Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 231
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 2 310
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Ей сега научих една клюка айде след малко подробности😉

# 2 311
  • София
  • Мнения: 20 209
То пък чак толкова да обичаш парите, че да се прежалиш да си лягаш с такова нещо... бляк!  Sick
Сигурно е нямала време да поизбере някой по-така, след като я изгони Гущеров и се е метнала буквално на първия мераклия.

Иначе на мен снощи ми беше толкова скучно, че и пиЧието не вървеше никак, голям срам. Съгласна съм с Дара, че ББ се държи изключително обидно с някои от съквартирантите, но то винаги е било така и всеки трябва да влиза с ясната мисъл, че може той да се окаже на мушката му.
От коментаторите харесах само Любен Дилов, но той пък едва успя да вметне две-три думи.  

# 2 312
  • Мнения: X
Всъщност която и да си тръгне, няма да ми липсва. И честно казано предпочитам някоя от близначките да излезе. Не вярвам да допринесат с нещо за шоуто. Освен с някой и друг бисер. И Мария да излезе, макар че сякаш е склонна към интриги и ще шушука по ъглите. Затова може и да я оставят. Пък и нали тя щяла да излиза когато влезе Николета.. ако е вярно.

# 2 313
  • Мнения: 17 546
Нищо не разбирате значи! Такива доходи като на Марчето, никой няма, за това не знаете какво е истинската любов Cupid
Прободе ма право всърцето с тези нейни доходи! А ние тука - мизерни хейтъри! Sick

Сигурно е нямала време да поизбере някой по-така, след като я изгони Гущеров и се е метнала буквално на първия мераклия.
По-скоро е нямала избор Mr. Green

# 2 314
  • София
  • Мнения: 2 430
Ууу, и аз се сетих за онзи епизод от "Сексът и града", когато Саманта видя увисналият задник на дедото, ама избяга с диамантената огърлица де  Mr. Green На Марчиту най-голямата грешка и беше, че напусна първият си мъж, младо, хубаво момче, от заможен род. За чий и беше да гони дивото, като държи питомното. И ако сега е още сладко и атрактивно миньонче и лови все още окото, то след 10 годинки ще бъде детронирана и май ще трябва през океанско да се преориентира подобно на Мейзерката..

# 2 315
  • Мнения: 13 089
Не само, че Мария трябва да издържат мъжете в живота и, ама дондуркат и майката и сестрата. Такива като нея нямат никакви скрупули. Не напразно я заряза първия и мъж.

# 2 316
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
Е, това няма как да знаем дали е вярно.

Не ща да влиза оново чучело Гнилото, предпочитам Мегз пред нея.

# 2 317
  • София
  • Мнения: 20 209
По-скоро е нямала избор Mr. Green
Да де, липса на избор, липса на време и воала - нахендряш се на нещо такова!  Mr. GreenТрябва обаче да си с много здрав стомах, че да успееш да не повърнеш в леглото с такава "любов".

# 2 318
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
И то цяла нощ. Heart

# 2 319
  • Мнения: 3 819
Не само, че Мария трябва да издържат мъжете в живота и, ама дондуркат и майката и сестрата. Такива като нея нямат никакви скрупули. Не напразно я заряза първия и мъж.
Абе той май и втория ѝ я заряза поради същите причини.

# 2 320
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
Аз не вярвам на това, но ако наистина е вярно е изключителна безочливост.

# 2 321
  • Мнения: 6 015
Това за въпросния Свинар и Мария потвърдено ли е?

За мен връзката й със Гущеров не беше ужасна или странна. Имам позната, много нежно девойче, а мъжът й, с когото е от 15-годишна сигурно тежи едно 70-80кг. повече от нея, и не, няма пари.

# 2 322
  • Мнения: 13 089
Не само, че Мария трябва да издържат мъжете в живота и, ама дондуркат и майката и сестрата. Такива като нея нямат никакви скрупули. Не напразно я заряза първия и мъж.
Абе той май и втория ѝ я заряза поради същите причини.
Честно казано не съм се интересувала много, много от втория развод. За първия имам спомени някакви.
На мен ми се струва точно така. Влачи майка си и сестра си на Дюн да висят по цяло лято. Кой поема разноските според вас? Майката да не би да изкарва толкова пари, че да си позволи цяло лято на морето.

# 2 323
  • София
  • Мнения: 20 209
явно такива ценности има жената, дано не предаде същите и на дъщеря си, защото е жалко.
Аз леекинко се съмнявам, че детето ще остане опазено от тези ценности, предвид това, че живее с тях пред очите си. Имах една съседка, същата като Марчето /единствената й любов бяха парите  Laughing/ с бивш мъж тук, живееща два месеца в чужбина и два тук. Имаше си по- заможна "любов" там и по-скромна тук. Дъщеря й беше приятелка с моята /за кратко/ и като излизаха двете, все разправяше колко пари била смъкнала от баща си, от българското гадже и от чужбинското. Само им пресмяташе доходите и обясняваше на дъщеря ми какво им казвала, за да й дадат повече пари. И това дете на 7-8 години.  Sick

# 2 324
  • София
  • Мнения: 20 209
Само в безсъзнание мога да го изтърпя това.

Общи условия

Активация на акаунт