Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 13

  • 102 796
  • 823
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 244
Аз съм с инсулинова резистентност и съм ходила няколко пъти при д-р Яначкова по време на бременността. Какво те интересува?

# 751
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Аз също съм при нея. Обожавам я 😍 Това е най-готиният и съвестен ендокринолог, при който съм ходила. Откакто сме в клиниката съм при нея и ще продължавам.
И аз съм с ИР. Дава ми страхотни съвети и е доста начетена, интересува се от там е изследвания, статии и т.н.

# 752
  • София
  • Мнения: 39 765
Моля пуснете нова тема.

# 753
  • Мнения: 1
Здравейте, моля да ми кажете мнения за д-р Мариян Александров от клиника Д-р Щерев гр.София ще се подлагам на инсеминация и ми трябва, мнение записала съм си час при Александров, но вие споделете ако сте ходили при него 🙂

# 754
  • Мнения: 1 416
Благодаря момичета.Това ме интересуваше-компетентна ли е в сферата на ИР.Записах си час при нея.
Ще споделите ли какво лечение ви предписа?

# 755
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Аз пия Инофолик още след първото посещение при нея през 2017 януари. От тогава не съм го спирала. Изписа ми и метформин, който отказвах да пия заради страничните ефекти, ноо сега го пих 3 месеца и мога да кажа, че заедно с режим много ми помогна.
Като цяло лечението зависи от много фактори, независимо, че имаш ИР, може да има И проблеми с вит. Д, с щитовидна жлеза и т.н. Но бъди спокойна, че тя ще обърне внимание на всичко. Успех!

# 756
  • Мнения: 1 416
Благодаря ти.Изследвала съм хормони и са ОК.Проблема е в инсулина на 60 и 120мин.

# 757
  • Мнения: 46 518
Моля, пуснете нова тема.

# 758
  • Мнения: 48
Здравейте момичета:hugs:
Изчетох последните няколко теми, но не мога да взема решение и се обръщам към вас за съдействие.
С женски фактор сме и имаме една неуспешна процедура в друга болница. Насочихме се към клиниката на д-р Щерев и се колебая м/у - д-р Савова, д-р Тимева и д-р Андреева. И за трите сте писали страхотни неща, но бихте ли споделили при коя сте успели с женски фактор. Може и на лични, за да не спамим групата.
Успех на всички People Family

# 759
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Здравейте момичета:hugs:
Изчетох последните няколко теми, но не мога да взема решение и се обръщам към вас за съдействие.
С женски фактор сме и имаме една неуспешна процедура в друга болница. Насочихме се към клиниката на д-р Щерев и се колебая м/у - д-р Савова, д-р Тимева и д-р Андреева. И за трите сте писали страхотни неща, но бихте ли споделили при коя сте успели с женски фактор. Може и на лични, за да не спамим групата.
Успех на всички People Family

Аз съм при Савова, с женски фактор - ИР и ПКЯ. Много човечна, реалист, директна и не ме оставя да се занимавам с глупости. Изключително всеотдайна. Всичко сме обсъждали заедно, даже за последната стимулация ме попита моите впечатления какви са като реакции на организма (че за 3 години сме правили бая стимулации). Ами доволна съм. Чакала съм пред кабинета 6+ часа, но нито веднъж не се поколебах да я сменям. Имам страшно голямо доверие в нея.
Чувала съм чудесни неща и за Андреева, и за Тимева. Моя позната роди на 50 при Андреева, много е доволна от отношението й. 

# 760
  • Мнения: 371
Здравейте момичета:hugs:
Изчетох последните няколко теми, но не мога да взема решение и се обръщам към вас за съдействие.
С женски фактор сме и имаме една неуспешна процедура в друга болница. Насочихме се към клиниката на д-р Щерев и се колебая м/у - д-р Савова, д-р Тимева и д-р Андреева. И за трите сте писали страхотни неща, но бихте ли споделили при коя сте успели с женски фактор. Може и на лични, за да не спамим групата.
Успех на всички People Family
Препоръчвам доцент Юнакова

# 761
  • Мнения: 783
Здравей,и аз съм при Савова. Страхотен специалист е,но ако искаш някой да ти захаросва ситуацията не е твоят човек.Пряма и директна е-на мен точно това ми хареса. Simple Smile Миналата година пробвахме инсеминация-за нещастие измънматочна-беше много загрижена,посещаваше ме по 2-3 пъти на ден. Решихме,че продължаваме с инвитро и стана от първи опит - чакам близнаци благодарение на нея. Simple Smile

# 762
  • Мнения: 48
Здравейте момичета! Благодаря на всички, които споделихте опита си с мен. Днес излезе графика и успях да запазя при д-р  Савова, дано ми е на късмет Simple Smile

# 763
  • Мнения: 783
Здравейте,момичета! Искам да попитам бъдещите мами на близнаци,от Щерев ми предложиха някакво лечение с вагинални глобули-работили по някакъв проект от Лондон нещо си.😂 Тестват дали тези глобули намалят риска от преждевременно раждане и при двуплодните бременности.Приех го,въпросът ми е към тези,които също са се подложили(ако има такива) - получихте ли постоянно бледо зацапване от тях?

# 764
  • Мнения: 2 153
Здравейте,момичета! Искам да попитам бъдещите мами на близнаци,от Щерев ми предложиха някакво лечение с вагинални глобули-работили по някакъв проект от Лондон нещо си.😂 Тестват дали тези глобули намалят риска от преждевременно раждане и при двуплодните бременности.Приех го,въпросът ми е към тези,които също са се подложили(ако има такива) - получихте ли постоянно бледо зацапване от тях?
Тези глобили са прогестерон. Лечението е експериментално все още. Няма да навреди, само може да помогне Wink зависи в коя група попаднете;)

Общи условия

Активация на акаунт