Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 64

  • 92 695
  • 733
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 659
Наистина ще съм благодарна ако някоя от вас сподели дали е правила стимулация/ пункция/ трансфер с д-р Тихомирова. Как е било?

И също така за АМХ ми е 4.190 при ред стсти 1-6.80 това ок ли е?

Благодаря!

На кой ден ти е изследван АМХ ? Добре е да е на 2-3 ден, докато има кървене.

# 436
  • Sofia
  • Мнения: 127
Наистина ще съм благодарна ако някоя от вас сподели дали е правила стимулация/ пункция/ трансфер с д-р Тихомирова. Как е било?

И също така за АМХ ми е 4.190 при ред стсти 1-6.80 това ок ли е?

Благодаря!

На кой ден ти е изследван АМХ ? Добре е да е на 2-3 ден, докато има кървене.

изследвала съм го и по време на кървене (2 ден) и без кървене в рамките на един и същи месец - резултатът е 1 и същ, но не знам дали е хубав или не
ПС:  не съм с ПКЯ

# 437
  • София
  • Мнения: 158
Момичета според вас мога ли направо да си запиша час за следваща стимулация при неуспешен опит Sad и да пропусна часа за коментар ( за който винаги се чака много)? Днес правих тест в клиниката на 10 ден на бластоцисти 7.03. Според вас това от прегнила ли е ? 

# 438
  • Мнения: 6 542
Запиши си, но не им се обяснявай, че не си ходила на коментар, а направо кажи за стимулация, а пък с док ще се разберете дали ще правите.
Повтори си теста след два дни за всеки случай.

# 439
  • Мнения: 728
Момичета.. записах си час за утре за назначаване на стимулация.. при д-р Шефкетова съм.. но нея я няма и ми записаха час при др. Цветков.. бихте ли дали някакво мнение ? Че малко се притесних

# 440
  • Мнения: 399
Здравейте момичета, аз пак имам въпрос - не мога да се свържа с информацията в Надежда.
Относно микорбиологията преди ЦС. Понеже Тихомирова нищо не каза за това, само да си запиша час на първия ден от цикъла, реших да си пусна микробиология в града, от който съм.Часа при местния лекар ми е малко преди началото на цикъла, но сестрата ми каза, че микробиология се пуска от 2 до 5 чист ден. Отделно чета стари мнения от преди 10ина година , че Стаменов не искал микробиология, защото те си дезинфекцирали преди това и рази такива.

Можете ли да ми кажете, момичетата с правена ЦС  в Надежда - лекарите ви назначавали ли са и микробиология преди ЦС?

# 441
  • Мнения: 728

Можете ли да ми кажете, момичетата с правена ЦС  в Надежда - лекарите ви назначавали ли са и микробиология преди ЦС?

Аз правих ЦС назначена от др.Шефкетова.. Питах я за микробиология преди нея, но тя ми каза да не правя.

# 442
  • София
  • Мнения: 23 165
не назначават микробиология, ако искаш си направи.
освен че почистват, май и в контраста имало нещо дезинфекциращо, ама не съм сигурна.

# 443
  • Мнения: 399
Благодаря ви за бързата реакция!

Ако е вярно това за “от 2ри до 5ти чист ден” и реша да правя МБ ще трябва да отложа ЦС за следващ месец. Моята последна е от май месец.

# 444
  • Мнения: 124
Момичета, в Надежда кой имунолог за консултация бихте ми препоръчали? Има ли там добри, защото чувам само за доцРусев хубави коментари.

# 445
  • София
  • Мнения: 10 642
не назначават микробиология, ако искаш си направи.
освен че почистват, май и в контраста имало нещо дезинфекциращо, ама не съм сигурна.
Има йод Wink


Според мен за МБ няма никакъв проблем за се пусне и в друг ден без кървене. То ако има бактерии са си там. Деня от цикъла има значение повече за цитонамазката

# 446
  • Мнения: 6 542
Ами там ще са си, къде ще отидат Crazy мен това от 2-ри до 5-ти ден за мб много ме учуди, никой лекар досега не ми е казвал такова нещо.

# 447
  • Мнения: X
Имунолозите са отлични професионалисти. Те ка екип и си обсъждат нещата. Консултацията е безплатна, а ако имаш нужда щ е ти назначат изследвания.

# 448
  • Мнения: 399
И аз мисля, че ако има нещо ще си е там, знам ли....
Благодаря, момичета!

# 449
  • Мнения: X
Здравейте, доктор Шефкетова вече не работи в клиника Надежда.Някой може ли да ми каже в коя клиника ще работи ?

Общи условия

Активация на акаунт