Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 028
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 966
Панталонътт нарочно подчертава корема или така се е получило? Да не би да се опитва да съобщи, че е бременна?
Тя има такава структура. Широк ханш. Абсолютно неподходяща кройка при нея.
Баш. И тънки пищялки надолу.. Stuck Out Tongue Winking Eye
И леко кривички като О  Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 5 712
Аз пък възлагам надежди на Петканов , може да се окаже мъжко момче.
Ами, той нали вече се доказа, като много "мъжко" момче...Stuck Out Tongue Winking Eye
Няма действие, което да измие срама от поведението му... освен да спаси дузина давещи се... но точно тук, няма как да му се случи... JoyJoyJoy

# 77
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
Сигурно ще ги накарат да се правят на влюбени и да твърдят, че скандала е бил пр.

# 78
  • Мнения: 9 054
Запис да ви следя.И аз се надявам Марги да не ме разочарова,а от Сашето очаквам смях,другите са ми безразлични за сега.

# 79
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В испанския формат има мисия, свързана с телефонна кабина. Дават им телефонни указатели от различни държави. Те трябва да звънят на номер, който си изберат, да говорят с този, който вдигне, да го накарат да повтори фраза на испански, в която присъства изразът "gran hermano" /ББ/. Трябва да успеят да го направят с определен брой абонати, за да спечелят мисията. Много е забавно.

# 80
  • Мнения: 14 966
Аз пък възлагам надежди на Петканов , може да се окаже мъжко момче.
Ами, той нали вече се доказа, като много "мъжко" момче...Stuck Out Tongue Winking Eye
Няма действие, което да измие срама от поведението му... освен да спаси дузина давещи се... но точно тук, няма как да му се случи... JoyJoyJoy
Аз това съм го пропуснала. въобщееее, много работи съм пропуснала , та съм непредубедена  hahaha
Предимството на невежеството.

# 81
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Предния сезон нова тема не се ли правеше само в неделя,независимо от постовете?

# 82
  • Мнения: 2 628
Ужас, така я оплюхте Александра, а на мен така ми хареса стайлинга й Joy
Ако след всеки влязъл пускат по 10-минутни реклами, ще откараме до утре Rolling Eyes

# 83
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз в темата.
Този Петканов ми е рядко неприятен тип.

# 84
  • Мнения: X
Ще има да кадя̀т с наргилетата в двора Crazy

# 85
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Предния сезон нова тема не се ли правеше само в неделя,независимо от постовете?

Темите са седмични.

# 86
  • Мнения: 2 742
Изтенадващо за мен самата, но визитката на Даниел ми допадна.

# 87
  • Мнения: 5 998
Аз от Сашка очаквам постоянно мусене и сърдене като 5-годишно дете, че някой нещо ѝ е казал Crazy

Мен Петканов също не ме дразни, вярно, че постъпката му спрямо Александра беше грозна, но и тя не е постъпила честно Blush

# 88
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Засега не го харесвам репортера, но нещо ме кара да си мисля, че не харесвам медийният му образ. Може да се окаже в последствие приятна изненада.

# 89
  • Мнения: 25 742
Лъки, честито! Малко късно научавам клюката, та ще извиняваш.
Не е клюка.  hahaha съвсем истина... Hug

А Сърчаджиева защо е с подут корем ... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт