Нещо смешно, което децата казаха - 10 тема

  • 97 334
  • 742
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 820
пак малкото...
Госпожата в детската градина и казала, че е време за зимни пантофки вече и в четвъртък, когато я взехме, тя ни съобщава. Казахме и, че следващата седмица ще ни преведат заплатите и ще отидем да си избере.
В петък, отново станало въпрос в градината нещо, че е време децата вече да сменят пантафките и нашето диване се изцепило:
- Госпожо,ние ходихме по ресторанти, ядохме пици и няма парички! Докато не преведат заплати на мама и тати - тъй ще съм!

Госпожата като ми каза, щях да падна... Grinning

   Хаххахаха  Joy Joy Joy

# 121
  • Мнения: 1 494
Не съм писала отдавна, че службата много ме гони ,но ето няколко бисера от Дари :

"Какъв подарък да ти донесе дядо Коледа" - "Чертеж на голям двоен леген, аз ще си го построя и ще си играя в него, в едната половина съм аз, в другата - играчките и така няма да ме караш само да си ги прибирам защото ще са вътре".

Много реклами напоследък на всякакви играчки по телевизията и Дари иска всяка втора, на което аз отговорям "Ще кажа на дядо ти Коледа, ще види какво ще ти донесе" или подобно. Тези дни се обърна към мен и ми каза :"Да бяхте ми купили нещо и вие за Коледа, а "

Приготвяме да чистим, в този момент идва баба му и предлага да го вземе при нея. Аз казвам, че трябва първо да си подреди играчките, а той казва "Вие започнете, аз ще довърша когато се върна"

# 122
  • Мнения: 960
JoyJoyJoy искрено ме забавлявате, моя син е по-малък и още не ги съчинява чак така бисерите, но ме подготвяте какво да очакам Simple Smile много по-умни и по-хитри са мъниците отколкото си мислим Simple Smile

# 123
  • София
  • Мнения: 5 954
На моята малката щерка, все обяснявам че не можем да купим  всичко, което види по магазините или в рекламите, защото няма да ми стигне заплатата или защото нямаме достатъчно пари и т.н. гледам да й казвам истината, защо няма как да купя всичко  ooooh!
И тя откраднала една плюшена рибка от някакво дете и я носи от градината, казва ми " Взех я защото нямаш заплата !"  Grinning Grinning
Почвам да я убеждавам да я върне, ама сама да я върне, не аз, защото утре ще грабне друго.  ooooh!
Питам я: На кого е рибката?
Казва: На никого !  Confused
Пак питам: На кого е рибката, на кое дете?
Казва: Казах ти, на никого.... (ПАУЗА) Не е на Ники !  Wink

# 124
  • София
  • Мнения: 22 953
Аз пък помня, че разменях играчки, но майка ми не го одобри и каза, че трябва  да си  разменим пак нещата, аз бях много недоволна, защото бях на по-голяма далавера.  Laughing

# 125
  • Мнения: 9 877
моето най-ситното се е научило да хленчи, ама толкова искрено, че чак незнам дали е смешно, или сърцераздирателно?

Моля те, никам поли, никам капки - моля те, мамо, бичам те!
(Моля те, не искам да ми вземаш сополите, н искам капки, моля те - обичам те).

Ама катосе моли е едно такова искрено - чак се чудя в яслата ли тренира? От де се е изучил?

# 126
  • Мнения: X
Моята дребната ме врънка да ѝ купя обувки на токчета, а още няма 7 години. Все е пред огледалото.

# 127
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
И моята щерка ми обува обувките на токчета и шета из къщи, а иска и чило /червило/ и лак. А с крем, що докопа, отдавна се маже.

# 128
  • Мнения: 4 518
И моята щерка ми обува обувките на токчета и шета из къщи, а иска и чило /червило/ и лак. А с крем, що докопа, отдавна се маже.
Радвай се. Мои роднини момичета като малки се намазали с акита. Видяли, че майката на едната си прави маска за лице, изчакали да спрат тока и се почнали.
П.С.: едната страда после от акне, така че явно не върши работа. Другата 10 години след пубертета ѝ излязоха първите пъпки.

Мъжа ми като малък са го мазали с крем здраве когато се удари за да му мине. Счупила се някаква количка и милия решил да я намаже (омаца и напълни) с крем за да се поправи. Добре, че моята кола като се счупи не я маже с крем...

# 129
  • София
  • Мнения: 1 928
Много ми е любима тази тема, искрено и от сърце се забавлявам с бисерите които споделяте.. Голямата ми дъщеря е вече голяма и "бисери " няма, близнаците са още малки за такива.

# 130
  • Мнения: 960
rumka833 хаха и моя син се е изучил на такава драматизация в яслата. Започва мрънкане и плач-наушким и като получи каквото иска мигновено спира и се смее, сякаш нищо не е било Simple Smile

# 131
  • Мнения: 9 877
ами, в един и същ кръжок са явно
Wink

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Пак малкото диване Simple Smile

- Габи, кажи "шапка"!
- Сапка.
- Не "сапка". "Ш" - "шапка"!
- С - сапка.
- Добре, кажи "шал"!
- Сал.
- Не "сал", а "ш" - "шал"!
- Добре де, може ли да ми кажеш, да кажа ръкавици?

# 133
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 025
Пак малкото диване Simple Smile

- Габи, кажи "шапка"!
- Сапка.
- Не "сапка". "Ш" - "шапка"!
- С - сапка.
- Добре, кажи "шал"!
- Сал.
- Не "сал", а "ш" - "шал"!
- Добре де, може ли да ми кажеш, да кажа ръкавици?


Кучето - плюшка, с което си играе моя син,  е "Сарко" Grinning

# 134
  • София
  • Мнения: 5 954
Моята също не може да каже Ш
Но внезапно , изведнъж от 2 седмици насам, казва Р Thinking И то много добре казва Р , Отчетливо ! Каза: "Виктория Първанова краде играчки"

На почти 4 години е и досега не можеше изобщо да каже Р
всичко беше Либа, Льозов цвят, Ще ходим на молето ,
Как ти е второто име? Отговаряше досега :Петльова ( Петрова)  Stuck Out Tongue Winking Eye
Изненадана съм че стана изведнъж. Даже не съм я учила или настоявала да научи.

Общи условия

Активация на акаунт