Какво ви се работи?

  • 93 393
  • 1 325
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 8 894

Сетих се нещо което искам и бих работила с удоволствие.
Да съм треньор, обучител на кучета за слепи, хора с диабет и т.н. Много ме привлича такава работа и някой ден се надявам да имам възможността да опитам.

А хората с диабет за какво ще ги обучаваш? На тези с диабет от втори тип им трябват една гладна диета, малко витамини и вдигане на тежести после и това е. Излекувани са.
Нямам диабет, но и аз се интересувам от какво обучение имат нужда болните.

# 571
  • Мнения: 3 480
Стардъст, език се учи бързо. Заминавай на топло и не го мисли езика.

Бих, ама без тийновете и мм не мърдам. Да се изучат тук искам. И аз не знам защо. Престижно образование, признати в цял свят дипломи. После продавам 1 имот и купувам в Испания. Тя ще са ми на 4 часа път. Ще почака малко моята мечта. Която няма нищо общо с работенето  Crazy

# 572
  • София
  • Мнения: 62 595
Покрай тази  тема се замислих, врътнах лентата назад, и с изненада за самата себе си установих, че до момента съм работила това, което съм искала. Дори когато си останах вкъщи с децата, пак работех това, което за този период съм искала и дори получих много бонуси, защото покрай тях влязох в дейности, за които имах повърхностна или никаква представа, но тъй като носех отговорност дали да се занимават и какво да правят, трябваше много бързо да проуча и да науча някои неща. При равни други условия нямаше да имам тази възможностт, нямаше да я търся дори. Не знам, малко странно звучи, но е било така въпреки трудностите и проблемите, с които се е налагало да се сблъсквам и да се справям, също и с недостатъците на всяка работа, която съм работила. За мен в момента въпросът "какво ви се работи" не стои, защото работя това, което ми се работи, съъщо както и преди съм работила това, което ми се е работило към тогавашния момент.

# 573
  • София
  • Мнения: 4 884
Това да имаш имот далече от България, е сложно нещо- казвам го от личен опит. Отговорното стопанисване на имота е трудна задача, защото е поверена на чужд човек, обикновено срещу заплащане. Това беше малко встрани от темата...

# 574
  • Мнения: 3 480
Не съм в България. Имотите са в страната, където живеем, отдават се под наем и наемателите ни са българи - много коректни хора. Ако си вземем къща в Испания ще живеем там, а тук ще оставим на децата поне 1 от имотите, да живеят спокойно. Те могат да идват при нас, както и ние да пътуваме при тях, полетът е директен и е 3.30 - 4 часа.
Имахме имот в България - нясно съм колко е трудно, продадохме го преди години.

Не винаги съм работила каквото искам. Когато заминах за чужбина въобще не бях наясно в какво се забърквам и колко ще ми е трудно, но както Андариел е споменала покрай трудностите научих много неща, разбрах, че съм способна на неща, за които не съм подозирала.
Проблемите, които съм преодоляла са ме научили да се справям с "по-дребни" такива лесно и без да ги мисля.

Следя една рубрика в списание за ресторанти. Мацката обикаля ресторанти, хапва там и после пише рев/та. Това е едно от нещата, които бих искала да работя.
По едно време гримирах за сватби, балове и подобни, правеше ми страхотно удоволствие, но в един момент ми омръзна.  Shocked

# 575
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Интересно ми е ,всички които казват,че работят това което им харесва,какво е то?
Бихте ли споделяли?
Мисля ,че ще е интересно не само на мен.
Благодаря Simple Smile

# 576
  • София
  • Мнения: 16 199
А номера на банковата сметка и ЕГНто?

Може ли да се задават подобни въпроси в анонимен форум??? Все едно някой ще ти даде идеята си за печеливш бизнес на тепсия, за общо ползване.

# 577
  • София
  • Мнения: 2 995
Искам по цял ден да си седя вкъщи, да си разцъквам алгоритми, структури и интерфейси и никой да не ми натяква какво хубаво слънце имало навън.
smile3532  

Ами то реално това правя - разцъквам вкъщи от близо 20 години. Само че винаги ще се намери някой, който да ми сочи с пръст прозореца.

# 578
  • Мнения: 22 437

Nevena Virolan, кучетата са за хора с диабет тип 1.
А не самите хора с диабет да обучавам.

# 579
  • Мнения: 3 480
Интересно ми е ,всички които казват,че работят това което им харесва,какво е то?
Бихте ли споделяли?
Мисля ,че ще е интересно не само на мен.

Стандарти на презентация.

# 580
  • Мнения: 10 379
А номера на банковата сметка и ЕГНто?

Може ли да се задават подобни въпроси в анонимен форум??? Все едно някой ще ти даде идеята си за печеливш бизнес на тепсия, за общо ползване.


На мен също би ми било интересно, естествено без да се влиза в подробности - напр. Бизнес (не искам бизнес идеите им) или държавна административна работа, учител и т. н. - не смятам, че това нарушава анонимността. Аз си казвам, че съм художник - обичам си истински работата, но е имало много моменти, в които силно ми е омръзвала (и аз съм Близнаци) - и не смятам, че съм си нарушила анонимността

# 581
  • Мнения: 3 480
Много исках да стана дизайнер на дрехи, бях започнала да си шия дрехи по кройки от списания и трябваше да уча в художествено училище. Не знам имала ли съм талант, но рисувах не лошо.
След това обаче ме приеха в друго училище и за мен това е една неосъществена мечта, въпреки че сегашната ми работа вкл/чва доста творчество и идеи, вкл/чително работа с дизайнери.

# 582
  • Мнения: 10 379
Светът е пълен с толкова много дрехи в момента, че според мен това е една област, в която много трудно се пробива. Трябва наистина да си с много силен заряд и идеи, както и да си много на Ти с бизнес въпросите, за да имаш какъвто и да е успех

# 583
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Следя една рубрика в списание за ресторанти. Мацката обикаля ресторанти, хапва там и после пише рев/та.

Една съфорумка го правеШЕ (не знам дали още се занимава?). Simple Smile

В последно време се оказва, че наистина мога 2 и 200, но...
Обичам техническите сфери. И предпочитам да се занимавам с това.

Иначе бих искала да съм доброволец към някоя здравна организация...


Стардъст, език се учи бързо. ...

ох, не се отнася за всеки.  Tired

# 584
  • София
  • Мнения: 62 595
За мен не е някаква тайна велика, вече съм го казвала - в производството (ама, съвсем в производството, като работник на трисменен режим и непрекъснато производство), секретарка, счетоводител, майка-домакиня (през това време и учих),  сега логопед, старая се да довърша и друго учене, пък да видим (явно при мен ученето няма край, завърша едно и идва друго, но ми харесва)

Общи условия

Активация на акаунт