Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 201
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 25 824

То тук мат'риал има и за смешките и за грамотната...споко, докато я няма Лиляна всички сме френдове. Sunglasses

Ама цяла вечер дърпаш дявола за опашката.
Мда, историята помни теми от брадъра, в които модераторите не можеха да насмогнат да изметат...ех, славни времена... newsm36 newsm36

# 1 426
  • Мнения: 17 546
... стана ми интересно на какъв език тези калъфи се наричат шранг, защото като го напиша на латиница в google, не ми излиза нищо като картинки, а както вече стана ясно на български значи тръби за топла,студена вода и тръба за циркулация.
Ама пак не Фнимаваш начи! 😩 Ш! Шъ. Шранг, не Щъ - щранг!

# 1 427
  • Мнения: 17 546
Айде да не сме много умни или поне повече от необходимото .Как се казва онова място между етажите което обединява всички свръзки
А, ти си бъди тъпа, ако искаш, аз нямам никакви претенции към тебе. Изобщо па не ме интересува как се казва мястото!

# 1 428
  • sofia
  • Мнения: 3 706
С огромно нетърпение очаквам развръзката днес. Ще си намери ли Мара Щуанговете.
Обаче забелязах как се заформя клюкарска групичка в стаята на Марги и Сашка. Джугани отиде да доложи, с колко багаж влизат Мара и Енджи. Завижда, предполагам.

# 1 429
  • София
  • Мнения: 1 138
Богданска  е свежарка ,но наистина е изневерила на оня глупак ,личи си.Тоя въпреки цялата си тъпотия замира когато става въпрос за нея,забравя за простотията и гледа като дрогиран .




Все още я обича,личи си от километър  CrazyИнтересно ми е какво ще стане с тях,той като бито куче,тя нехае  Laughing

# 1 430
  • Мнения: X
Ама Мария си казва Шранг, не Щранг.

# 1 431
  • Мнения: 3 667
Мара Отварачката ще излезе май най - смешното нИещо случващо се в Къщата!
Лепна си още един парамон - Щранга!
 Laughing
Ей, няма такава излагация! ooooh!

# 1 432
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Много смешно се суетеше. Чудеше се къде да ги "позиционира".Joy
Ама и Свинаря си го бива.

# 1 433
  • Мнения: 4 275
Мария: Аз имам два куфара и един сак *пийп" Прада. Всичко й е марково на това момиче, да не си помислите нещо

# 1 434
  • Мнения: 17 546
Мара Отварачката ще излезе май най - смешното нИещо случващо се в Къщата!
Лепна си още един парамон - Щранга!
 Laughing
Ей, няма такава излагация! ooooh!
Нищо такова не си е лепнала! Вие и го лепнахте, щото сте глухи и защото ей така тук се изопачават нещата, като всеки си ги интерпретира според своя интелект. ШРАНГ си каза жената 10 пъти. Че не блести с мозък и ръси тъпизми, никой не го оспорва, но в конкретния случай 90% от пишещите тук за пръв път чуваха думата "шранг" и изобщо не знаеха какво е. А тя каза шранг и не си измисляйте повече, защото ей точно така една лъжа, повторена 100 пъти, се превръща в истина!

# 1 435
  • Мнения: 6 417
Точно така! Мара няколко пъти попита за шранговете. А Сашка Васева не става по-рано от 14 часа. Не, че е преуморена от участия, просто си е поспалива.

# 1 436
  • Мнения: 39 570
Толкова тъпа серия беше, а вие сте изписали света! Отивам да се образовам.

# 1 437
  • Мнения: 3 667
Мара Отварачката ще излезе май най - смешното нИещо случващо се в Къщата!
Лепна си още един парамон - Щранга!
 Laughing
Ей, няма такава излагация! ooooh!
Нищо такова не си е лепнала! Вие и го лепнахте, щото сте глухи и защото ей така тук се изопачават нещата, като всеки си ги интерпретира според своя интелект. ШРАНГ си каза жената 10 пъти. Че не блести с мозък и ръси тъпизми, никой не го оспорва, но в конкретния случай 90% от пишещите тук за пръв път чуваха думата "шранг" и изобщо не знаеха какво е. А тя каза шранг и не си измисляйте повече, защото ей точно така една лъжа, повторена 100 пъти, се превръща в истина!
Чудесен анализ! Браво на високото ти интелектуално ниво! Ще крада от твоя интелект! Sunglasses

# 1 438
  • Мнения: 3 105
Момичета , къде да гледам втория епизод ? Рових в темата но не намирам .Много благодаря предварително Flowers Hibiscus

# 1 439
  • Мнения: 1 754
нищо не съм гледала, даже шрангове не знам какво са:laughing:

Общи условия

Активация на акаунт