Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 081
  • 3 846
  •   2
Отговори
# 2 340
  • Мнения: 17 546
Може и да е геронтофилка! Нали е много модерна!
Модерно е да си геронтофил в момента ли? Thinking Ако бях умряла вчера никогаШ нямаше да разбера това.

# 2 341
  • Мнения: 31 212
Заливам се от смях с тази Мегз.

Последна редакция: чт, 14 сеп 2017, 13:28 от densi

# 2 342
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И аз мисля, че този фарс с перуката е с цел реклама.
Обаче, помните ли как Преси беше Ангелът на ББ. Сега не се наблюдава подобно отношение към Мара. Даже нарочно излъчват кадри, с които да я маскарят. То не че е трудно, де...
Интересно, кой ще е протежето тази година.

# 2 343
  • Мнения: 7 848
Ей сега научих една клюка айде след малко подробности😉
А? Не! така. казвай, казвай! Подробностите пак може по- късно. Редно ли да си пазиш клюки само за себе си. Не е хубаво така, никак.


Тая пък да не чуе от Петя Бу, и оная не си миеше сама косата.
Не сама, тя не я миеше изобщо... Mr. Green

# 2 344
  • София
  • Мнения: 17 300
Абе жената каза любов цяла нощ, бе, не каза секс, ненаситници такива Joy
Гледат се в очите и си говорят любовно хората.

# 2 345
  • Мнения: 2 049
Може и да е геронтофилка! Нали е много модерна!
Модерно е да си геронтофил в момента ли? Thinking Ако бях умряла вчера никогаШ нямаше да разбера това.

Ми да - не виждате ли Макрон? Grinning В Черешката на тортата пак даваха някакви такива... Това е новата мода за хората с големи доходи!

# 2 346
  • Мнения: 17 546
Може и да е геронтофилка! Нали е много модерна!
Модерно е да си геронтофил в момента ли? Thinking Ако бях умряла вчера никогаШ нямаше да разбера това.
Ми да - не виждате ли Макрон? Grinning В Черешката на тортата пак даваха някакви такива... Това е новата мода за хората с големи доходи!

# 2 347
  • Мнения: 2 356
Какво стана с шУанговИтИ? Не спах добре, да ги мисля...
Работата стана "Дай ми шранговити, на ти перуката".

# 2 348
  • Мнения: 14 088
Където ме заведе там, чакай първо да каже как са обувките, че ако не му хареса никъде няма да ходя. Joy

Стягай куфарите и сЪ не бой. Как няма да ги одобри?

Скрит текст:

# 2 349
  • Мнения: 68 703
Дали ББ ще излъчи кадри от тоалетните при свалянето на перуката - изобщо, ама изобщо не можеш да си сигурен. Щом е за сеира-ББ е готов на всичко. Аз също не бих рискувала.
Чак пък да минава през трупове - какви трупове, не разбрах. Така е преценила, разчела си е нещата, договорила ги е с брадъра - лошо няма. Какво толкова...някой показват рокли и тоалети, други перуки...аз съм ок.

# 2 350
  • Мнения: X
На Марчиту най-голямата грешка и беше, че напусна първият си мъж, младо, хубаво момче, от заможен род.

Само че МарЧиту мъж й я напусна, не тя него. И ако не се лъжа- заради нейна близка приятелка.  Peace
А за Свинчо още не е потвърдено ОфицЯлно- ще тръпнем в очакване кога ще го обяви сензационно при Гала. Или при Стефан? Иначе доста народ ги е видял това лято по морето- не само МарЧи, мама и фамилия, но и Спонсора покрай тях.

А ПетроФФФ вчера нищо не казА: "Аз пет деца съм отгледал, четири де." Последно?

# 2 351
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Със сигурност ще има кадри от свалянето на перуката.

# 2 352
  • Мнения: 338
Simple Smile Мислех, че има нещо съществено в това видео, а то нищо.

# 2 353
  • Мнения: 2 629
Празни приказки, нищо ексклузивно няма.

# 2 354
  • Мнения: 1 318
Мегз наистина е решила да сменя различни перуки в къщата с цел реклама! Продават ги на сайта й! Но това доста усложнява нещата, защото представете си как през 3 дни излиза и ходи на фризьор да й маха и слага нова! На мен ми се вижда доста глупава идея!

Скрит текст:
Ясно е , че е имала договорка за фризьор! БИГ Брадър не я е изпълнил и Мегз е решила да се възползва от това и да си направи допълнителен ПР като раздуха темата! Сега всички говорят за нейната перука и Мегз си представя как поръчките ще завалят! Grinning

Вярно е , че тя не си мие сама косата, каза, че не го е правила от 4 години, само на фризьори ходи и те й мият косата! Тя има екстеншъни попринцип(извън перуката) , които според нея трудно се поддържали и затова се налага само фризьор да й мие косата!

Реално тя сама можеше да си махне перуката, зрителите дори не знаеха, че е с перука и нямаше да разберат! Биг Брадър даже можеше да не го излъчи, досега не е излъчвал нищо от баните! Но тогава нямаше да има реклама за Мегз и перуките й! Mr. Green А на нея точно това й е целта! При нея всичко е реклама и то на всяка цена! Хубаво е човек да е упорит, но не и да минава през трупове само и само да постигне своето!

Би било глупаво да продължи със смяната на перуките, след като се оплака, че има рани по главата.

Общи условия

Активация на акаунт