1001 НОЩ - Binbir Gece/🌷ХАЛИТ🌷БЕРГЮЗАР🌷 НОВИ ПРОЕКТИ - ТЕМА 265

  • 34 384
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 28 081
Онче, Халит е бил в ТЦ Зорлу с приятели, а на другата в снимка, от поста на Джу - пак е там, снимал се е с фенка, която прилича на Шер Joy Joy

Хюля е снимала Берг в самолета и е написала - "Ах, какво ще правя със страха на дъщеря ми да лети. Отново се повтаря"
Имам същия лак като нейния. Laughing Laughing Grinning А страхът от летенето е свързан със страх от високо - акрофобия и начинът да се преодолее не е труден, ако се потърси помощ от специалист.



Берг много се зарадва на подаръка си. Grinning Направен с любов от толкова хора, които искрено я обичат и ценят. Да са живи и здрави - и тя, и те! txtloves smile3501 txtloves

# 76
  • Мнения: 28 081
Пропуснах това - В петък - 13 октомври, при Беяз ще гостуват Мерием, Кенан и Халук Б. във връзка с премиерата на филма "Проницателният Реджай"

# 77
  • Мнения: 13 434
Любимците на Ончето. Hug
Началото на отношенията им започна с литературни цитати - много яко... Heart Eyes

https://www.instagram.com/p/BY1Zhexl2JY/?tagged=halitergenc



"Най-сладката усмивка на света!!!" - това е надписът под тази снимка.  Peace

Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 00:16 от jupetrov7

# 78
  • Мнения: 28 081
Да, Халит се е усмихнал много сладко. Чашата му не се вижда добре, може да е вода или бира, но Берг предлага наистина нещо сладко chef Wink







# 79
  • Мнения: 13 434
Каква е фигурката на тортата?  newsm78
Хюля също е много доволна!  Peace

За ЛЕКА НОЩ - един изящен колаж. bouquet



И дано утре видим и нещо от Бурак бей.  Peace

# 80
  • Мнения: 14 571
      Grinning

      Една щастлива неделя!... Hug

      





Този Халит ми харесва най-много! Joy 9/9/17



Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 06:27 от vera17

# 81
  • Мнения: 28 081
Добро утро!
Сътрудниците в арт студиото са поръчали тортата за Берг





На концерта на Таркан





Скрит текст:

# 82
  • Мнения: 14 571
 Grinning

Халит в една усмихната неделя!..... Laughing





В Измир!! Peace

Скрит текст:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9

/21430210_10155290992742740_7290898660589802325_n.jpg?oh=82186f852aa81b9fa3cb69afc26486c5&oe=5A5E61F0

+ Из Златен Петербург....


Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 13:41 от vera17

# 83
  • Мнения: 5 648
Здравейте, момичета Hug Нека е хубава неделята ви chef Hug
Аз пристигам с няколко сватбарски снимки- за настроение, пък и се подходящи за неделен ден Laughing
Снощи е била сватбата на Мерт Денизмен- актьорьт, който играеше Щайнер във VS. На мен лично ми е симпатичен. Коментираха, че бил с маратонки на сватбата и изобщо облеклото му. Ами ще отиде както си иска, негов си е купонът! Grinning Peace Човекът е много забавен, веселяк, даже в сериала като се появяваше за кратко- на мене все смешно ми ставаше. Grinning На сватбата му се появиха Пънар и Кубилай. А тази сутрин излязоха снимки и на Мирай, и тя е отишла по-късно. Питат къде са другите- ами сем. Ергенч май рядко ходи по такива събития. Боран пък- хич Joy За него пишат, че и  премиерата на филма, в който участва, може да пропусне. Joy
Ето малко сватбарски снимки. Коментира се всичко, естествено Shocked Рускините не спират да се вайкат, че Мирка се е поналяла. Grinning Вярно е, ама пък защо всички трябва да са слаби. Laughing



Ето го тук Мерт- с маратонките Laughing И Мустафа Сами е там, забравих актьорът как се казва.


Ето я и Мирка- пораснала е очевидно, ама сега и е времето да расте и да се облича както си иска, на 18 години е все пак Laughing


Сезонът очевидно е сватбен Grinning- ето я и Ясемин на сватба на приятелка Grinning

Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 12:34 от oncee

# 84
  • Мнения: 13 434
Здравейте в неделя! Hug Hug

Да му е честито на Мерт Денизмен - и на мен ми беше много симпатичен!  bouquet
При това много добре си изигра ролята на лихваря-евреин!  Peace

Пак  фенско творчество.  Peace





И малко усмивки.  bouquet


Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 13:22 от jupetrov7

# 85
  • Мнения: 28 081
Благодаря ви за постовете! Hug



Ейлем Лейла е на първия ред вляво












Мерием и Халук Б.

https://www.instagram.com/p/BY22aRMADDd/?taken-by=meryemuzerlimeryem

# 86
  • Мнения: 14 571
 Grinning

Тeзи хубави снимки не съм видяла..... newsm78









      

Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 19:36 от vera17

# 87
  • Мнения: 28 081
Наздраве! Grinning



Нa екопазара - м. октомври м. г.



Вера, и ние не сме, защото се появиха днес. Grinning











Със Сема и Хюля



Очаквано медиите не пропуснаха да отразят присъствието на звездата сред зрителите на концерта. yes





"Турецкая Мегазвезда поп музыки Таркан открыл сентябрьский марафон под открытым небом, вторую ночь подряд он дает концерт, на которые пришли его жена Пинар Теветоолу и его мать Неше Теветоолу, к которым Таркан обратился со сцены со словами любви. Искренние позы свекрови и невестки еще раз опровергают слухи об их плохих отношениях.
"Мы родственники".
Бергюзар Корель: « Я впервые в жизни пришла на концерт Таркана. Мои друзья мне не раз говорили, что надо сходить. Наконец - то я пришла, - сказал актриса. Когда Корель давала интервью, известная певица Ирем Дериджи вступила в разговор: «Прекрати, девочка, дай мне тоже поговорить». «Кстати, мы родственники с Ирем. Мой двоюродный брат женился на ее двоюродной сестре, - сказала Бергюзар.
Таркан не забыл пообщаться со сцены со своей коллегой, известной певицей Ирем Дериджи. Певец сказал: «Ирем, дорогая... мы любим твой голос, и твои сумасшедшие проделки и все такое». На что Ирем, увидев полотенце в руках Таркана, закричала: «Говори, что хочешь, но брось мне свое полотенце». Поймав полотенце, она под восторг зала, вскочила на стул и повертела им."

http://www.gazetevatan.com/gelin-kaynana-yan-yana--1100974-magazin/



"На вопрос журналистов о летнем отдыхе, Бергюзар Корель сказала, что: "Это лето было просто великолепным. Однако, актриса заметила, что в ее любимом курортном городке Чешме, стало очень дорого отдыхать. "За каждый пройденный шаг приходится платить". Особенно трагична ситуация в Алачати. Мы съездили в Африку и в Испанию потом еще, и даже не сравнить те деньги, которые мы потратили там, по сравнению с Чешме. Это стало очень дорогое место отдыха. Я люблю старый Чешме, - сказала актриса."

http://www.hurriyet.com.tr/berguzar-korel-cesme-cok-pahali-40574462

/ За тези, които като мен не се сещат или не знаят - Ирем Дереджи е певица /

````````````````

Младоженците



Някои гости Laughing

# 88
  • Мнения: 3 631
Ах, тези красиви жени ми напълниха душата - майка и дъщеря!
Кой ли пази Али? Милият, сигурно тате го е отвел някъде по мъжки!😃😍

# 89
  • Горски извор
  • Мнения: 5 010
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug :
Здравейте куклички Hug Hug Hug Hug Hug
в началото като хукнах добре агънцето в Измир оправихме newsm10 но нямах как да пиша  smile3511никога няма да взимам отпуска вече  #2gunfire никогааа smile3511


като най голямата будала са фанах да прая ремонтттттт smile3532 Weary

радвам се че Дарки е тук Hug
АЗ КАТО ТАЯ БАБА ДЕТО ВИКАЛА сичко ми е ясно само не разбрах за какво става въпрос newsm09
та каква работа има Кеню с БЕРГИТКА той си искара реда за филм
 tiptoeбягам  та не ям 341uu 341uu newsm66

Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 19:48 от kikito zaprqnova

Общи условия

Активация на акаунт