Нещо смешно, което децата казаха - 10 тема

  • 97 331
  • 742
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 9 876
Моят номер две като беше на около 4 г му викаме - и само да си барнал тортата, мисли му!!!!!
След няколко време влизаме в стаята, ОН ближе и гризе шоколадовите  декорации по ръбовете
Аа, не я бараам , ЕК ми ръцете
И ги мята във въздуха, и продължава да ближе

# 196
  • Мнения: 3 396
- Как се казва твоята мама? - дъщеря ми на 3г към друго дете.
- Магда.
- Ааа като колата на тати!! ( Мазда)

Последна редакция: ср, 07 фев 2018, 09:00 от Eli..........

# 197
  • Мнения: 10 607
Grinning Което ми напомни...
Прибираме се с такси и по едно време малкия забелязва, че по радиото звучи песен на Криско (една там за базуките Grinning) и възкликва:
- Виж, мамо, има музика! Кат' тати! Хъ-хъ, дда, кат' тати! Grinning (супер доволен)

В същия момент чувам "разклати я тая базукаа" и такъв смях ме опуши... Grinning

# 198
  • Мнения: 460
Като стана дума за музика - ето как ми започна сутринта на мен преди няколко дни - https://www.facebook.com/desinka.basheva/videos/1784241128282098/ 
При нас детските песнички се пеят в яслата, всичко останало, което се слуша вкъщи вече го знае наизуст и го пее непрекъснато. Надявам се да сме ви усмихнали с моя малчо и неговото изпълнение Simple Smile
Прекрасен ден желая на всички!

# 199
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Хахахах Деска, много е сладък, искрено ме разсмя Purple Heart

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Има детски шляп часовник играчка от НМ. Много й е важен.
Сутринта още преди да я сложа на гърнето:
"Мамо дай ми да си сложа часовника, защото ми е студено на ръчичката."

# 201
  • Мнения: 9 876
Аз съм убабец! Хубавец все едно, ей тъй го изръси, както си стоеше
😺

# 202
  • Мнения: 650
В  градината едната госпожа е млада на около 25 тя е леля Делчева (г-жа Неделчева), а другата е рошавата. Хахахах, дано те не знаят как ги ги нарича.
Имат сега шарка- варицела и са в карантина. Моята дъщеря от варицела и карантина реши да направи една дума за по- лесно и вика " в градината сме в каринцела"
И сега като са в "каринцела" не ги събират уж с другите групи, но влизаме ние в понеделник и на входа събират пари за куклен театър, а моята много обича да ходи, но излиза леля Делчева и казва, че от тяхната група децата няма да ходят, заради шарката и моята мига, мига на парцали  изцепва:
На куклен театър не може с другите групи, само на танци може с другите групите..... Онемях.

# 203
  • София
  • Мнения: 5 954
Моята голямата  щерка,  имаше една Г-жа в градината, която ходеше със свирка на врата като рефер. Grinning
Когато я питах нещо за градината и да каже коя Г-жа нещо казала, тя не казва името на Г-жата, ами рисува с ръка къса коса около главата си и после прави мимика на свирката. И свири с уста. Да се сетя за коя Г-жа става дума. Първия път доста се пулих и се чудех какво ми изобразява с тази пантомима. Grinning

# 204
  • Мнения: 513
Като чета какви бисерчета ръсят направо нямам търпение и моя син (9м.) да порастне 😁😊

# 205
  • Мнения: X
Ще порасне, не бой се. Много бързо става. Ето, аз докато се усетя и малката на есен ще бъде ученичка.
Като си спомня, че беше от трудно проговарящите деца, сега е такова кречетало, че понякога ме заболява главата. Вечер нито новини можем да чуем, нито в някой филм да се загледаме. И в редките моменти, в които няма какво да каже, започва едно рррррр-р-р, защото до преди два-три месеца не можеше да изговаря "р". Спонтанно сама започна (и това също доста късно).
Сега ми липсват и пачуана (шампоан) и глававницата (възглавница), но такъв е животът  децата растат, ние стареем.

# 206
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Моята дъщеря онеден ме изненада - прибира се от градината и казва - испозо /госпожо/, иска ползвам тоалетната. И на баща си вока "испозо".

# 207
  • Мнения: X
Мен на вечеря ме попита дъщерята: "Госпожо, може ли допълнително?".

# 208
  • София
  • Мнения: 6 036
И моята дъщеря най-редовно ми каазва Лельо Галя (лелята в групата) или Йони (най-добрата и приятелка).

# 209
  • Мнения: 650
Като е болна и я оставя на баба и докато съм на работа, вечер като я взема и  ми вика бабо Simple Smile С баща и понеже сме разведени и като я оставям по- дълго при него после като ми я върне и ми вика тате.
Онзи ден чакаме асансьора и една баба, с дълга бяла сплетена коса, нещо си гледа в пощата и малакта я поглежда и и вика:
-О ти си прекрасна принцеса Елза.
При което аз този път не удържах фронта и избухнах в смях.
А преди доста време пак в асансьора се качва една кака на към 20г. и имаше същите обувки като моите и дъщеря ми изцепи:
- Имаш същите обувки като на мама, ама тя не ги носи защото каза че са грозни чипици. Е умрях от срам....

Последна редакция: ср, 14 фев 2018, 07:31 от BellaBarli

Общи условия

Активация на акаунт