Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 307
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Испания
  • Мнения: 37 503
незавършили средно образувание ромки???  

Най-вече образувание.

Да донеса клюка от правописната:

"пиЧиета"-та, вместо питиета в брадърската ме убива. Все едно Дърван, вместо бърбън. ooooh!

Освен прости, решиха, че сме негрАмотни.

# 1 411
  • Мнения: 979
Щендер е. Щранговете са водопроводни тръби Joy Мара по инерция подкара водопровода и тръбите.
Не е щендер, и не е щранг, а е Шранг

Аз докато работя и после направо пиша, Смайлито ви го показала Blush

На какъв език е шранг това? Мара да не е купувала от онлайн магазини на незавършили средно образование ромки???    
Скрит текст:
На английски си е Costume Bag, преведено на бг - шранг?!


Сашка с ликьора.. и мария милата ще се поболее от притеснение къде са и щранговете... 😂😂😂😂😂
Вие се смеете, ама в тия калъфи се слагат скъпите тоалети, а аз четох, че някои "звИзди" са наели скъпи рокли и бижута...ако на Мара и липсват най хубавите дрехи, ще седи по анцузи от тип скъпа пижама. От друга страна може би брадъра нарочно не и ги достави, сеир да има.

Ми на Енджи роклетата й са голяма отстъпка заради реклама (то щото в БГ е пълно с жени, даващи по 20 бона евра за рокля), а диамантите - временно (под наем ли го водят?)
АРИ,да не настъпиш котето по опашката. Като видя мъж между тигани, в клюкарска женска тема, ми идва в повече. Обясниха вече за Марините шрангови.

# 1 412
  • Мнения: X
Богданска  е свежарка ,но наистина е изневерила на оня глупак ,личи си.Тоя въпреки цялата си тъпотия замира когато става въпрос за нея,забравя за простотията и гледа като дрогиран .

То тя май не е отричала, че е изневерявала.  Peace Някъде бях чела, че са се сгодили с онзи, богатия италияно, заради когото се разигра цирка. Отделно, тя е постоянно по снимки, има ангажименти, пари явно също не й липсват- какво прави там? Освен да чисти имидж? Но не мога да повярвам, че всъщност й е важно. Т.к. от скандала реално тя излезе победител и с гордо вдигната глава, въпреки че само тя си знае какво и е коствало.
А Репортерът или е гузен от това, което направи преди година, или още не може да повярва какво парче е изпуснал. Или и двете.  Laughing

# 1 413
  • Мнения: 17 546
На какъв език е шранг това?
Не разбирам на какъв език се очаква да е? 🤔
Всеки ден в българския език законно се появяват нови думи и не е задължителен чуждоземния им произход.
Ми приеми, че си научил/а нова дума. Ако ти харесва да е марсианска, за да е отнякъде, ок. На мен ми е все тая. Ето,  че някой някъде е кръстил тоя чувал за дрехи шранг и му звучи някак си по-така от калъф. Не знаех, че у нас съм пълна с шрангове, ама ей на - научих. Пък и по-така звучи. Щото калъф... така викам на един тъпанар...

# 1 414
  • Мнения: 25 898
Щото калъф... така викам на един тъпанар...

 Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Да донеса клюка от правописната:
"пиЧиета"-та, вместо питиета в брадърската ме убива. Все едно Дърван, вместо бърбън. ooooh!

Освен прости, решиха, че сме негрАмотни.
Е, грамотните не гледат предавания за прости, мейк сенс. Rolling Eyes

# 1 415
  • Мнения: X
Аз обаче продължавам да се заливам от смях, като се сетя за въпроса на Сашка и за репликата на Хранова.

И аз.
А двете бяха като бабки, които ще си делят стая в санаториум.
"Аз спя на дясната страна".
"А аз заспивам късно".
"Ама аз като съмне и съм станала."- Искам да я видя Маргото кога ще дочака да я огреят слънчевите лъчи в стаята. Освен, когато Сашка в момент на паника хукне към личното си дворче и отваряйки врата, Хранова разбере, че навън е ден? Но пък Васева каза, че не е от ранобудните... греда.

# 1 416
  • Мнения: 979
Щото калъф... така викам на един тъпанар...

 Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Да донеса клюка от правописната:
"пиЧиета"-та, вместо питиета в брадърската ме убива. Все едно Дърван, вместо бърбън. ooooh!

Освен прости, решиха, че сме негрАмотни.
Е, грамотните не гледат предавания за прости, мейк сенс. Rolling Eyes
Е какво толкова Joy Сгрешила съм темата за смешките с неграмотната Joy Това с пиЧието си е култово все пак, трябва да се отбележи

# 1 417
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз обаче продължавам да се заливам от смях, като се сетя за въпроса на Сашка и за репликата на Хранова.

И аз.
А двете бяха като бабки, които ще си делят стая в санаториум.
"Аз спя на дясната страна".
"А аз заспивам късно".
"Ама аз като съмне и съм станала."- Искам да я видя Маргото кога ще дочака да я огреят слънчевите лъчи в стаята. Освен, когато Сашка в момент на паника хукне към личното си дворче и отваряйки врата, Хранова разбере, че навън е ден? Но пък Васева каза, че не е от ранобудните... греда.

Хранова каза, че хърка. Е, не много, ама все пак.

# 1 418
  • Мнения: 2 049
Щендер е. Щранговете са водопроводни тръби Joy Мара по инерция подкара водопровода и тръбите.
Не е щендер, и не е щранг, а е Шранг

Аз докато работя и после направо пиша, Смайлито ви го показала Blush

На какъв език е шранг това? Мара да не е купувала от онлайн магазини на незавършили средно образование ромки???    
Скрит текст:
На английски си е Costume Bag, преведено на бг - шранг?!


Сашка с ликьора.. и мария милата ще се поболее от притеснение къде са и щранговете... 😂😂😂😂😂
Вие се смеете, ама в тия калъфи се слагат скъпите тоалети, а аз четох, че някои "звИзди" са наели скъпи рокли и бижута...ако на Мара и липсват най хубавите дрехи, ще седи по анцузи от тип скъпа пижама. От друга страна може би брадъра нарочно не и ги достави, сеир да има.

Ми на Енджи роклетата й са голяма отстъпка заради реклама (то щото в БГ е пълно с жени, даващи по 20 бона евра за рокля), а диамантите - временно (под наем ли го водят?)
АРИ,да не настъпиш котето по опашката. Като видя мъж между тигани, в клюкарска женска тема, ми идва в повече. Обясниха вече за Марините шрангови.

Еееее, ама аз съм се объркал явно - тема, направена от мъж, била женска-клюкарска...

Не се палете, мами - стана ми интересно на какъв език тези калъфи се наричат шранг, защото като го напиша на латиница в google, не ми излиза нищо като картинки, а както вече стана ясно на български значи тръби за топла,студена вода и тръба за циркулация.

# 1 419
  • Мнения: 9 865
Явно тея "шрангови" са "тясно специализиран термин" из тяхно величество вип-средите. И според мен, както писа някой по-назад, думата е от немското "шранк/schrank", по някаква аналогия се ползва за калъф за дрехи. Никога няма да ми се изкриви езика да кажа шранк/шранг или щранг (хаха, това пък вече няма нищо общо) за въпросното приспособление, но на село няма кой да ми придиря толкова.

# 1 420
  • Мнения: 25 898
Е какво толкова Joy Сгрешила съм темата за смешките с неграмотната Joy Това с пиЧието си е култово все пак, трябва да се отбележи
То тук мат'риал има и за смешките и за грамотната...споко, докато я няма Лиляна всички сме френдове. Sunglasses

# 1 421
  • Мнения: 360
Мара,много ще се излага .Глупава е и тъпотията и ще лъсне от сега нататък .Досега Гала им замазване тъпотията ,ама вече няма как .Предполагам сама ще се откаже

# 1 422
  • Испания
  • Мнения: 37 503

То тук мат'риал има и за смешките и за грамотната...споко, докато я няма Лиляна всички сме френдове. Sunglasses

Ама цяла вечер дърпаш дявола за опашката.

# 1 423
  • Мнения: X
Явно тея "шрангови" са "тясно специализиран термин" из тяхно величество вип-средите. И според мен, както писа някой по-назад, думата е от немското "шранк/schrank", по някаква аналогия се ползва за калъф за дрехи. Никога няма да ми се изкриви езика да кажа шранк/шранг или щранг (хаха) за въпросното приспособление, но на село няма кой да ми придиря толкова.

Еми Марийчето нали се поотърка из австрийската зимна вила на Гущерови и ето, от езика е прихванала. Умна ще дойде- вкарва в употреба де що чуе/ научи. Нищо, че не на място, старае се. Пък може и пиЧието вповечко да й е дошло.

Гледах коментаторите при Гала и Ко днес и ми направи впечатление, че като дойде време да обсъдят визитката на Мария и нейното влизане, Гала много набързо го претупа, Маги Желязкова тръгна нещо да критикува Мара, Гала отсече "Реклама" и дотам.

# 1 424
  • Мнения: 360
На какъв език е шранг това?
Не разбирам на какъв език се очаква да е? 🤔
Всеки ден в българския език законно се появяват нови думи и не е задължителен чуждоземния им произход.
Ми приеми, че си научил/а нова дума. Ако ти харесва да е марсианска, за да е отнякъде, ок. На мен ми е все тая. Ето,  че някой някъде е кръстил тоя чувал за дрехи шранг и му звучи някак си по-така от калъф. Не знаех, че у нас съм пълна с шрангове, ама ей на - научих. Пък и по-така звучи. Щото калъф... така викам на един тъпанар...
Айде да не сме много умни или поне повече от необходимото .Как се казва онова място между етажите което обединява всички свръзки

Общи условия

Активация на акаунт