ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ

  • 62 232
  • 718
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 23 356
Аз ще го преведа, но какво е станало пак?

Пак ли са нападали някъде Берг, че е развалила първия му брак, че чак пост да публикува Халит, нещо, което прави веднъж на сто години.

Нищо не съм срещала тези дни като статии на тази тема.


Ейййй девет години минаха, няма да ги оставят на мира.  #Cussing out

Сега ще го преведа поста.

# 181
  • Мнения: 2 411
Гале,голямо благодаря!
Откога чакаме такава снимка?
С огромно нетърпение чакам превода
 на Варна Дано,дано не е нещо
което ги е обидило 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

# 182
# 183
  • Мнения: 28 075
Под снимките с полицейската проверка за алкохол имаше толкова много сплетни, изобщо не се учудвам, че са реагирали. Представям си как се чувстват Cry Cry

# 184
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Те пък да не останат назад газетаджиите.

Пак е имало обвинения за свършека на първия брак на Халит. Като естествено, сигурно е обвинявана Берг за това. Халит казва, че тя не е била причината за свършека на един изчерпал се брак, който вече е бил поддържан много трудно. А и не било коректно, отново да вкарват в клюки, хора, които вече са женени и имат деца .
"Бергюзар Корел е моя съпруга вече осем години, прекрасната майка на нашия син Али, най-ценната за мен, тази, която обичал най-много завинаги. Не приемам тези обвинения, намирам го за несправедливо и го осъждам" - Халит.

Варничка сигурно ще пусне пълния текст.

# 185
  • Мнения: 23 356

Постът на Халит.




Преди няколко години разказах  в интервю през какво минахме в началото на връзката ни, когато всеки се чувстваше в правото си да ни атакува и обижда с пяна на уста. На нормалните хора им се казва веднъж и те разбират. Но щом днес, толкова години по-късно, има хора, които продължават да разпространяват долни измислици, и то свързани с Бергюзар, явно не съм успял да обясня всичко достатъчно ясно.

Госпожи и господа, ще повторя още един път. Бергюзар няма абсолютно нищо общо с края на първия ми брак. Той приключи официално по взаимно съгласие и едва известно време след това  започнахме връзката си с любов, всеотдайност и себеотрицание , знаейки какви трудности и реакции ни очакват. Не ви прави чест да разпространявате клюки, основани на „чухме да се говори”, „май били, може би, евентуално”. Още повече, че  останалите хора, които забърквате в тези инсинуации, днес имат семейства и деца. Проявете малко уважение, ако обичате.

Бергюзар Корел е моя съпруга от осем години. Тя е прекрасна майка на нашия син Али.  Най-скъпият и обичан от мен човек.

Намирам подобни слухове за изключително несправедливи и неуместни, решително ги отхвърлям и осъждам.

С уважение,
Халит Ергенч



# 186
  • Мнения: 7 076
Привет, момичета! Hug
Усмихнат и спокоен уикенд ви желая!





Да го започнем с една чудесна мисъл...


"За да се чувства добре, една жена се нуждае от мъж,
който и се възхищава...!"- Фредерик Бекбеде


....Бих добавила - обичана и обожавана.,...
...Ето защо Берг  изглежда прекрасно! Heart Heart Eyes bowuu




Благодаря за превода, Варна! Flowers Rose

Браво но Халит!!!👍👍👍👍👍👍

http://www.karar.com/hayat-haberleri/halit-ergencten-romantik-paylasim-606274





Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 11:45 от HELEN60

# 187
  • Мнения: 33 399
Еми то вече не издържа човека... Аман от тъпотии..

# 188
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Това е явно, заради последната снимка с алкохолната проба.
Те сами газетаджии имаха доверие на Халит и не казаха нищо, но не и хората в Турция.
Има много лоши хора, само чакат да се зачекнат с някой.
Кой знае какво е било пак.
Имам чувството, че радикалните мюсюлманки мразят Берг за свободата й, заради отношението й към живота. И понеже те са нещастни в своите ограничени пространства и ограничени умове, та за това сипят гнева си върху другите.

# 189
  • Мнения: 11 116
Явно някъде са се появили статии или коментари /едва ли са само в ИГ и във фенски форуми/, за да се обади Халит. В написаното най-вероятно са били споменати и хората от предишните връзки на Берг и Халит, кой знае, които вече си имат семейства, деца...Поне направи изявление. Не, че в един момент отново няма да дъвчат темата. Да се пръска кал е лесно, да се признае, да се повярва в нечие щастие - трудно, защото рядко се среща, много, много рядко.

--------
Написаното от Халит подчертава и доказва следното, четат всичко свързано с тях, попада в полезрението им рано или късно, независимо, че не са активни в социалните мрежи.

# 190
  • Мнения: 23 356
Но аз пак не мога да разбера повода за поста.

Нещо явно съм изтървала тези дни.

В медиите сякаш не съм срещала нищо.

Да, новината, че алкохолната му проба била нула беше много коментирана в туитър.

Но повечето бяха забавни и иронични коментари. В смисъл, дотам ли стигнахме, вече спазването на закона да се превръща в новина. И аз не карам пиян, за мен защо не пишете?  Аз пък си плащам редовно сметките за ток. Неща от такъв тип.

Естествено ердогановци почнаха да пускат пак негови снимки от протестите край Гези, явно ядосани, че не са го хванали да кара пиян.  Joy

Но коментари за Берг и първия му брак не срещнах. Може да съм пропуснала, защото тези дни нямам време да преглеждам всичко.

# 191
  • Мнения: 11 116
Ами нека да направят едно хубаво общо интервю двамата, да се гушнат, да им се порадваме, докато започнат снимките и епизодите.... Joy Joy Joy Joy

# 192
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Радикалистите са виновни, кой друг. Как им се иска да хвърлят кал по всеки неудобен.

Четох мненията им за Ататюрк, понеже бил раждан в Солун, той бил гръцки баща, а не турски. Та безсрамниците слагали човек с гръцки произход на пиедестал.

Бог да ги пази нашите, ужас е там вече.

# 193
  • Мнения: 23 356


Ами нека да направят едно хубаво общо интервю двамата, да се гушнат, да им се порадваме, докато започнат снимките и епизодите.... Joy


Приема се.

Ама ето, всяко зло за добро. Получихме една прекрасна снимки.  Laughing Laughing Много са хубави двамата.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 194
  • Мнения: 11 116
Според мен е добре, че Халит си защити публично съпругата, но от друга страна, се насочва вниманието към неща, които отдавна са приключили за нормалните хора, както той се изразява, за останалите темата винаги ще съществува и след 3 по 8 години. За тях Бергюзар ще е винаги жената, която развали брака на Халит. Независимо, че е простичко, за да се случва една връзка са нужни двама.
При всеки повод - хубав и лош те ще го повтарят.
Просто по този начин и тези, които са далеч от подобни слухове и не са ги срещнали са "въвлечени", припомня им се. За мен няма смисъл да им се обръща на "другите" внимание. Предполагам, че в интригата са въвлечени и хора, които имат някакво влияние, едва ли Халит пише тези думи заради няколко фенски коментара или такива на онези много религиозните и моралните.

Общи условия

Активация на акаунт