дали съм бременна?

  • 2 599
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
ako o6te 4dena ne mi doide 6te si napravq test az si zimam samo shure check..stiskaite palci da ne sam

# 16
  • Мнения: 337
Вероятността е много малка,но я има,и аз си мислех,че е невъзможно,но тук съм чела за момичета,забременяли точно по това време.

# 17
6toto az i drug pat sam go pavila to4no sa6tiq den kato mi e svar6valo i si4ko e bilo ok,ama sega ...

# 18
  • Мнения: 3 154
А ти защо лежиш на това ушенце, че след като предния път не е станало и сега няма да стане? Като не искаш да забременяваш - има презервативи! Безотговорност му викам аз на туй...
Айде дано ти се размине, а занапред се опитай да си научиш урока Wink Попрочети туй-онуй за контрацепцията.

П.П. И пиши на кирилица

# 19
  • Мнения: 1 353
ами не се притеснявай-като си направиш теста ще разбереш!В  крайна сметка кой ти е виновен че не сте се пазили Hug
е не така грубо де,жената пита,на който не му е интересно да не отговаря.Няма вероятност  веднага след цикъл да се забременее,има и спешна контрацепция нали знаеш
Не знам ти на кое викаш грубост newsm78,ама аз имам друго разбиране за тази думичка.И не е жена девойката а и по тези пуберски истории има много сайтове и инфо Peace-все пак щом не иска бебе защо позволява да се случва това:
to4no kogato si svar6i pravehsex sa6tiq den i mom4eto svar6i v men...?!

# 20
  • Мнения: 1 232
Какво значение има дали е момиче или жена,търси съвет и това е.А от грешки никой не е застрахован. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 353
Какво значение има дали е момиче или жена,търси съвет и това е.А от грешки никой не е застрахован. Simple Smile
Мила аз това не го отчитам като грешка  Naughtyзащото момичето не казва че се е изпуснал а че направо е свършил в нея-ако не искат бебче тогава защо си позвеоляват такива"грешки".Прости ме но ако стане по невнимание съм съгласна-но от това което прочетох не е по невнимание.Съжелявам но това е моето мнение   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 701
И аз мисля, като BECE! Преди, когато не исках бебе, но исках да правя секс се пазех. Полазвах презервативи, защото никога не съм искала да пия хапчета (и аз не знам защо, но не исках просто). След това пораснах малко и когато имах сериозен човек до себе си на който можех да разчитам, започнах да разчитам на него да ме пази, като и двамата поемахме риска да се случи нещо и да запазим детето. След това вече започнахме да го правим нарочно.
Винаги съм се отнасяла отговорно към тялото си и към човека с който съм. Не може да се правят такива "грешки", но да речем, че станат - ами спешната контрацепция? Нима има толкова неинформирани млади жени?
Мисля, че темата поне за мен е изчерпана.
Нека всеки сам поеме отговорността за това, което върши!

# 23
  • Мнения: 1 232
Да в известен смисъл наистина сте прави,но все пак хора разни,особено в една по-крехка възраст,ако момичето е наистина младо ,може да е проявило лекомислие бе изобщо има много но,незнам как се е случило всичко,но все пак се е случило и то има нужда от "помощ"

# 24
  • Мнения: 1 353
Да в известен смисъл наистина сте прави,но все пак хора разни,особено в една по-крехка възраст,ако момичето е наистина младо ,може да е проявило лекомислие бе изобщо има много но,незнам как се е случило всичко,но все пак се е случило и то има нужда от "помощ"
Ок  Peaceно как бихме могли да помогнем-тя не е взела предпазни мерки след случката(всички предполагам сме чували за постинор) а изчаква да мине 1 месец и после да му мисли newsm78.Единствения съвет който можем да и дадем е да иде на лекар-по друг начин не знам как можем да помогнем-много голяма тема отворихме Hug Hug Hug Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 232
Да в известен смисъл наистина сте прави,но все пак хора разни,особено в една по-крехка възраст,ако момичето е наистина младо ,може да е проявило лекомислие бе изобщо има много но,незнам как се е случило всичко,но все пак се е случило и то има нужда от "помощ"
Ок  Peaceно как бихме могли да помогнем-тя не е взела предпазни мерки след случката(всички предполагам сме чували за постинор) а изчаква да мине 1 месец и после да му мисли newsm78.Единствения съвет който можем да и дадем е да иде на лекар-по друг начин не знам как можем да помогнем-много голяма тема отворихме Hug Hug Hug Embarassed
така е мила Hug,проявих съчуствие и си сложех обеца на ухото,че нали дъщеря имам да си мисля как ще я възпитавам,пази боже както се казава

# 26
  • Мнения: 1 701
Да ти е жива и здрава дъщеричката и ако говориш с нея и и обясняваш нещата мисля, че с това поне няма да има проблем. Нека е информирана, че да не стават "грешки" от невежество. Недопустимо е във времето в което живеем! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 353
Да в известен смисъл наистина сте прави,но все пак хора разни,особено в една по-крехка възраст,ако момичето е наистина младо ,може да е проявило лекомислие бе изобщо има много но,незнам как се е случило всичко,но все пак се е случило и то има нужда от "помощ"
Ок  Peaceно как бихме могли да помогнем-тя не е взела предпазни мерки след случката(всички предполагам сме чували за постинор) а изчаква да мине 1 месец и после да му мисли newsm78.Единствения съвет който можем да и дадем е да иде на лекар-по друг начин не знам как можем да помогнем-много голяма тема отворихме Hug Hug Hug Embarassed
така е мила Hug,проявих съчуствие и си сложех обеца на ухото,че нали дъщеря имам да си мисля как ще я възпитавам,пази боже както се казава
И аз имам дъщеричка Laughing и подкрепям wish в това кото е написала-дано да успеем да възпитаме добре дечицата си Hug Hug Hug Peace

# 28
  • UK
  • Мнения: 1 351
ВЕСЕ определено е грубо и не смятам, че е нужно да стресираме момичето допълнително, всички сме били на нейната възраст ( не че знам каква е де но по постъпките и предполагам ) и сме били малко или много безотговорни. Достатъчно е просто да и вдъхнем кураж и да и даваме съвети до колкото можем все пак. Според мен Сънчи - Пънчи  е права и трябва да се пази, само ако види колко много момичета сме тука които искаме да бебе а не тава все още но има такива които не искат и става много лесно, просто смятам, че трябва да се пази повече...
 Успех  Hug

# 29
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
А това момиче ? къде отиде, защо не пише повече за резултата  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт