Нещо смешно, което децата казаха - 10 тема

  • 97 387
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 650
Е не е нещо фрапантно, което не трябва да научава, но ние понеже отдавна живеем заедно с втория ми мъж( тя беше на 2 г., някъде като се събрахме) и на него не му е удобно и не иска тя да го вижда гол.

# 466
  • Мнения: 5 064
Е не е нещо фрапантно, което не трябва да научава, но ние понеже отдавна живеем заедно с втория ми мъж( тя беше на 2 г., някъде като се събрахме) и на него не му е удобно и не иска тя да го вижда гол.

Е да,напълно нормално е при това положение Simple Smile
Сигурно е умрял от срам в горната ситуация Grinning

# 467
  • Мнения: 11 573
Смешно ви е, ами като намериха„ розовото чудовище”...
Поканих приятелка с нейното момиче да играят в нас, бяха в една група в градината. Скоро бях имала РД и що да не ми подарят вибратор моите дружки. Розово зайче. Седи си кутията в гардероба, тия двамата какво са ровили и малката победоносно влиза в кухнята с него в ръка, пуснат, естествено. В този момент звъни баща й и я пита какво прави. - Играя с розовото чудовище! Пита той майката какво е това чудовище, някаква нова играчка, си мисли. - Меч, меч, сконфузено отвърна майката.
Седяхме и двете като в небрано лозе, ама смееш ли да им обясниш какво е това, аджеба.

# 468
  • София
  • Мнения: 9 643
И аз влизам в банята с 4-годишната ми дъщеря гола. Не смятам, че има нещо нередно в голотата, ако не се демонстрира на публично място. Е, не се разхождаме голи въкщи, но в банята е съвсем нормално. Обаче ако съм в цикъл например, не си свалям бельото докато я къпя, за да не се шокира от  гледката. Първо къпя нея, а после себе си. И тя не пропуска да отбележи "Мамо, пак забрави да си свалиш гащичките. Не може да се къпеш с дрехите." А за дамските превръзки съм обяснила, че майките използват такива, за да им е по-чисто. Засега не съм получавала въпрос какво да е по-чисто, но смятам да кажа истината когато ме попита.
Тампони не ползвам от години, но вкъщи бяха изостанали някакви, прибрани в дъното на висок шкаф. За мен си остава загадка как точно се озоваха в нейните ръце, но пристигна тържествено при мен да ме попита какво е това  баш когато се бяхме събрали с роднини на един празник.Trollface

# 469
  • Мнения: 650
Смешно ви е, ами като намериха„ розовото чудовище”...
Поканих приятелка с нейното момиче да играят в нас, бяха в една група в градината. Скоро бях имала РД и що да не ми подарят вибратор моите дружки. Розово зайче. Седи си кутията в гардероба, тия двамата какво са ровили и малката победоносно влиза в кухнята с него в ръка, пуснат, естествено. В този момент звъни баща й и я пита какво прави. - Играя с розовото чудовище! Пита той майката какво е това чудовище, някаква нова играчка, си мисли. - Меч, меч, сконфузено отвърна майката.
Седяхме и двете като в небрано лозе, ама смееш ли да им обясниш какво е това, аджеба.
хахахха ще пукна от смях, колегите ми ме питат на какво толкова се смея- ами на един меч Sweat SmileSweat SmileSweat SmileSweat Smile

# 470
  • Мнения: 39 495
На четири и половина момиче не би трябвало да вижда нито патока на баща си, нито на пастрока си.

# 471
  • Мнения: 5 064
Защото?
Може би е така,но ми е интересно защо?
А на майката ...пилето...може ли да гледа? И отново защо не или защо да?
Питам съвсем сериозно,с малко несериозни определения Simple Smile

# 472
  • Мнения: 39 495
Защото просто е неестествено.
Да, дъщеря ми е на 5 и ме вижда гола, примерно и се е пишкало докато се къпя. Но майка си. Баща и ми е неприемливо.
Още повече, че човечетата на тая възраст са страшно впечатлителни.

# 473
  • Мнения: 5 064
Няма нищо неестествено в човешкото тяло.Според мен едно дете не би се впечатлило грам от даденостите на мама и тате,ако те не се крият нон стоп Simple Smile
Разбирам,че просто ти е неудобно и не го приемаш.Има много привърженици на тази теория.Просто исках да знам защо?
Има ли някаква конкретна причина,смяташ ли,че това ще се отрази на психиката на детето и в какво отношение?

# 474
  • Мнения: 39 495
Лично не. Но си спомням как една потребителка беше впечатлена, не в добрия смисъл,  от члена на баща си, който се разхождал след баня. Вероятно е била по голяма, щом има спомени, но въпреки това дете. 

# 475
  • Мнения: 5 064
Стана ми интересно,как точно се е впечатлила ? Grinning
Със сигурност, когато детето започне да съзрява полово, не е редно да гледа....такива неща.Но едно 4-5 годипно момченце със сигурност не вижда нищо сексуално в циците на мама да речем Stuck Out Tongue
Нашите мозъци са предубедени и за това виждаме нещата като нередни.Аз така мисля.

# 476
  • Мнения: 39 495
Сексуално, не разбира се. Но, че е интересно е друго. Има си една граница, която при едни години- в мойто съзнание е 3,5-4 която не бива да се прекрачва.

Иначе, нека всеки си се разхожда както намери за добре. После ще дава пари за психолози.

# 477
  • Мнения: 11 573
Моят почти осемгодишен отскоро се мъчи да ме пипа по гърдите. Казвам че не може. Какво толкова имало, нали съм го била кърмила, та ми ги бил виждал. Иначе, ако сме в една стая се обръща и не гледа докато се преобличам. Научи имената на половите органи от по големия си братовчед.

# 478
  • Мнения: 3 160
.

Последна редакция: чт, 05 юли 2018, 01:11 от GG_BG

# 479
  • София
  • Мнения: 6 016
Ние не се разсъбличаме пред децата, ни за къпане , ни за преобличане. Особено мъжа ми, той по начало е срамжлив, Дали са го виждали 10 тина  пъти по боксерки из коридора, И мен така, да притичам до банята най най много по бельо. Но не съдя хората. Всеки си знае. Зависи от навиците в семейството, зависи от възрастта на децата.
Едно време , като малка, майка ми ме водеше на баня, от тези общите, и там съм я виждала гола, че и куп жени наоколо. Помня че зяпах жените понякога, вече като отраснах и взех да се впечатлявам. Grinning
Сега се къпем в душ кабина, не е голяма, изобщо не става да се къпя заедно с дете, трябва да се мия над главата му.... не е практично... не е хигиенично.....  и защо да го правя незнам ?

Общи условия

Активация на акаунт