Пазаруване от Amazon - тема №70

  • 113 076
  • 770
  •   1
Отговори
# 645
  • Русе
  • Мнения: 12 214
Някой да е купувал лаптоп от Амазон

# 646
  • Sofia
  • Мнения: 4 911
Някой да е купувал лаптоп от Амазон

Аз, но от американския. Какво точно те интересува?

# 647
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 256
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0148N2U7K/ref=ox_sc_act_tit … IOEJSPO&psc=1 Някой купувал ли си този уред пържене без мазнини? Моля споделете каква марка и отзиви!
Миналата година приятелка ми даде да пробвам нейния. "Пържих" картофи в него - все едно ядях пластмаса. За да съм сигурна, че грешката не е в картофите, повторих с друг сорт - същата работа.

# 648
  • Мнения: X
http://m.bg-mamma.com/?topic=940580.msg35781385#new

Попитай за уреда в тази тема, там има мами, които го употребяват редовно.

# 649
  • Мнения: 4 369
Относно чашите за кафе. Аз имам от Старбъкс, половин литър е и съм много доволна. Избора в Старбъкс е много голям и всичките им чаши са много добри. Според мен не си заслужава да се поръчва.

# 650
  • Sofia
  • Мнения: 5 109
Относно чашите за кафе. Аз имам от Старбъкс, половин литър е и съм много доволна. Избора в Старбъкс е много голям и всичките им чаши са много добри. Според мен не си заслужава да се поръчва.

И моята е Старбъкс - четвърта година я ползвам супер активно. Като мини термос е с капаче за пиене отгоре. Мисля, че 30лв. струваше (подарък ми е от ММ и децата, но аз проучих и малко им се скарах, че са взели толкова скъпа, но си заслужава всяка стотинка Hands Plus1)

# 651
  • Sofia
  • Мнения: 10 881

Вчера точно гледах Starbucks чашите, коя е твоята Ани? Много ми е важно да не е разливаща се, дори при наклон.

# 652
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 811
https://www.amazon.de/gp/product/B0002DDISG/ref=ox_sc_act_title_ … R8XB7XF&psc=1

машинката за подстригване на Браун отново доста намалена  Peace

# 653
  • Мнения: 1 080
И за мен си отговарят, и сандали и ботушки съм мерила и носила, с тесен крак съм.

Моите еcco https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00RC8UDIC/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1 дойдоха преди няколко дни и съм много щастлива от тях, страшно са удобни, а подметката  и тока  някакви супер меки и  еластични, страшно приятна за ходене. Топли са, не като за сега, точно каквото исках, дано и да са достатъчно водоустойчиви Simple Smile
В таблицата виждам, че 6=37, така ли е?

# 654
  • София
  • Мнения: 46 961
Не 6 е 39.
6UK говорим, 6 US може и да е 37, там е друга номерация.
Сега погледнах, вярно таблицата в амазон е омазана Simple Smile Във всичките  колони са дали  американска номерация.
Eто на Ессо Size guide с английската номерация:
https://www.eccoshoesuk.com/customer-service/174-ecco-size-guide

# 655
  • Мнения: 1 080
Разгледах, че и на другите модели са така и затова питам. Благодаря!

А имате ли наблюдения, дали зимните обувки са една идея по-големи и да е предвиден дебел чорап?

# 656
  • София
  • Мнения: 46 961
Ако приемем тези и гората за зимни - и двата мога преспокойно да ги нося със дебели чорапи. Но пък за мен това са есенни, не зимни обувки.
Зимни съм имала едни ботуши техни малко в този стил, но друг модел (че моите и без цип бяха) https://outlet.eccoshoesuk.com/ecco-saunter/p1600 бяха по-теснички, така де по-елегатен вид все пак са, но и в тях оспявах да се набутам с дебел чорап.
Сега пък съм взела за детето апрески  техни, носи 37 номер той... е, и аз мога да си пъхна крака в тях, така че сигурно и с 2 вълнени чорапа ще може да ги носи Simple Smile
Т.е. като цяло - мисля, че да - предвидено е, в никакъв случай не бих си взела по-голям номер. Но все пак е малко и до модел.
Разбира се - ако си в София може да се разходиш до техен магазин и да пробваш някой друг чифт и да ги пробваш.

# 657
  • Мнения: 1 080
За съжаление не съм в София и няма как да премеря. Благодаря!

# 658
  • Sofia
  • Мнения: 5 109

Вчера точно гледах Starbucks чашите, коя е твоята Ани? Много ми е важно да не е разливаща се, дори при наклон.

Ето ТАЗИ е моята, но тази цена нещо.... Confounded ММ я е купил на времето от МОЛ-а на "Цариградско шосе". Ако отгоре капачето, от което се пие е щракнато добре, не се разлива. Аз като тръгвам на път , я мятам в дамската чанта.

# 659
  • Русе
  • Мнения: 12 214
Някой да е купувал лаптоп от Амазон

Аз, но от американския. Какво точно те интересува?
   Може и от американския. Имам възможност за доставка до UK. Търся някоя конфигурация до 600 $

Общи условия

Активация на акаунт