Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 348
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 900
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Само на мен ли роклАта на ливанката ми се стори крайно нелепа за събитието у   Нови хан?
И на мен. Изобщо не успях да се прехласна по нея. Като тоалет най ми допадна роклята „с крака” на Богданска Simple Smile.
Иначе друготоо, което ми направи впечатление е, че много добре си разбирах Мегз, че и добре ми се стори, че говори, със смислени изречения, леко й течеше мисълта. Това впрочем си помислих и в Черешката и като цяло много ми е странен нейния образ, защото хем я намирам за чисто луда, хем говори добре, хем намирам и бизнеса й за успешен, а луд и тъп човек не може да го направи това. Не знам, много шизофренен ми е образа й, ще гледам с интерес какво ше покаже.


Мегз е много шарен образ. Но и тя ще ръси бисери като Мария  Laughing Laughing Похвално е ,че предлага дрехи на достъпни цени ,въпреки че е бутик. Не си спомням участието и в Къртицата ,освен закачките със 100 кила ,които бяха с цел да си направи реклама на бизнеса

# 901
  • Мнения: 6 311
А пък Ласкин как е поФалил жена си във фейсбук...само тя ставала да води, всички други  водещи били...
Извинете ако е коментирано,но снощи рано заспах и пропуснах - този Цуни нямаше ли нещо с Преслава и други певици?

# 902
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
А пък Ласкин как е поФалил жена си във фейсбук...само тя ставала да води, всички други  водещи били...
Извинете ако е коментирано,но снощи рано заспах и пропуснах - този Цуни нямаше ли нещо с Преслава и други певици?

Да ,но той каза ,че уж всичко било слухове и лъжи.....

# 903
  • Мнения: X
А пък Ласкин как е поФалил жена си във фейсбук...само тя ставала да води, всички други  водещи били...
Извинете ако е коментирано,но снощи рано заспах и пропуснах - този Цуни нямаше ли нещо с Преслава и други певици?
Бил е пиян, естествено.

# 904
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Да, то една водеща, мани.....

# 905
  • Мнения: 7 849
А пък Ласкин как е поФалил жена си във фейсбук...само тя ставала да води, всички други  водещи били...
Извинете ако е коментирано,но снощи рано заспах и пропуснах - този Цуни нямаше ли нещо с Преслава и други певици?
Бил е пиян, естествено.
Обича я, хвали я! К'во толкова. ЗавиждатИ, налЕ?

# 906
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Нали тази Мегз е със сина на Доган или?

Според мен си е съчинила историята за да се пише аз нея. Wink

Излизали са два пъти и Доган е разкара като видя, че главата не я слуша. Тя видя че става интересна, купи си един джип, лепна сърцето отпред и викна фотограф да е снима, уж че от Доган. И да техните и помогнали с бизнеса😉
Мара сега е с Свинаря от Ст. Загора😉Гущера и направил забележка за пари и джуджето намерило пенсионера с парите..
Връщам се да ви дочитам Hug

# 907
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Свинаря? Joy
Не, много ще ми дойде - Цуни, Свинаря....Joy

# 908
  • Мнения: X
Може и да си я обича, но циничното му изказване спрямо останалите й колеги е смешно. Във всеки бранш има хора, които не стават, но не смятам, че любовта може да се изрази като оплюеш, за да изтъкнеш. Ми не е перфектна водеща- лигави се до безобразие.
Ако много я обичаше нямаше да я изложи толкова преди години с поведение и битие на алкохолик.

# 909
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Свинаря? Joy
Не, много ще ми дойде - Цуни, Свинаря....Joy
Кой е този свинар?

# 910
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Свинаря? Joy
Не, много ще ми дойде - Цуни, Свинаря....Joy
😂😂😂незнам как изглежда и как се казва, казаха ми че бил дърт 60+ може и нагоре, ходел с фолкаджийки, имал много пари и Мара била изгонила май Малина ли да беше....за да се премести при него😂😂😂

# 911
  • Мнения: 69 349
А пък Ласкин как е поФалил жена си във фейсбук...само тя ставала да води, всички други  водещи били...
Извинете ако е коментирано,но снощи рано заспах и пропуснах - този Цуни нямаше ли нещо с Преслава и други певици?

И на теб ли много ти дойдоха пичиетата снощи ? Stuck Out Tongue Winking Eye

А пък Ласкин как е поФалил жена си във фейсбук...само тя ставала да води, всички други  водещи били...
Извинете ако е коментирано,но снощи рано заспах и пропуснах - този Цуни нямаше ли нещо с Преслава и други певици?
Бил е пиян, естествено.

Много са му били пичиетата и на него..парекселанс .  Ill

# 912
  • София
  • Мнения: 4 429
Хм, нещо не ми е любовнен сезона Simple Smile

Хареса ми Тото, сигурно защото съм дебела  Grinning

Паднах Сашка като каза, че е с рокля на Мегз - то направо си личи кофти плат, гадна кройка.

Цуни гуни за първи път го чувам
Simple Smile Опра Уинфри от хигиенната полиция предполагам няма да ми хареса.

Най-много се изненадах за Ваня Щерева - няколко пъти беше писала във фб неласкави неща за брадъра пък снощи - "Обичам Биг Брадър" Иначе за няколко десетки хиляди за месец два и аз бих влязла Simple Smile Най-добре е за първият който ще излезе. Може би Петров.  

Скрит текст:
Цитат
"Първият въпрос, който ми беше зададен на срещата беше „Още ли си с Алекс?“. При положителния ми отговор видях в очите на питащия как ме отписва на секундата. Т.е. – няма шанс аз да се въвлека в любовна история с някой от големите мъжкари в къщата. Междудругото, Алекс ми предложи преди тази среща да мина през гримьор от киното, да ми насини окото, и да кажа, че сме в тежки отношения и редовно ме пребива. Тогава 100% щях да бъда интересна за Биг Брадър. Такива неща обича той – пребити хора, изневери, бивши гаджета-провокатори (тия дни ще влезе и любовницата на Тачо), майки с извънбрачни деца, пораснали вече, и дай ще сложим портрет на бащата в къщата, пък той и жена му как ще чувстват отвън, няма значение за него… И съсипва животи. „България обича кича“ – това е мотото, което го води, когато съставя драматургията си" - написа певицата във Фейсбук.

Има ли от дежурните в темата, които не гледат ББ, защото е мега простотия, но идват да ни кажат, че сме прости да го гледаме - народа и бла бла бла Crazy


 За Ваня  Peace
Тя плюеше много по Брадъра и участниците, още преди да им се разсърди, че са откраднали заглвието на книгата й ,,Образцов дом''
_______________________________________________________________________

 А Сашка Васева каза на Антон, че Мегз е с неин(собствен) тоалет.

                            Ето го този момент

 

 ВИДЕО https://videobg.nova.bg/novatv/2017/vipbrother/vipbrother-2017-09-11_01.mp4



# 913
  • Мнения: 19 064
Еми аз казАх, че се има за голема работа Щеревата...ма на парИ требе да се събират

# 914
  • София
  • Мнения: 1 674
Много сте изписали - няма шанс да ви прочета сега, затова само запис от мен. За момента, кастът не ме впечатлява, надявам се, все пак да е интересно.

Общи условия

Активация на акаунт