Кауфланд - тема 23

  • 59 181
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 895
Благодаря за брошурата. Нищо не си харесах този път.
П.П. Коригирам се за доматения сос. Нещо съм се разсеяла, не е Атлас, а Атлантик, ето, този: https://www.ebag.bg/domaten-sos-atlantic-co-s-bosilek-700-g/8233.

# 31
  • Мнения: 7 328
Някой в предишната тема търсеше органайзер-кутия ученически червен с лепка...днес в Джъмбо се сетих за питането и снимах тези не знам дали ще са подходящи като размери

# 32
  • София
  • Мнения: 9 850
К. имаха едни топени сирена в станиолена опаковка, търсих онзи ден при нас и нямаше и помен от тях. Бяха много видове - с гъби, салам, подправки, чедър, натюр... Дали са ги спряли за постоянно? Тяхната си марка бяха - К-класик.

# 33
  • Мнения: 7 723
К. имаха едни топени сирена в станиолена опаковка, търсих онзи ден при нас и нямаше и помен от тях. Бяха много видове - с гъби, салам, подправки, чедър, натюр... Дали са ги спряли за постоянно? Тяхната си марка бяха - К-класик.
При нас ги има, днес ги видях ... явно не са заредили

# 34
  • Мнения: 30 031
Снощи ги имаше в Младост 3. Може би при вас не са заредени.

# 35
  • Мнения: 3 985
Напоследък доста неща поскъпнаха. И аз само сладолед си харесах от следващата седмица.

# 36
  • Мнения: 25 883
Новата брошура - нищо. И по добре. Peace

# 37
  • Мнения: 54 935
И за мен нищо. Peace

# 38
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Да не остана назад и аз нищо не харесах, но утре ще ходя да проверя дали има от прословутия кетчуп за който питах в началото на темата.

# 39
  • Мнения: 19 059
 При нас - София ОК - ще има Хепи аур всеки ден от 11 до 22 ри между 7 и 12 часа от понеделник до петък, 30 % отстъпка от ненамалените плодове и зеленчуци

# 40
  • Мнения: 30 031
Аз си харесах Ленора от новата брошура.

Някой има ли мнение за препарата за петна на Фрош, който е намален следващата седмица?

# 41
  • Мнения: 155
При нас - София ОК - ще има Хепи аур всеки ден от 11 до 22 ри между 7 и 12 часа от понеделник до петък, 30 % отстъпка от ненамалените плодове и зеленчуци

Това звучи супер. Преди време имаха такава промоция в магазина до Пирогов, сега явно са я изместили. Но Овча Купел ми е малко далече Sad Дали ще е само там?

# 42
  • Мнения: 7 328
При нас - София ОК - ще има Хепи аур всеки ден от 11 до 22 ри между 7 и 12 часа от понеделник до петък, 30 % отстъпка от ненамалените плодове и зеленчуци
Благодаря ти за инфото!Днес шатрата вече я нямаше...
Ивекс,при нас го няма "твоя" кетчуп.

# 43
  • Мнения: 19 059
При нас - София ОК - ще има Хепи аур всеки ден от 11 до 22 ри между 7 и 12 часа от понеделник до петък, 30 % отстъпка от ненамалените плодове и зеленчуци

Това звучи супер. Преди време имаха такава промоция в магазина до Пирогов, сега явно са я изместили. Но Овча Купел ми е малко далече Sad Дали ще е само там?

Не знам, имаме малка листовка в брошурата, пише че важи за ОК, може и в други квартали да има

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 13 600
И аз нищо не харесах, чудя се Лавацата на каква ли цена ще е...

Общи условия

Активация на акаунт