Кауфланд - тема 23

  • 59 055
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 018
ние пием  малко,  взехме общо 4 от седмицата с промоцията, едно и половина се изпи, едно отиде на торта с бисквити и имаме още едно, което ще ни стигне поне до края на другата седмица

# 91
  • София
  • Мнения: 4 713
  Аз се запасих с прясно Олимпус преди седмица, та за сега не го мислим
Колко време се съхранява? Олимпуса ми харесва, по добре е от К класик.

Доста дълъг срок на годност има, до към края на месеца
Именно колкото по дълъг срок ,толкова по вредно .... на Огоста е със срок от седмица най много ...препоръчвам ви го!

# 92
  • Мнения: 19 018
Е, поне не е като тия УХТ, дето са с трайност до Великден догодина

иначе взимаме и Домлян от Фантастико  в кофичка, то е с малка трайност, но не е толкова вкусно

# 93
  • Мнения: 4 208
Е, поне не е като тия УХТ, дето са с трайност до Великден догодина

иначе взимаме и Домлян от Фантастико  в кофичка, то е с малка трайност, но не е толкова вкусно

А, таман да попитам - какво е това мляко УХТ  newsm78. Гледах го и аз, чудих се...

# 94
# 95
# 96
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Егати, не съм разбрала, че е имало прИмоция на Олимпус, иначе щях да съм първа писта, у дома литър не стига на ден, пием само Олимпус или Елби.

# 97
  • Мнения: 19 018
На мен последното ЕлБи ми се развали на 3-ия ден от отварянето
та ще си помисля следващия път дали да взимам, иначе ми харесва

# 98
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Не би ли следвало да е така?
Не знам, при нас днес се отваря и вече е заминало.

# 99
  • Мнения: 25 750
На мен последното ЕлБи ми се развали на 3-ия ден от отварянето
та ще си помисля следващия път дали да взимам, иначе ми харесва
То човек вече не знае да се радва ли, че млякото се разваля, или не. На мен киселото не ми се разваля, и гледам срокове защото на вид може да стои 1 година без сигнали че старее.

# 100
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
На Маджаров ми се е разваляло киселото мляко, бях забравила отворена Верея, повече от седмица беше престояла и нищо ѝ нямаше, хем си знаех, че млякото не струва, но в кварталното магазинче няма голям избор.

# 101
  • Мнения: 19 018
Да, и на мен Маджаров кисело ми се вкисна леко след 1-2 дни в хладилника отворено...
А прясно със добре затворена капачка според мен не може толкова бързо да се разваля...

# 102
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
А и ако е било в срок на годност, не би трябвало, куца им съхранението на продуктите, то да е само това.

# 103
  • Мнения: 7 710
Mr. Green

За детето по мин. 1 чаша на ден, ето ги 2 л., за мен по 1 - 2 чаши, още 2 л., ако яде някаква зърнена закуска или правя палачинки още 1 л., ако пък и ММ реши да пие мляко - още 1 л., та ето станаха 6 бут. седмично. Може и по-малко, де...различно. Но си върви...
Не е полезно толкова мляко.... колкото и да са ни втълпявали от малки, че е добре за костите , можеш да си набавиш витамина не само от млякото, когато млякото се приема в големи количества организмът започва да го приема като отрова и започва да се бори, в следствие на което се изтощава; също така влияе неблагоприятно върху кожата ...

# 104
  • Мнения: X
Mr. Green

За детето по мин. 1 чаша на ден, ето ги 2 л., за мен по 1 - 2 чаши, още 2 л., ако яде някаква зърнена закуска или правя палачинки още 1 л., ако пък и ММ реши да пие мляко - още 1 л., та ето станаха 6 бут. седмично. Може и по-малко, де...различно. Но си върви...
Не е полезно толкова мляко.... колкото и да са ни втълпявали от малки, че е добре за костите , можеш да си набавиш витамина не само от млякото, когато млякото се приема в големи количества организмът започва да го приема като отрова и започва да се бори, в следствие на което се изтощава; също така влияе неблагоприятно върху кожата ...
И аз съм на това мнение.Направо настръхвам като чета как се наливат с литри Grinning
Ако толкова приемате мляко заради протеините и тн.,искам да ви кажа,че млякото от плъхове е най-доброто,с най-високо съдържание на протеини и др. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт