам/влогвам и т.н. На екскурзийка или круиз да, пътешественик на дърти години, по-скоро не.

# 1 266
  • Мнения: 5 262
аз пък бих пътешествала с децата за да им покажа свят

# 1 267
  • Мнения: 25 883
Хич няма да ме домързи мен, ами проблемът е, че не се намират луди, които да ми плащат.  Laughing

# 1 268
  • Мнения: 10 484
Кой ли пък ще ти предложи работа на пътешественик? Пътешествието е за удоволствие, и ако някой иска да си пътува, ще си пътува, а няма да го предлага на друг.
Само не разбрах защо трябва да се заяждаш. Не ти харесва какво съм писала - ок, подмини и не коментирай излишно Simple Smile

Не се заяждам, а все пак тук всички коментираме. Това, че коментарът ми не ти е по вкуса, си е лично твой проблем. Все пак, ако някой се обади и ти предложи да ти плаща, за да пътешестваш драсни два реда в темата.

# 1 269
  • Paris, France
  • Мнения: 14 396
Не се виждам да пътешествам безцелно, дори и да ми плащат. Има професии които са свързани с пътуване и те са доста добре платени в сравнение със статичните, точно защото причиняват неудобство. Има хора, които ги работят с кеф. Аз не бих могла за дълго. Имала съм работи, свързани с пътуване, но съм ги работила, защото тогава са били най-добре платеното, което съм намерила.

как Сийке, по кораби и самолети има прилично платена работа, ако толкова ти се пътува, като работата по круизи е сравнително спокойна и без напрежение, а и местата, по които обикалят са приятни и отпускащи.

# 1 270
  • Мнения: 29 175
Нивга не тръгвам на такава работа, искам да си знам леглото, къщата и колелото! Морето е до мен, чуждото море и то е близо! Simple Smile

# 1 271
  • Мнения: 2 285
За необвързани хора без семейства са добър вариант.

# 1 272
  • Мнения: 10 484
В случая мисля, че не става дума за работа на кораби, самолети и подобни, а пътуване с опознавателна цел, заради самото пътуване. Ако си блогър, то работата си я работиш сам, никой не те праща (и плаща), а работата, свързана с пътуване съвсем не е пътешествие. Тогава отиваш, за да свършиш определена работа (обикновено бързаш), и ако ти остане някакво време случайно, може да разгледаш и наоколо.

# 1 273
  • Мнения: 25 883
как Сийке, по кораби и самолети има прилично платена работа, ако толкова ти се пътува, като работата по круизи е сравнително спокойна и без напрежение, а и местата, по които обикалят са приятни и отпускащи.

Благодаря, но ще се въздържа. Предпочитам да ми плащат да се наслаждавам на круизите, а не да прислужвам на тези, които се разхождат с тях.  Grinning

В казуса ставаше въпрос да ти плащат, за да пътешестваш и да отразяваш пътешествията си по някакъв начин, а не да работиш обслужващ персонал

# 1 274
  • Мнения: 8 690
Работи ми се интериорен дизайнер. Но живея в провинцията и е абсолютно невъзможно да си вадя хляба с това.

Общи условия

Активация на акаунт