Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 341
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 17 546
Само аз ли чух, че някой попита:  А те еднакви ли сa?
Да, шефът попита.
На Алекс Сърч. какво и има на лявата половина на лизето и конкретно клепачът на лявото око?

# 1 336
  • Мнения: 11 502
Чудно Енджи за какво влиза. Все едно не знае, че в ББ има такива провокации. Такова е шоуто. Много ясно, че ще я накарат да целува мъже, за да има шоу.
Точно така! Тя май е забравила, че е любовен сезона!

# 1 337
  • Мнения: 17 546
Всички за пари влизат, Енджи за нищо по-различно.

# 1 338
  • Мнения: 6 015
И на мен не би ми било приятно да целувам чужди мъже, не говоря конкретно тези в къщата.  BlushТъй, че не виждам нищо лигаво в твърдението на Енджи.
Изключение правя само за Алекс О'лафлин и още 2-3, обаче с тях шанс няма Mr. Green

# 1 339
  • Мнения: 2 592
Всички за пари влизат, Енджи за нищо по-различно.

То е ясно, ама само с лежане няма да стане. Трябва да си заслужат хонорара, което става точно с такива провокации и сеири   Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 1 340
  • Мнения: 14 172
То пък много трудно да разпознаеш "чуждо тяло", което е без маска, като другите. 24 часа са я мислили тази "мисия", затова тези световно неизвестни певици, пеещи при това!, влизат днес. Много е кофти, когато си мислиш, че участниците са зле, а се окаже, че сценаристите са по-трагични от тях.

# 1 341
  • Мнения: 19 337
Е, то от поне 2 седмици, преди да започне шоуто, се знаеше кой ще влиза с доста голяма вероятност, а пък участниците сигурно знаят със сигурност. Пък като почнаха да се хвалят/сбогуват сърцераздирателно във фейсбук с "почитателите" си, че временно няма да могат да влизат у фейса по 84650 пъти дневно, вече и драгият зрител разбра със сигурност. За тия двете близначки преди няколко дни бях прочела, че ще влизат, та разбрах кои са.

Сега очаквам от Енджито вери биг драма шоу, по моя любимец Головкин.  Grinning

# 1 342
  • Мнения: 6 311
А двете нови защо обикаляха като шугави около целуващите се newsm78
Представяте ли си как трака ченето на Мегз при тази мисия, може и рани някой.

# 1 343
  • Мнения: 19 063
След колко време ще може да се гледа онлайн, че сега се прибирам?

# 1 344
  • Мнения: 25 918
Моля кажете каква е мисията, че изпуснах...гледах до там където ББ им каза да пазят тишина, че ще ги накаже. Кой кого трябва да целува?

# 1 345
  • Мнения: 17 546
Кой кого трябва да целува?
Кой когото докопа.

# 1 346
  • София
  • Мнения: 1 037
Ух, едната скоро омъжена, Тото имал приятелка и цял сезон ще се цупи на мисиите и след тях. Ми знаят, че е любовен сезон и, че Биг Брадър ще ги прави такива нещата, какъв им е зора да се бутат вътре тогава?

# 1 347
  • Мнения: 17 546
Ми знаят, че е любовен сезон и, че Биг Брадър ще ги прави такива нещата, какъв им е зора да се бутат вътре тогава?

# 1 348
  • Мнения: 25 918
Кой кого трябва да целува?
Кой когото докопа.
И Ейнджито ще ги опипва първо дали са жени и после ще целува. hahaha

# 1 349
  • Мнения: 15 960
Ух, едната скоро омъжена, Тото имал приятелка и цял сезон ще се цупи на мисиите и след тях. Ми знаят, че е любовен сезон и, че Биг Брадър ще ги прави такива нещата, какъв им е зора да се бутат вътре тогава?
И Енджито е най-много омъжена.

Общи условия

Активация на акаунт