ВРАЦА 2

  • 51 506
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 369
Ние майките с по големи деца съответно и с по голям опт  Flutter ще помагаме в мазалото с пюретоСпоко
А за времето и мен не ме интересува  Crossing Arms Само сняг може да ме върне ако завали  Naughty

# 16
  • Мнения: 3 042
Момичета за мен също не е  проблем времето. Слагам дъждобрана в количката и потеглям. Peace
 Аз онзи ден като даже валеше /в сряда мисля беше Thinking/ чак като излезох от входа видях, че пръска ooooh!. Комшииката ме чакаше вече на вън с нийното бебе и хоп-троп ние първи на центрото  Joy Joy Joy. Скрихме се под навеса в Джоли бар пиинахме кафенце и после като престана пък потеглихме по задачи. Peace

Сиска моят бандит миналото лято само на вън ядеше. Сутрин за закуска в 9,30 ч бяхме в парка при киното  ooooh! там с кеф ядеше /в нас се мръщеше плюеше, ужасТ/. На обяд обядвахме пак там и тогава се прибирахме Joy. И след обяд пак ходехме на вън да ядем  ooooh!  Joy Joy Joy.
В къщи обикновенно ако ядеше правеше мазало smile3502, на вън никога Joy Joy Joy.

# 17
  • Мнения: 369
Хриси ти ще доведеш ли кака Михаела ? Praynig

# 18
  • Мнения: 3 042
Хриси ти ще доведеш ли кака Михаела ? Praynig

Гале,  Михаела още днес я взе майка ми след училище и чак утре като свърши работа ще я доведе. Малко и аз да поотдъхна. Wink Така, че ще съм само със Златото.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честита Ви нова Темичка, момичета!!! Party

Много радостни мигове Peace  Grinning Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 101
Момичета, за утре...аз никой не познавам, освен vezdi, така че вие ще трябва да ми свирнете, че поне на снимки сте ме виждали. Аз съм със сива количка и дълга коса. До утре  bouquet

# 21
I az ne poznavam nikoi osven teb Siska no se nadqvam che shte se namerim burzo. Siska ne se pretisnqvai s hraneneto az hranq malkata Nikol  na vun i nqmame problem,ako vidish trudnost shte ti se pritechem na pomosht  Wink
Do utre momicheta  Simple Smile  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 042
vezdi_vesi  ти си била vezdi, а аз в първия момент се чудя кое е това ново момиче  Joy Joy Joy Joy Joy.
Сиска не се притеснявай щом ви видим с Дени веднага ще  Whistling.
А за vezdi мисля, че имам представа коя е, но не съм 100 % сигурна. Утре ще видим дали е така. Peace

Чао за сега. До утре.  bouquet

# 23
  • Мнения: 197
Здравейте,мами и бебоци LaughingАз още не сьм мама-още сьм малка Rolling Eyes но трупам опит с моя племенник и покрай него сьм тук Wink Уча в Бургас,но сьм от Враца и милея за нея!От кака разбрах че сте на срещичка!Искам и аааз smile3514 !Приятно изкарване!Дано времето и при вас да е хубаво,защото тук хората вече трьгнаха на плаж   grinning039 Laughing

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 19:12 от Аничкаа

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 205
Снимки от срещичката за недошлите няма ли? Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 101
Аничке-Баничке, Hug Мноооого те обичаме, миличка!!! Heart EyesРадвай се на морето и заради нас с Дени.

Момичета, ние днес след срещичката си направихме една дълга разходка до хижата, из града и къде ли не. Току-що се прибирам. Аз съм капнала от умора,а двамата с Дени имаме вече сериозен тен Party

Като имам време да кача снимките, ще пусна линк. Сигурно утре, че сега умирам за сън Tired

Ева, готин е новия ти ник Peace

# 26
  • Враца
  • Мнения: 5 205
Еха супер! ще чакаме.
Аничка ще ме усведомява на ушенце как е в Бургас Laughing

# 27
  • Мнения: 1 101
Ми то ти ще си го видиш след 2 седмици Laughing Wink

# 28
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Браво на вас Сиска.Там на хижата работи ли ресторантчето?Аз последно ходих м.септември и сега разбрах ,че било изгоряло.Беше много хубаво.Сиска,изпрати ми програмата за да направя и аз на Марти така снимките.  bouquet

Последна редакция: сб, 13 май 2006, 20:28 от калинка

# 29
  • Мнения: 4 473
Благодаря на всички за приветстването Hug  bouquet
Ако някой иска може да ми даде координати на ЛС, та като дойдем във Враца да се обадя Grinning

Общи условия

Активация на акаунт