Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 13

  • 102 798
  • 823
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 3 845
И аз ходих при него със същите оплаквания. Много съм доволна, при мен беше от щитовидната жлеза (имам Хашимото), но каза, че сърцебиенето е нормално и не е опасно.

# 391
  • Мнения: 75
Момичета, знаете ли дали се доплаща за съхранение на ембриони ако процедурата е по фонда? Сега се сетих, че фонда уж покрива, ама май съхранението не го покрива, а сега гледах, че за 3 години е близо 1000 лева...

# 392
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Момичета, знаете ли дали се доплаща за съхранение на ембриони ако процедурата е по фонда? Сега се сетих, че фонда уж покрива, ама май съхранението не го покрива, а сега гледах, че за 3 години е близо 1000 лева...

Здравей, фонда покрива замръзяването, но съхранението на ембрионите аз си го заплатих, 200лв. за 6 месеца.
Успех Flowers Hibiscus

# 393
  • Мнения: 75
Благодаря, arji! 🙂

# 394
  • Мнения: 22
Здравейте, някой правил ли е хистероскопия интересува ме дали се полага болничен при тази процедура и колко дни, от клиниката ли се дава или от личния лекар? Благодаря

# 395
  • Мнения: 218
Глория, аз съм правила. От клиниката ми дадоха 30 дни болничен.

# 396
  • Мнения: 22
liubitu благодаря за мигновения отговор  Simple Smile, ти целия ли го използва и за колко време се възстанови? При мен става въпрос за полеп, притеснявам се, но се надявам да мине леко. Проучих въпроса има опция с направление цената е 830 лв. доплащане.

# 397
  • София
  • Мнения: 4 884
За никакво възстановяване не става дума. И аз правих в Щерев. Вечерта си тръгнах сама с колата, на другия ден бях на работа.

# 398
  • Мнения: 22
а ползва ли болничен?

# 399
  • Мнения: 17
Аз също имах хистероскопия за някакъв малък полип в Щерев. Дадоха ми 15 дни болнични. Имах кървене и леки болки 2-3 дни.

# 400
  • Мнения: 731
За никакво възстановяване не става дума. И аз правих в Щерев. Вечерта си тръгнах сама с колата, на другия ден бях на работа.
И аз така. На следващия ден си бях на работа. Имаш леко зацапване, но не болки или нещо друго да не можеш да работиш.

# 401
  • Мнения: 218
Аз бях по каса, платих 830 и изследвания, също се налагаше заради полип. Имах 2 нощувки в болницата, вечерта преди манипулацията и една в самия ден. Да кажем че два дни имах кървене и дискомфорт, болничен взех толкова дълъг по други причини.

# 402
  • Мнения: 22
Благодаря ви за отговорите  Hug

# 403
  • Мнения: 846
Момичета, включвам се и аз с едно питане. Препоръчаха ми колпоскопия при д-р И. Димитров, но не ми е много ясно как се случват нещата. Трябва да си запиша първо час за преглед/консултация и след това по негова преценка следва нещо или направо питам за колпоскопия? Има ли някакви предварителни изисквания- ден от цикъл, предишни изследвания...?

# 404
  • София
  • Мнения: 3 845
Момичета, включвам се и аз с едно питане. Препоръчаха ми колпоскопия при д-р И. Димитров, но не ми е много ясно как се случват нещата. Трябва да си запиша първо час за преглед/консултация и след това по негова преценка следва нещо или направо питам за колпоскопия? Има ли някакви предварителни изисквания- ден от цикъл, предишни изследвания...?

Има такова изследване в Щерев с ваучер от Офертомед. Не знам каква е цената в действителност, но това си заслужава. Докторът е много внимателен и си разбира от работата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт