Пазарът на недвижими имоти - какво се случва реално?-19

  • 68 188
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 54 436
Аз точно това писах. Нашият стар двустаен явно далеч надхвърля новите тристайни, пък бие и на "четиристаен".
Да, аз го харесвам този 4стаен, хубав е, има голяма баня, ама е тъпо написан Simple Smile

Две бани.

# 721
  • София
  • Мнения: 4 192

Готово  Mr. Green

Дори си мисля че с още малко въображение голямата баня си става за тъмна стая за по-възрастни хора  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 9 876
Дадох капаро, но после се отказах-от Оазиса. Именно заради клаустрофобичните спални. Нечовешко изпълнение...

# 723
  • Мнения: 979
Хубав е апартаментът. Бих дръпнала една, две стени само и ще се получи. Ако е в строеж още по добре, че направо ще ти го направят както искаш.

# 724
  • Мнения: 40 924
Дадох капаро, но после се отказах-от Оазиса. Именно заради клаустрофобичните спални. Нечовешко изпълнение...

Ако това от линка е клаустрофобично за теб, значи си контрагент на жилища за по 200 000 евро и нагоре явно. Но масата хора би се радвала на такова клаустрофобично жилище.

# 725
  • Мнения: 9 876
не коментирах конкретната скица. А това, което аз капарирах. Като си отвориш ръцете (еле ММ, че е по-едричък) - и стигаха до стените. Толкова беше широка спалнята. Втората спалня беше лекинко по-широчка. Абе, не е за мен това. Отказахме се.

Смятам, че би било по-добре да се води 2стаен съответният имот, ама да е с читава стая. Все пак - не сме сардини, да се врем в такива стйчета. Или килерчета?

# 726
  • Мнения: 1 354
Румка, аз питам и за мои познати, но те са си направили избора и май ще са в едно от "тристайното"(което е 70 кв.м.). Може би като цена нещата са достъпни, как вървят? Живот и здраве ще им ходим нагости догодина Simple Smile
Иначе целия комлекс на мен ми е клаустобичен. Прилича ми на недоразумението Цариградски в София.

# 727
  • Мнения: 4 275
Цариградски е перфектен за отглеждане на деца Simple Smile

# 728
  • Мнения: X
O да, перфектен е наистина. Децата могат да играят на криеница измежду хилядите автомобили паркирани по всевъзможни начини, а трафик реално липсва пак по същата причина. Единствено е малко сенчесто и клаустрофобчно заради отстоянията от по 10-ина метра между сградите, но пък за сметка на това като са си у дома могат да се ширят в 9-10 квадратните стаи Grinning Grinning Grinning

# 729
  • In transit
  • Мнения: 11 823
O да, перфектен е наистина. Децата могат да играят на криеница измежду хилядите автомобили паркирани по всевъзможни начини, а трафик реално липсва пак по същата причина. Единствено е малко сенчесто и клаустрофобчно заради отстоянията от по 10-ина метра между сградите, но пък за сметка на това като са си у дома могат да се ширят в 9-10 квадратните стаи Grinning Grinning Grinning
Това е малко несериозно. Вашето семейство колко автомобила има? Този проблем важи според мен за всяка една точка на всеки един голям град, не само в конкретен район в София.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Как ще си събаряте тук там стени? Накрая ще паднат ти блокове.
Иначе докато четях ме осени как да вкарам коридора в спалнята хаха

# 731
  • Мнения: 2 314
O да, перфектен е наистина. Децата могат да играят на криеница измежду хилядите автомобили паркирани по всевъзможни начини, а трафик реално липсва пак по същата причина. Единствено е малко сенчесто и клаустрофобчно заради отстоянията от по 10-ина метра между сградите, но пък за сметка на това като са си у дома могат да се ширят в 9-10 квадратните стаи Grinning Grinning Grinning
Това е малко несериозно. Вашето семейство колко автомобила има? Този проблем важи според мен за всяка една точка на всеки един голям град, не само в конкретен район в София.

Не съм съгласен. Затворените комплекси са на изцяло друго ниво.

# 732
  • In transit
  • Мнения: 11 823
Как ще си събаряте тук там стени? Накрая ще паднат ти блокове.
Иначе докато четях ме осени как да вкарам коридора в спалнята хаха
Може да изкараш една трета спалня на терасата. Wink

# 733
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Как ще си събаряте тук там стени? Накрая ще паднат ти блокове.
Иначе докато четях ме осени как да вкарам коридора в спалнята хаха
Може да изкараш една трета спалня на терасата. Wink
Нямам тераса там, иначе веднага отивам да спя на балкона

# 734
  • Мнения: 9 876
Как ще си събаряте тук там стени? Накрая ще паднат ти блокове.
Иначе докато четях ме осени как да вкарам коридора в спалнята хаха
Може да изкараш една трета спалня на терасата. Wink

Гледах едно предаване - Търсене на дом по света. Там точно така направиха. Пак ново строителство, пак такива ситни спални, и грамадна тераса. Не си спомням за коя държава беше, ама НС същия вид като нашите> Става дума за държаа от Източна Европа.
Купиха го на ш+з. Събраха двете съседни микроскопични спални (точно такива - като си разтвориш ръцете, стигаш до стените им). Стана една, но читава. Голямата тераса, която тук се води минус - те я бяха направили разкошна! Супер невероятна! Реално заради нея купиха апартамента, ама това е друга тема.

И аз така, като видях крайния резултат, ми се видя страхотна възможност.
затова споменах за спалните.
Реално могат да се коригират - ако е на етап строеж в момента. Или ако не е носеща стената.

Общи условия

Активация на акаунт