Какво ви се работи?

  • 93 396
  • 1 325
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 760
Моята работа е приятна, интересно ми е, но часовете ми идват в повече, предпочитам да прекарвам повече време с децата си и ако мога да работя от къщи, но не става.

Аз така бях много години. Сега работя работата, която искам и детето ми е непрекъснато край мен, познавам и приятелчетата му.

# 556
  • Мнения: 444
Аз все повече и повече искам да работя с деца, а не в офис и това желание в мен става много силно. Дано си осъществя мечтата скоро! 😊🍀🙏

# 557
  • Мнения: 7 519
Работя каквото искам. Всъщност преминавайки през различни етапи от живота си съм искала да работя различни неща, но в повечето случаи е било това, което искам. Страшно харесвам работата си, но понякога съм уморена, но хубавото е че ми позволяват да работя в няколко отдела, което вняся доста разнообразие в работата ми.

# 558
  • Мнения: 3 480
Добре, че не работя с деца. Понасям единствено собствените си деца, другите за повече от 2 часа не мога да ги изтърпя.

Аз също работя с различни отдели, клиенти и под изпълнители. Един ден не е като другия и съм оставена да правя каквото поискам, стига клиентът да е доволен, което постигам с лекота. Има много творчество и лична мисъл в работата ми, но наистина часовете и пътя ми идват в повече.
Искам да мога да си лежа и да изкарвам пари. ooooh!

# 559
  • София
  • Мнения: 2 995
Искам по цял ден да си седя вкъщи, да си разцъквам алгоритми, структури и интерфейси и никой да не ми натяква какво хубаво слънце имало навън.

# 560
  • Мнения: 28 519
Искам по цял ден да си седя вкъщи, да си разцъквам алгоритми, структури и интерфейси и никой да не ми натяква какво хубаво слънце имало навън.
Аз обратното, искам цял ден да се разхождам навън, под слънцето, да карам колело, да съм край морето и никой да не ми натяква колко много работа имам да върша вкъщи, в службата, вкл. и на компютър! Sick

# 561
  • Мнения: X
Ако можеше работния ми ден да е 6 часов, бих работила с много по-голям кеф дори и най-скучната работа!

# 562
  • Мнения: 1 701
Ако можеше работния ми ден да е 6 часов, бих работила с много по-голям кеф дори и най-скучната работа!
То това си е доказано, че при по-малко работни часове във седмицата работата е по-ефициентна.
Голяма част на интернационални концерни в Германия масово намаляват часовете на работа- 35 часа на седмица. А напоследък и между 24 и 32 часа на седмица. И това не жени, а и мъже работят.
И са си прави хората, няма смисъл да пълнят гушките на политиците с данъци.

# 563
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Ако можеше работния ми ден да е 6 часов, бих работила с много по-голям кеф дори и най-скучната работа!

Тук сме на 35 часова работна седмица за повечето хора. Тези, които работят по 5 до 7 дни седмично и на смени, като работещите в хотели и магазини, работят често на 6 часов работен ден. Примерно 8-14ч от понеделник до събота + 2 недели месечно. Часовете, които са в повече ги вземат като почивни дни. Имам познат, който работи 2 седмици по 12 часа всеки ден без почивен ден и после 2 седмици почива. В почивката си ходи в неговата държава.

# 564
  • Мнения: 28 519
ОООООх, това ми е най голямата мъка, дългото работно време, влизам по светло и излизам по мръкнало, цял ден завряни в тия офиси....чак вече взех да се замислям за работа на смени.....ще ставам много рано но поне няма да стоя до вечерта, ще излизам по светло!
Итината е , че в България се работи изключително много, няма възможност за почасова работа, работи се всякакъв нискоквалифициран, тежък труд, на много места и в събота и неделя! Дори квалифицираните кадри работят дълго, изморително......аз също смятм, че при по кратка работна седмица се работи по добре, знам как работя като съм свежа и как като съм претрепана! Това е една от причините поради която съжалих, че останах тук.....!

# 565
  • Мнения: 1 701
Искам по цял ден да си седя вкъщи, да си разцъквам алгоритми, структури и интерфейси и никой да не ми натяква какво хубаво слънце имало навън.
smile3532   

# 566
  • Мнения: 54 449
Искам по цял ден да си седя вкъщи, да си разцъквам алгоритми, структури и интерфейси и никой да не ми натяква какво хубаво слънце имало навън.

И аз така. Макар и не същите неща ще разцъквам. Simple Smile

# 567
  • Мнения: 3 480
Силно се замислям да замина за Испания и да работя в някой хотел по крайбрежието и да ми е топличко и слънчево цяла година. Толкова съм изморена от хората ... обаче не знам езика  newsm78
Моето обаче няма угодия. Зодия близнаци съм и всичко ми омръзва прекалено бързо, за кратко съм щастлива, после искам нещо ново, доскучава ми.

# 568
  • Мнения: 22 438

Stardust@, не е от зодията, до човек е. Simple Smile
И на мен бързо ми омръзват нещата, работата и т.н.

Сетих се нещо което искам и бих работила с удоволствие.
Да съм треньор, обучител на кучета за слепи, хора с диабет и т.н. Много ме привлича такава работа и някой ден се надявам да имам възможността да опитам.

# 569
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Стардъст, език се учи бързо. Заминавай на топло и не го мисли езика.

Сетих се нещо което искам и бих работила с удоволствие.
Да съм треньор, обучител на кучета за слепи, хора с диабет и т.н. Много ме привлича такава работа и някой ден се надявам да имам възможността да опитам.

А хората с диабет за какво ще ги обучаваш? На тези с диабет от втори тип им трябват една гладна диета, малко витамини и вдигане на тежести после и това е. Излекувани са.

Общи условия

Активация на акаунт