Кауфланд - тема 23

  • 59 054
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 7 058
А за маслото си взимам.на ,,обнова ” за 12 лв/кг от кварталния магазин
Ако е хубаво си се уредила много добре Grinning
А аз на Мероне за 10 лв./ кг. Stuck Out Tongue

# 61
  • Мнения: 7 710
А за маслото си взимам.на ,,обнова ” за 12 лв/кг от кварталния магазин
Ако е хубаво си се уредила много добре Grinning
А аз на Мероне за 10 лв./ кг. Stuck Out Tongue
До нас близо има специализиран  магазин за млечни продукти , надъхахте ме да проверя дали има нещо изгодно Grinning имам спомен, че преди бяха сравнително скъпи там ... А аз се сдобих с около 400 грама домашно масло 😁

# 62
  • shumen
  • Мнения: 18 038
Аз другата седмица харесах Ленора и на детето Барнита.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
Аз взимам Крема густо...оф, сестра ми вчера бяха до Метро...едва ли аз ще успея да отида, но може да се пробвам все пак.

# 64
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Аз взимам Крема густо...оф, сестра ми вчера бяха до Метро...едва ли аз ще успея да отида, но може да се пробвам все пак.
Ако не успееш - на Билла 2 пакета са 12 лв. през целия месец.
Не знаех знаех за офертата в Метро, хем ходих преди 3-4 дена. Имам пак ходене, щото забравих да купя едни тетрадки, та, ще се огледам за Лаваца. Имам 2 неразбутани пакета от такава промоция, но на 5 лв. рядко може да се намери.
Оспамихме темата с тази Лаваца:grinning:

# 65
  • Мнения: 7 848
Ако е коментирано, моля за извинение, но това "Избери и купи на спец. цена за кои дни важи?

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
viki_1974, благодаря за инфото

# 67
  • Кърджали
  • Мнения: 276
Мисля, че е за цялата седмица.
Ако е коментирано, моля за извинение, но това "Избери и купи на спец. цена за кои дни важи?

# 68
  • Мнения: 2 742
Видях в новата брошура, че от утре ще има грейки. Някой знае ли дали вече са ги заредили в магазините? Па-конкретно в Овча Купел в София ме интересува, но и друг филиал би ми свършил работа. Благодаря!

# 69
  • Мнения: 7 848
gala_girl , благодаря. макар, че споря с едни хора. И аз мисля, че е седмично, те казват, че е не е,  защото било в проценти и ги обявявали определени часове от деня. Надявах се някой запознат или служител на веригата да се включи. Но дано да за седмицата! Пак ме устройва.

# 70
  • Мнения: 3 961
Всичко от вестника е за седмицата или до изчерпване на количествата, а не за часове.

# 71
  • shumen
  • Мнения: 18 038
И аз мисля за седмица,че е.

# 72
  • Мнения: 2 880
Набързо с записвам, че съм ви изтървала ;?
и аз се интересувам от Лавацата Bowtie

# 73
  • Мнения: 25 750
Набързо с записвам, че съм ви изтървала ;?
и аз се интересувам от Лавацата Bowtie
Kaзаха в Метро е на промоция, синята и червената. На мен този магазин ми е на края на света и не го посещавам. Crossing Arms
Купих си от лидъл крема е гудсто за 6 и нещо, но чакам в К да намалят червената, че да заредя. Laughing

# 74
  • Мнения: 2 880
Ха-ха мерси, за това не съм го срещнала в К брошура Wink
Аз нямам нищо освен един Т маркет в града...наблизоа са ми само к, лидл и била, та...евентуално нещо по тях, мерси Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт