Къде в Пловдив??? - 73

  • 63 784
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 41 023
За кауфландския...

# 676
  • Мнения: X
То в Галерията май отдавна нищо няма....

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Тя галерията отдавна е затворена,  даже вече не е и галерия... Имаше запитване и смениха името Пловдив плаза май беше ама не съм сиг! До колкото чух май март ще го отварят пак!

# 678
  • Мнения: X
Регистрирано лице в бюрото по труда има ли възможност да изкара някакви курсове за преквалификация ?

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Чувал съм, че има много курсове в бюрото, но най-добре да отидеш на място и да питаш!

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 211
Здравейте, момичета. Предстои ни преместване в Пловдив и трябва да обзавеждаме жилището набързо, че сме с бебе. Може ли да ме насочите към някакви магазини за килими, на поносими цени? За сега ни е нужен 1 голям, 200x300 и евентуално няколко пътеки. И другото нужно по спешност, е да препоръчате майстор/и да избият касата на терасата, за да я усвоим към кухнята и да измажат мястото. Много благодаря предварително.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Пуснаха ли Коматевско шосе? Магазина на Попов отвори ли?

# 682
  • Мнения: 4 159
Пуснаха ли Коматевско шосе? Магазина на Попов отвори ли?
коматевско отвори, но магазинът скоро няма да отвори-правели му ремонт

# 683
  • Мнения: 23
Здравейте, моля да ми препоръчате добър електротехник! Спешно! Много благодаря!

# 684
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
В кой МЦ мога да мина по-скоро на УНГ? В Каспелата има час чак за петък, а без час отиваш и висиш неясно колко време. Трябва ми за нещо дребно да отхвърли или потвърди

# 685
  • Бг
  • Мнения: 847
В кой МЦ мога да мина по-скоро на УНГ? В Каспелата има час чак за петък, а без час отиваш и висиш неясно колко време. Трябва ми за нещо дребно да отхвърли или потвърди

Във второ ДКЦ /срещу бившия ресторант Стадиона/ при доктор Костуркова можеш да минеш без да се налага да чакаш. Работното й време е от понеделник до сряда от 8 ч. до 13 ч., в четвъртък е следобед от 13 ч. до 19 ч. Иначе същата има и частен кабинет /някъде но Кметството в Кичука/, където работи с касата, но там нямам инфо как работи.
Също не съм чакала при д-р Арнаудова, кабинетът й е на бул. "Васил Априлов" 14. Трябва да се обадиш обаче предварително. Ето телефона за час - 0888 527 507 и 0876 527 507.
Работното й време е
Понеделник - 10.00 - 18.00
Вторник - 8.00 - 15.00
Сряда - 10.00 - 18.00
Четвъртък - 8.00 - 15.00
Петък - 10.00 - 18.00

Последна редакция: пн, 13 ное 2017, 12:59 от Alexa_a

# 686
  • Мнения: 838
Има ли някъде в града магазин от който мога да закупя фотоапарат втора употреба? Трябва ми нещо съвсем евтино, което да прави ясни снимки, по - добри от телефонът ми.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Здравейте, момичета. Предстои ни преместване в Пловдив и трябва да обзавеждаме жилището набързо, че сме с бебе. Може ли да ме насочите към някакви магазини за килими, на поносими цени? За сега ни е нужен 1 голям, 200x300 и евентуално няколко пътеки. И другото нужно по спешност, е да препоръчате майстор/и да избият касата на терасата, за да я усвоим към кухнята и да измажат мястото. Много благодаря предварително.

Здравей,
В Домко може да разгледаш килими, имат всякакви цени - до Метро в Тракия и на Пазарджишко шосе. Аз не обичам килими, но в някои помещения съм сложила от тези кръглите по 1.6-1.9 метра обиколка, за да придадат уют. Личното ми мнение с дете и ако имате паркет, а не плочки, е да избегнеш килимите - чистене, напикаване, повръщане, да не говорим алергени и косми и прах и т.н от 1 до 3 годинки, си е зорно ако навсякъде имаш килим/мокет.

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 211
Здравейте, момичета. Предстои ни преместване в Пловдив и трябва да обзавеждаме жилището набързо, че сме с бебе. Може ли да ме насочите към някакви магазини за килими, на поносими цени? За сега ни е нужен 1 голям, 200x300 и евентуално няколко пътеки. И другото нужно по спешност, е да препоръчате майстор/и да избият касата на терасата, за да я усвоим към кухнята и да измажат мястото. Много благодаря предварително.

Здравей,
В Домко може да разгледаш килими, имат всякакви цени - до Метро в Тракия и на Пазарджишко шосе. Аз не обичам килими, но в някои помещения съм сложила от тези кръглите по 1.6-1.9 метра обиколка, за да придадат уют. Личното ми мнение с дете и ако имате паркет, а не плочки, е да избегнеш килимите - чистене, напикаване, повръщане, да не говорим алергени и косми и прах и т.н от 1 до 3 годинки, си е зорно ако навсякъде имаш килим/мокет.

Много благодаря за отговора. В хола за момента ще се наложи да сложим. Много се пързаля по ламината и сега започват първите крачки, и искам да е малко по-сигурен като стъпва. След време нищо не пречи да го махнем, но за сега и особено за зимата искам да има. Дупето му нон-стоп на пода.

# 689
  • Мнения: X
В кой МЦ мога да мина по-скоро на УНГ? В Каспелата има час чак за петък, а без час отиваш и висиш неясно колко време. Трябва ми за нещо дребно да отхвърли или потвърди

Д-р Елмония Арнаудова http://www.arnaudova-ung.eu/index.html

Общи условия

Активация на акаунт