Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 200
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 13 083
Така си е било винаги в ББ. Казваш, че не можеш да цункаш мъже и хоп той те накара за общото благо. Сега си спомням как накара Стойка Пипирудата да яде месо в една мисия. Сигурно и други такива подобни е имало и нормално ми се вижда щом си даваш гъза под наем дет се вика да не си позволяваш много, много мрънканици. Все пак всички са на ясно къде влизат.

# 1 366
  • Мнения: 14 151
Моля кажете каква е мисията, че изпуснах...гледах до там където ББ им каза да пазят тишина, че ще ги накаже. Кой кого трябва да целува?

Оргия им разрешиха.

# 1 367
  • Мнения: 25 824
Чудех се какво и липсва на темата. Липсва и Лиляна! Laughing

Моля кажете каква е мисията, че изпуснах...гледах до там където ББ им каза да пазят тишина, че ще ги накаже. Кой кого трябва да целува?

Оргия им разрешиха.
Ей, че яко! Party

# 1 368
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Моля кажете каква е мисията, че изпуснах...гледах до там където ББ им каза да пазят тишина, че ще ги накаже. Кой кого трябва да целува?

Оргия им разрешиха.

Ама първо им разрешиха да се поцелуват.

# 1 369
  • Мнения: 2 086
Сашка с ликьора.. и мария милата ще се поболее от притеснение къде са и щранговете... 😂😂😂😂😂

# 1 370
  • Мнения: 1 011
Скрит текст:
Хм, нещо не ми е любовнен сезона Simple Smile

Хареса ми Тото, сигурно защото съм дебела  Grinning

Паднах Сашка като каза, че е с рокля на Мегз - то направо си личи кофти плат, гадна кройка.

Цуни гуни за първи път го чувам
Simple Smile Опра Уинфри от хигиенната полиция предполагам няма да ми хареса.

Най-много се изненадах за Ваня Щерева - няколко пъти беше писала във фб неласкави неща за брадъра пък снощи - "Обичам Биг Брадър" Иначе за няколко десетки хиляди за месец два и аз бих влязла Simple Smile Най-добре е за първият който ще излезе. Може би Петров.  

Скрит текст:
Цитат
"Първият въпрос, който ми беше зададен на срещата беше „Още ли си с Алекс?“. При положителния ми отговор видях в очите на питащия как ме отписва на секундата. Т.е. – няма шанс аз да се въвлека в любовна история с някой от големите мъжкари в къщата. Междудругото, Алекс ми предложи преди тази среща да мина през гримьор от киното, да ми насини окото, и да кажа, че сме в тежки отношения и редовно ме пребива. Тогава 100% щях да бъда интересна за Биг Брадър. Такива неща обича той – пребити хора, изневери, бивши гаджета-провокатори (тия дни ще влезе и любовницата на Тачо), майки с извънбрачни деца, пораснали вече, и дай ще сложим портрет на бащата в къщата, пък той и жена му как ще чувстват отвън, няма значение за него… И съсипва животи. „България обича кича“ – това е мотото, което го води, когато съставя драматургията си" - написа певицата във Фейсбук.

Има ли от дежурните в темата, които не гледат ББ, защото е мега простотия, но идват да ни кажат, че сме прости да го гледаме - народа и бла бла бла Crazy

За Ваня  Peace
Тя плюеше много по Брадъра и участниците, още преди да им се разсърди, че са откраднали заглвието на книгата й ,,Образцов дом''
_______________________________________________________________________

 А Сашка Васева каза на Антон, че Мегз е с неин(собствен) тоалет.

                            Ето го този момент

 

 ВИДЕО https://videobg.nova.bg/novatv/2017/vipbrother/vipbrother-2017-09-11_01.mp4

Mari_Mar, благодаря за коригирането bouquet

Днес пак изпуснах, но пък гледам Гала - бррр Танев  Tired

# 1 371
  • Мнения: 25 824
Сашка с ликьора.. и мария милата ще се поболее от притеснение къде са и щранговете... 😂😂😂😂😂
Вие се смеете, ама в тия калъфи се слагат скъпите тоалети, а аз четох, че някои "звИзди" са наели скъпи рокли и бижута...ако на Мара и липсват най хубавите дрехи, ще седи по анцузи от тип скъпа пижама. От друга страна може би брадъра нарочно не и ги достави, сеир да има.

# 1 372
  • Мнения: 14 151
Много са зле сценаристите. Като ще им слагат маски и ще ги карат да се целуват кой когото и където свари, защо ги е накарал да са по анцузи? По един латексов костюм да им беше раздал.

# 1 373
  • Мнения: 25 824
По един латексов костюм да им беше раздал.
Ти, нещо...върти сучи, все мръснишки идеи вкарваш...Оргии, латексови костюми... Thinking Thinking Thinking

# 1 374
  • Мнения: 556
Аз пък си мисля, че те май виждаха през тези очила. Сякаш не се търсиха и пипаха кой знае колко, че да си открият устите.

# 1 375
  • Мнения: 19 183
Тая Ваня с такива сръдни, че са ѝ откраднали заглавието на книгата, което е, колко оригинално, "Образцов дом", много се излага. По времето на соца много домове имаха табелката "Образцов дом", а въпросният брадър май беше инспириран точно от социалистическите времена. По-вероятно да са изплагиатствали социалистическите гении, измислили и разпространили въпросното словосъчетание, отколкото суперизвестната писателка Ваня Щерева, която 100% го е видяла, а не го е измислила сама. Все едно утре да напиша книга "Високо напрежение" и да тръгна да се сърдя, ако някой друг също използва фразата.  Crazy

# 1 376
  • Мнения: 7 848
И аз останах с чувството, че виждат. Петров как все Алекс целуваше, а?

# 1 377
  • Мнения: 14 151
По един латексов костюм да им беше раздал.
Ти, нещо...върти сучи, все мръснишки идеи вкарваш...Оргии, латексови костюми... Thinking Thinking Thinking

Ааа, моля, моля, не така, ще ми излезе име! Че тя мисията си приличаше на оргия - с маски и кой кого. И някакси не ѝ вървят тези анцузи. Като ще измислят простотии, поне да са пълни. Аз иначе съм скромно момиче и даже не съм имала гадже с прякор Цуни, Гуни, Фани. Та нИдейте така.Innocent

# 1 378
  • София
  • Мнения: 62 595
В един момент се усетих, че изобщо не гледам предаването, нито го слушам. Представете си колко скучно ми е било. Слаба работа с тези мисии до момента.Какво стана, поне изкараха ли я? Аз през това време си пуснах на тубето едно украинско предаване и брадъра съвсем го отсвирих. (честно, нашите ряпа да ядат. Украинците дори за най-простите репортажи имат къде-къде по-професионално поведение и откъм теми, и откъм изпълнение. А ние ги мислим за опашкари. Нашите трябва да се поучат от тях, ако не ги е срам.)

# 1 379
  • Испания
  • Мнения: 37 503
По един латексов костюм да им беше раздал.
Ти, нещо...върти сучи, все мръснишки идеи вкарваш...Оргии, латексови костюми... Thinking Thinking Thinking

От пичиетата ще да е.

Общи условия

Активация на акаунт