Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 40 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 78 961
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 063
И аз имам същото мнение за млеката. Почиствам грима с мицеларна вода. Искам да попитам някой ползвал ли е продукти на Palmers (за лице), защото ми се иска да пробвам някой продукт. С мазна проблемна кожа съм. Някакви препоръки?

Аз ползвам почистващото масло за лице на Palmer’s  - много съм доволна, почиства чудесно всякакъв грим (аз не нося много, но обичайните ББ или ФДТ, спирала, червило, молив за очи). Става за всякакъв тип кожа, не оставя никакви мазни следи, защото е хидрофилно (разпенва се с вода при измиване).

Последна редакция: пн, 23 окт 2017, 13:44 от DonaFlor

# 676
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
При мен се получава същото, когато си почистя лицето и очите с мляко - размазва и имам усещането, че лицето ми не е почистено добре. Използвам мицеларна вода.

Абсолютно същото. Тук във форума беше хвалено много тоалетното мляко на Дева и си го бях
взела, използвах го веднъж, колкото да си припомня, че не харесвам този начин на почистване.

# 677
  • София
  • Мнения: 23 049
Лицето, шия почиствам с мицерална вода, с двуфазен дегримьор / на Балеа или аз си го приготвям/, с хубав сапун....има начини за почистване на лицето.

# 678
  • Мнения: 2 622
Аз от мицеларните води имам такова "нечисто" усещане - на Микса, на Лореал и на Биотен - след това си мия лицето с почистващ гел. Единствено на Нивея водата ми оставя усещане за почистена кожа.

# 679
  • Мнения: 2 652
В ДМ са пуснали нова серия, някой има ли отзиви?
Скрит текст:

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Тази марка в българските DM ли са я пуснали?

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Да.
Мисля да ги пробвам.

# 682
  • Мнения: 17 546
Някой нещо за този продукт - Light Correcting Serum Primer?
Не че не го купих вече, но още не съм го ползвала. Смятам да го изпробвам в областта под очите, ако изсушава там, ще го слагам на лицето без зоната под очите. Гледах клипчета в Тубата, видимо се променя кожата след нанасянето му, което за някого може да е незабележимо, но аз го виждам. Отзивите също са добри. Ще го видим утре.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз тоалетното мляко го ползвам, за да разтворя грима и след това го отмивам с вода. След това ползвам измиващ гел, мицеларна вода и накрая тоник.
Тоест ми е първа стъпка в почистването, по същия начин, по който преди ползвах чисти масла.

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 749
Аз тоалетното мляко го ползвам, за да разтворя грима и след това го отмивам с вода. След това ползвам измиващ гел, мицеларна вода и накрая тоник.
Тоест ми е първа стъпка в почистването, по същия начин, по който преди ползвах чисти масла.
И аз процедирам така.

# 685
  • Мнения: 2 643
Не ви ли щипе тоалетното мляко на очите.преди пробвах така да си свалям грима, обаче много ми пареше като си свалях спиралата и се отказах.мицеларната вода тази на Биотен почиства добре лицето , но и тя ми щипе на очите.преди харесвах Микса , но имам усещането , че са я развалили.сега като си почистя грима и ми лепне лицето , а преди не беше така.и аз съм в търсене на добър почистващ продукт Tired

# 686
  • Мнения: 444
Аз още си карам на тоалетно мляко от както се помня. Повечето ‘водни’ , а и не само, продукти ми изсушават лицето. Понякога дори и тези , които се водят за суха кожа ми опъват и изсушават прекомерно кожата. Ако някой знае добро предложение ще се радвам да го чуя за да им дам шанс на тези мицеларни води.

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Aз първо измивам грима с олиото на Биодерма и след това минавам лицето с мицеларна вода на Нивеа за суха кожа. Добре ми е така на кожата, няма опъване и всичко пада. Peace

# 688
  • Мнения: 336
Момичета, благодаря ви за предложенията за тоалетно мляко. Купих си Yoghurt of Bulgaria и за трите дни ползване съм доволна. Лека и немазна текстура, приятен аромат, сваля лесно грима (не нося водоустойчив), щипе леко на очите само ако прекаля с количеството върху тях. Спиралата ми пада доста по-лесно отколкото с мицеларна вода.  И аз съм привърженик на двустъпковото почистване. Нанасям млякото  директно на лицето, правя лек масаж и почиствам с тампони напоени с розова вода или сок от алое. След това измивам с лек измивен гел. Кожата е чиста и непресушена.

# 689
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
В ДМ са пуснали нова серия, някой има ли отзиви?
Скрит текст:

Аз си взех с кокосовото мляко на марката, но от Турция. Веднъж съм го ползвала и ми хареса. Направи мека, обемна, жива и лъскава косата. Чудех се на този с кокосова вода, обаче исках по-подхранващ след силното слънце през лятото. На каква цена са? Иначе състава им от изчетените ревюта, не е най-добрия, защото има сулфати.



Тази вечер бях в Елитис и видях заредени комплекти с новата палитра Burgundy Bar на Maybelline. Беше с Lash Sensational. Преди 10 дни ги имаше и в новата Медея, там са на цена 24,99 лв.

Скрит текст:

Изглежда много красива и с актуалните топли цветове. Ако нямах Cocoa blend на Zoeva, веднага щях да я грабна.

Загледах и тези течни металически матови червила на Gabrini, но засега не взех. Тествах кафевия нюд 01 номер и 07 номер - бордо. От 2 часа стоят суочовете на ръката ми, а навън валеше и ме намокри, мих се и правих салата като се прибрах. 01-цата направо ще я грабвам май.

Скрит текст:

Зарадвах се че бяха заредили и един от любимите ми топ лакове на Perfect UV Gel Top Coat, в черната опаковка. Не го пека и ползвам като нормален топ, страхотен е. Струва 4,99 лв.

Розовата вода на Leganza, както и пяната с крема за лице + мицеларната с лавандула, серума и крема за лице също са заредени. Защо си мисля че в ДМ бяха по-скъпи? Rolling Eyes Серума с лавандула ми е интересен, както и пяната с роза. Кремовете за ръце също ме заинтригуваха - ползвали ли сте някой от тях и как са?

Скрит текст:

Напоследък има голямо разнообразие от кремове за ръце. Взех по препоръка този за работливи ръце, но загледах и концентрирания на Neutrogena. Добри ли са? Щом и Arko Nem внесоха....

Скрит текст:

Засилих се да купя за баща ми тази маска на Purederm Exfoliating Foot mask с папая и лайка, но за цената от 7 лв реших да направя проучване първо. Дали ще върши някаква работа.



Имаше и едни в кутийка на Marion, кои пишеше че двете сашета се изсипвали в чорапите. Колко вършат работа и те, не се знае. Тези са - https://pinkblink.co.uk/1328-large_default/marion-spa-exfoliatin … eatment-socks.jpg

Общи условия

Активация на акаунт