Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 155
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 2 325
  • Мнения: 19 145
Енджито обаче има 2 пъти по-голяма глава и лице от хора, с 2 глави по-ниски от нея, и май е скрила няколко годинки от истинската си възраст. И за сетен път се убеждавам, че медицина няма как да е завършила - костофобия... Дори не може да се оправдае с незнаенето на български - думата е чужда и звучи почти еднакво на, вероятно, повечето чужди езици.

Петкановица много си е повярвала - най-мразения човек в България. Кой па толкова им обърна внимание на тия двамата. За 3 дни имаше патърдия, подклаждана от фейсбук-страниците на Петканчо, осребриха пръста, после всички ги забравиха, и сега, след дъжд качулка, пак си навират мръсните чаршафи в очите на хората.

# 2 326
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
От цялата дандания за Марчето и перуката на Мегз, Цуни остана на заден план, а искам да разбера повече за него, нали ще ме води на Гърция, излъсках обувките вече и съм готова, ама така каза той, от малък бил свикнал да е тъй.

Между другото от форума разбрах за драмите на Богданска и Петканов, дотогава и двамата не знаех кои са.

# 2 327
  • София
  • Мнения: 5 712
Тая удари дъното с това си изказване, голяма работа е, няма що, всички знаем с кой се въргаля/въргаляше в леглото, сигурно превръзка на очите си слага и стиска зъби, но любовта цяла нощ е много важна, да.
Със Свинаря може и да не стиска зъби. По-скоро я буди често нощем, заради простата си. А и Гущерчо, докато си го намери и то свършила нощта.
Joy
Тя всъщност наистина ли е с този Свинар или само се предполага?
Ако е така, не виждам какво и дава основание да се хвали, но като се замисли човек и Гущеров е жалък със заместничката Светлана - тъпа до блясък и доста грозновата... според мен Wink

# 2 328
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Никога не съм пускала смс-и и не бих.Тя Мара от едно време не ги подбира,само пари са и в главата. Аз също не знаех кои са Богданска и Петканов. Mr. Green

# 2 329
  • Мнения: 5 776
То ходенето на Гърция защото е някакъв лукс невиждан, три дена път с камили Joy

# 2 330
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Лукс е, как, и на Малдивите ги води, не само на Гърция. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 331
  • Мнения: 4 275
Ей сега научих една клюка айде след малко подробности😉

Джени, чакаме подробностите Grin

# 2 332
  • София
  • Мнения: 20 188
От цялата дандания за Марчето и перуката на Мегз, Цуни остана на заден план, а искам да разбера повече за него, нали ще ме води на Гърция, излъсках обувките вече и съм готова, ама така каза той, от малък бил свикнал да е тъй.
Иве, не се давай за едната гола Гърция, поне за Малдивите настоявай.  Naughty

# 2 333
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Където ме заведе там, чакай първо да каже как са обувките, че ако не му хареса никъде няма да ходя. Joy

# 2 334
  • Мнения: 5 776
Тръгвай боса, лято е все пак  hahaha

# 2 335
  • Мнения: 7 694
Не само, че Мария трябва да издържат мъжете в живота и, ама дондуркат и майката и сестрата. Такива като нея нямат никакви скрупули. Не напразно я заряза първия и мъж.
Абе той май и втория ѝ я заряза поради същите причини.

Само че Гущеров не я е зарязъл. Peace

# 2 336
  • Мнения: 2 049
Верно че е въпрос на вкус, ама такава жена, дето се има за кралица и си мисли че е три класи над всички останали хора на земята, да си ляга с такива като последните и двама мъже, е просто... няма да кажа точно какво. Ако беше женена за някой от двамата на 25 години и след 25 години брак човекът е придобил такъв вид, няма да го изхвърли сега, природа, ама да не ми обяснява как е любов това тяхното, как се гледат в очите и правят любов по цяла нощ, и как намира красота в него, затова до уши се е влюбила. Колко трябва да си изпаднала на тоя пазар, за да бързаш да закачиш първия изпречил се насреща ти, достатъчно е пачка да има.

Може и да е геронтофилка! Нали е много модерна!

# 2 337
  • Мнения: 4 133
Мегз наистина е решила да сменя различни перуки в къщата с цел реклама! Продават ги на сайта й! Но това доста усложнява нещата, защото представете си как през 3 дни излиза и ходи на фризьор да й маха и слага нова! На мен ми се вижда доста глупава идея!

Ясно е , че е имала договорка за фризьор! БИГ Брадър не я е изпълнил и Мегз е решила да се възползва от това и да си направи допълнителен ПР като раздуха темата! Сега всички говорят за нейната перука и Мегз си представя как поръчките ще завалят! Grinning

Вярно е , че тя не си мие сама косата, каза, че не го е правила от 4 години, само на фризьори ходи и те й мият косата! Тя има екстеншъни попринцип(извън перуката) , които според нея трудно се поддържали и затова се налага само фризьор да й мие косата!

Реално тя сама можеше да си махне перуката, зрителите дори не знаеха, че е с перука и нямаше да разберат! Биг Брадър даже можеше да не го излъчи, досега не е излъчвал нищо от баните! Но тогава нямаше да има реклама за Мегз и перуките й! Mr. Green А на нея точно това й е целта! При нея всичко е реклама и то на всяка цена! Хубаво е човек да е упорит, но не и да минава през трупове само и само да постигне своето!

# 2 338
  • София
  • Мнения: 8 141
Тая пък да не чуе от Петя Бу, и оная не си миеше сама косата.

# 2 339
  • София
  • Мнения: 20 188
Където ме заведе там, чакай първо да каже как са обувките, че ако не му хареса никъде няма да ходя. Joy
Подготви си няколко чифта за всеки случай. Все едни ще одобри. Ние ще стискаме палци да минеш фейс контрола.  Laughing

А чухте ли я Мегз в самото начало на разговора с ББ каза нещо в смисъл, че искала пак да отиде при фризьорите, отзад/отвън, където била преди малко. Къде ли е била и защо тогава не са й махнали перуката? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт