Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 13

  • 103 024
  • 823
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 4 884
Хахха, да, Duca ме подсети за това, успях на 4тия път и при неуспехите Коновалова идваше смазана при мен да ми каже, че я не стават, или че Ф се е пукал преди пукцията, съпреживяваше всичко, все едно съм и сестра.

# 631
  • Мнения: 141
Здравейте момичета,и аз се присъединявам към групата,като ми предстои инвитро при Александров,прочетох и хубави и лоши коментари за него,но ако има момичета ,които правят опитите си за бебе при него ще ми е драго и интересно да обменим информация,аз лично от август месец съм при него,пътувам от Пловдив и за мен това е добър специалист

# 632
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета. Искам да попитам при започване на стимулация, прегледите и изследванията, които се правят през това време, отделно ли се заплащат. В досегашната ми болница бяха включени в цената на ин витро-то?

# 633
  • Мнения: 135
Дами, има ли такова нещо като избор на екип или той е задължителен и само в ценообразуването е посочен отделно?

# 634
  • Мнения: 115
Rasp_berry предполагам че прегледите и изследванията по време на стимулация се покриват от Фонда,поне така беше в предната ми клиника,а и си е написано ясно какво включват тези отпуснати средства от Цар.Иначе предварителните изследвания и лекарства(ако се наложи)се заплащат от пациента.

# 635
  • Мнения: 11
Rasp_berry предполагам че прегледите и изследванията по време на стимулация се покриват от Фонда,поне така беше в предната ми клиника,а и си е написано ясно какво включват тези отпуснати средства от Цар.Иначе предварителните изследвания и лекарства(ако се наложи)се заплащат от пациента.

Благодаря за отговора, но не сме по фонд.

# 636
  • Мнения: 53
rasp_berry, при самофинансиране прегледите влизат в процедурата,но изследванията се плащат.

# 637
  • Мнения: 293
Здравейте на всички. След година и половина неуспешни опити за бебе, с ММ решихме да се обърнем към специалист. Имаме направена разширена спермограма в  клиника Малинов. Опитваме се да намерим причината, но до сега неуспешно. Изследвали сме и хормони. Таа..искаме да кандидатстваме по фонда, проверих в сайта на клиниката и запазих час за доц. Андреева. Четох, че е много добър специалист, но все пак искам и друго мнение. Много благодаря предварително!

# 638
  • Мнения: 53
Здравей,deronii,аз съм при доц.Андреева и мога само положителни неща да кажа за нея и за асистентката й д-р Опрова.
Доцентката изглежда малко студена,но смятам че е страхотен специалист. Назначава всички необходими изследвания, ин витро процедурата беше изключително професионално изпипана, много добра преценка при моя ИЯР и в момента съм в 20 г.с. и тя ми следи бременността.
Може би единственото,което не ми допада е,че не обяснява много, много,ако не й зададеш въпроси,а пък аз много блокирам като отида Blush

Здравейте на всички. След година и половина неуспешни опити за бебе, с ММ решихме да се обърнем към специалист. Имаме направена разширена спермограма в  клиника Малинов. Опитваме се да намерим причината, но до сега неуспешно. Изследвали сме и хормони. Таа..искаме да кандидатстваме по фонда, проверих в сайта на клиниката и запазих час за доц. Андреева. Четох, че е много добър специалист, но все пак искам и друго мнение. Много благодаря предварително!

# 639
  • София
  • Мнения: 1 358
И аз тъй... такова доверие вдъхва, че след 2 неуспешни опита, пак не ми се сменя . Не знам, може и да съм ку-ку.

# 640
  • Мнения: 173
Здравейте, отново Simple Smile Аз след дълго четене във форума и след като в петък се обадих и ми казаха, че има свободен час за понеделник за доц.Андреева, реших че ще ми е на късмет и веднага се записах Simple Smile Тъй като имах само хормонални изследвания (които тя прегледа и всичко е наред там) , тя каза, че следващото, което трябва да направим е спермограма. Наистина не обяснява много, но излъчва такава увереност, че наистина можеш да блокираш хаха.

# 641
  • Мнения: 402
Доц. Андреева беше и все още е нашият лекар. Да , студена е , но няма как да показва постоянно емоционалност. За мен беше правилният избор. Дано е и вашият и помогне за сбъдването на мечтата ви. По назад има доста мнения за нея в темата , може да прочетете. Успех !

# 642
  • София
  • Мнения: 192
Доц. Андреева е и нашият лекар и трите реда в подписа ми са благодарение на нея. Изключителен специалист и човек, зависи в какви ситуациите сте попадали заедно.

# 643
  • Мнения: 371
момичета, как става ако се следиш, а решиш да раждаш другаде. Тъй като не ти се дават никакви документи при проследяване..

# 644
  • Мнения: 322
Здравейте момичета, днес си пуснах изследвания в Клиника Щерев, резултата излезе, но няма референтни граници. Ако някоя от вас ги знае ще бъда много благодарна да ми ги напишете. Изследвала съм Естрадиол, ФСХ, ЛХ и прогестерон на 2 ден от цикъла. Благодаря и успех

Общи условия

Активация на акаунт