Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 13

  • 102 743
  • 823
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 783
Да,обясниха ми,че са прогестерон - чудех се дали има връзка със зацапването?🤔 Тъй като започна пол час след поставянето на 1вия и така и не спря,днес бях на преглед тъй като стана червеникаво - всичко е наред,няма отлепяне или нещо друго..сутринта не го поставих-от сутринта до към 13 часа,когато го сложих нито капка зацапване,сложих го и 30 мин след това веднага пак протече.Попитах доки-според нея няма връзка,но започвам да се чудя вече. Sad

# 766
  • Мнения: 2 153
Да,обясниха ми,че са прогестерон - чудех се дали има връзка със зацапването?🤔 Тъй като започна пол час след поставянето на 1вия и така и не спря,днес бях на преглед тъй като стана червеникаво - всичко е наред,няма отлепяне или нещо друго..сутринта не го поставих-от сутринта до към 13 часа,когато го сложих нито капка зацапване,сложих го и 30 мин след това веднага пак протече.Попитах доки-според нея няма връзка,но започвам да се чудя вече. Sad
според мен също няма връзка, но знае ли човек. Щом не се вижда отлепяне е добре. В коя седмица си?!

# 767
  • Мнения: 783
В 14та седмица съм-чувствам се прекрасно иначе,никакви други оплаквания. Simple Smile

# 768
  • Благоевград
  • Мнения: 2 859
В 14та седмица съм-чувствам се прекрасно иначе,никакви други оплаквания. Simple Smile

Firee, биеш ли си Фракси? Ако да - в коя част на тялото и получаваш ли сърбежи след поставянето на лекарството?
С теб сме с 2 седмици разлика, Дай Боже всичко да е наред и току виж сме се засекли в родилното Simple Smile)) Правихте ли вече БХС? Савова при кого ти записа час?

# 769
  • Мнения: 783
signora_tina,да - 1×0.4 - откакто сменям иглите с обикновени,нямам никакви проблеми с Фраксито. Simple Smile
Аз съм с термин 24.10,но нали са двечки може и по-раничко да е. Simple Smile Да - БХС и ФМ при д-р Чавеева.Всичко мина чудесно,за момента всичко изглежда наред.
Ти кога си и при кой?

# 770
  • Благоевград
  • Мнения: 2 859
signora_tina,да - 1×0.4 - откакто сменям иглите с обикновени,нямам никакви проблеми с Фраксито. Simple Smile
Аз съм с термин 24.10,но нали са двечки може и по-раничко да е. Simple Smile Да - БХС и ФМ при д-р Чавеева.Всичко мина чудесно,за момента всичко изглежда наред.
Ти кога си и при кой?

И аз от самото начало съм с по-тънки игли, нямах проблеми, обаче от 2 седмици започва едно зачервяване, един сърбеж на следващия ден след убождането и се усеща топло мястото. Забравих да покажа на Савова, та ще остане за следващия преглед.
На 30.04. Съм на БХС при доктор Константиниду. Не я бях чувала, знаех само за Чавеева, но явно като е едно бебе и уж няма проблем, препращат Към по-младите лекари. Моят термин е за 06.11. Усещаш ли вече бебетата?

# 771
  • Мнения: 783
От Фраксито попринцип всички се оплакват,вече не ми се зачервява или сърби - но продължава да си се подува леко,слагам си го в паласките.
Не ги усещам бебоците още(или поне не мога да различа движение от къркорене)😂 До колкото разбрах май съм с предна плацента и тогава се усещат по-късно. (Но не съм сигурна на 100% дали е предна,може и да се бъркам). Simple Smile

# 772
  • Мнения: 846
Сърбежите, потдуванията и т.н са от Фраксипарина. Аз вече 5 месеца се боцкам и не издържах.. цялото ми тяло се изприщва, където се пипна, става червено. Ако се стигне до там и при вас, сменяйте с Клексан. За съжаление е по- скъп, но явно има защо. При мен започнаха да се успокояват нещата.

# 773
  • София
  • Мнения: 39 756
Моля пуснете нова тема.

# 774
  • Мнения: 34
Здравейте,

Аз родих при Андреева преди 6 години и сега пак съм при нея

# 775
  • Мнения: 135
Здравейте, предстои ми раждане и ще се радвам някой да сподели мнение и впечатление за раждане при д-р Кръшкова. Следя се при нея и съм като цяло доволна, но имам колебание за раждането дали да е в Щерев и при следващия лекар.

# 776
  • Мнения: 72
Момичета имам следните въпроси за Клиника Щерев за Инвитро:

1. Ако идваш от друга клиника трябва ли да правиш всички изследвания (Кръв, Фоликуметрия, Хидротубация) наново или ще ти ги признаят.
2. Ако имам здравни осигуровки тестовете плащат ли се или се покриват от Касата?
3. Колко време напред става записването при доктор и горе долу колко време отнема от изследванията до Инвитрото (трансфера)...са няколко седмици може ли да стане (ако няма усложнения) или минават месеци...
4. Ако си платя дали ще стане по- бързо( има ли по- специално отношение към такива пациенти)
5. Бихте ли ме насочили към най- добрата клиника в Бг с най- модерните специалисти.

Брагодаря много!

# 777
  • Мнения: 892
И тук да напиша : от 1ви май влизат в сила промени в клиниката, спрямо които се разделят дейностите на лекарите - т.е. един ще прави пункция и трансфер, втори ще следи и трети ще изражда.. Не знам дали ние като пациенти може да спрем този абсурд, но нека новите пациентки да са подготвени.

# 778
  • Мнения: 72
Момичета след хипер стимулация съм и изчакахме един цикъл, и сега като почне втория от 2 ден трябваше да пия естрофем и да подготвим лигавицата за ЗЕТ.Но трябваше да ми дойде на 25 но засега няма все още нищо.Това нормално закъсняване ли е все пак толкова мн хормони, и регулон пих Мин мес. Объркана съм

# 779
  • Мнения: 72
И тук да напиша : от 1ви май влизат в сила промени в клиниката, спрямо които се разделят дейностите на лекарите - т.е. един ще прави пункция и трансфер, втори ще следи и трети ще изражда.. Не знам дали ние като пациенти може да спрем този абсурд, но нека новите пациентки да са подготвени.
Абе то да се стигне до бременност, пък следене и израждане ...Аз лично пих се ориентирала към клиника от моя град.Няма да мога да ходя все в София за прегледи.А и раждане 2000 лв.Всеки месец вдигат цените от както ходя прегледа беше 40 лв, а вече 60 .

Общи условия

Активация на акаунт