тест за бременност

  • 1 734
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, от доста време ви чета и накрая се присъединих!Имам един въпрос и ще се радвам да ми отговорите!
Закъснява ми с около две седмици и днес направих тест шуър чек и ми показа много много бледа втора черта, ама не беше розовка ами по скоро белееше! Толкова ама толкова бледа, че трябва да се загледаш че да я видиш и се питаш дори дали не си внушаваш!
След това отидох и си взех тест престо но този път нямаше абсолютно нищо! Питам се, дали ако тест шуър е бил по чувствителен и е доловил слабо хормонът на бременността, а после престо да не е е доловил нищо понеже да речем не е бил по чувствителен от шуър .. само да отбележа, че шуър не е правен с сутрешна урина дори.. та възможно ли е шуъра да е по чувствителен от престо и оттам да идва тази бледа черта!
Утре ще направя вторият от опаковката на престо ама сутринта с първата урина, ако това има някакво значение понеже нали пише че може да се правят по всяко време!
Ще се радвам някой, на който му се е случвало подобно нещо да ми отговори!

Благодаря предварително! Simple Smile


# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
След закъснение от две седмици би трябвало да има ясна втора черта  Peace

# 2
  • Мнения: 46 508
Вероятно става дума за т.нар. изпарителната линия. Тя изглежда така и се появява на мястото, на което трябва да излезе втората черта.

# 3
  • Мнения: 3
Благодаря за отговорите! Simple Smile Blue Heart

Утре ще повторя теста! Ами интересното е, че ми се показа чертата в времето на засичане ( 5 тата минута), а не след това време, та затова си помислих, че може да е + ... Толкова много ми се иска да е +  , знам че ако не е ще се разочаровам, но съм решила да си поръчам фертилайд витамините, казаха ми че са много добри и докарвали до бременност, доста са скъпи, но поне ще си заслужават парите ако действително ми оправят лудите хормони!Защото това закъснение ще да е от хормони и пак се почва наново! Sad

Ще пиша пак!

Още веднъж благодаря ви мили момичета! Simple SmileFlowers Hibiscus

# 4
  • Мнения: 7 325
Направи си кръвен тест. Той със сигурност ще покаже. За две седмици шуър чека трябва да покаже ясно, но пък ако си имала късна овулация може и да не.
Пожелавам ти да е това, което искаш.

# 5
  • Мнения: 11 337
Дари, пусни един тест със сутришна урина. Или най-добре направи кръвен такъв.

Според мен витамните няма да ти решат проблема, а трябва да разбереш какво става в тялото ти - имаш ли овулация и кога е. Да си направиш малко изследвания /говоря за минимални стартови такива/ и да пробвате няколко месеца със секс през ден след като знаеш кога е овулацията.  Peace

# 6
  • Мнения: 3
Да, скоро ще ходя на изследвания, а иначе направих вторият тест от опаковката на престо и е отрицателен! Sad ...И ми е много мъчно! Но сте прави, при две седмици закъснение щеше да има нещо на теста ако беше + и чертата щеше да е силно изразена!

# 7
  • Мнения: 3
Здравейте днес ми е втори ден от закъснението. Цикъла ми е редовен 28 дни . Направих си тест на Sure check . Прикачвам снимка . Мнение ..на мен ли ми се струва или има бледа черта. След колко дни да си направя нов .

Общи условия

Активация на акаунт