Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 40 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 78 912
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 323
Евтин вариант на актуалните в момента металически червила:
Молив за устни Манхатън в цвят 96N: https://meetmariah.files.wordpress.com/2016/06/9-lippenprodukte- … rogerie.jpg?w=748

Няма мърдане, отпечатъци и е доста комфортен за носене!

Тествах и серията на NYX, това нещо няма сваляне. Стои докато реши - трих го със салфетка и беше мътна и кървава. Ще го тествам за цял ден, но ми се видя ок като усещане, не се впи. Интересно е, въобще не очаквах да го "усетя" като мое си.
https://www.nyxcosmetics.com/on/demandware.static/-/Sites-nyxcos … -biker-babe-1.jpg

Цветът Biker Babe прави зъбите направо искрящо бели. Представям си го с очна линия и драматични мигли.

# 691
  • Мнения: 2 634
Аз си взех с кокосовото мляко на марката, но от Турция. Веднъж съм го ползвала и ми хареса. Направи мека, обемна, жива и лъскава косата. Чудех се на този с кокосова вода, обаче исках по-подхранващ след силното слънце през лятото. На каква цена са? Иначе състава им от изчетените ревюта, не е най-добрия, защото има сулфати.

13,99 е цената, вероятно ще взема един от кокосовите за проба.

# 692
  • Мнения: 336
iv4enceto_91, червилото на Габрини в цвят бордо е убийствено. Дали се продава марката и в други вериги? Нямам спомен да съм я виждала в Лили и ДМ, но може и да бъркам.

# 693
  • Мнения: 5 478
Гледах ги и аз тези Габринита, чудех им се... Онзи ден си взех едно страхотно матово на Флормар, та не знам сега има ли смисъл да купувам още. Ама пък цената е силно примамлива...

# 694
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Аз си взех с кокосовото мляко на марката, но от Турция. Веднъж съм го ползвала и ми хареса. Направи мека, обемна, жива и лъскава косата. Чудех се на този с кокосова вода, обаче исках по-подхранващ след силното слънце през лятото. На каква цена са? Иначе състава им от изчетените ревюта, не е най-добрия, защото има сулфати.

13,99 е цената, вероятно ще взема един от кокосовите за проба.

Ей, набутах се значи.... хаха. Добре че го взех с намаление 32 лири, иначе редовната им цена там е 52 лири.

iv4enceto_91, червилото на Габрини в цвят бордо е убийствено. Дали се продава марката и в други вериги? Нямам спомен да съм я виждала в Лили и ДМ, но може и да бъркам.

Не съм ги виждала в ДМ.

Пропуснах да кажа, че има и нови течни матови червила на Rimmel Stay matte, както и някакви спирали с пудра за вежди. Чудя се как са излъгали и са заредили този път шантавите цветове, особено синьото. Не обърнах внимание колко цвята са налични, но бяха тези май. https://www.parfumikozmetika.bg/rimmel-chervilo-stay-matte.html#prettyPhoto на цена 12 или 13 лв, а пудрата за вежди 10,45.
 
Скрит текст:

http://preslavasbeautydiary.blogspot.bg/2017/10/reviewrimmel-sta … e-liquid-lip.html

# 695
  • Мнения: 224
Ивче, а какво е действието на този топ лак Perfect UV Gel Top Coat ?
Защото аз търся нещо да прави лака ми дълготраен.

# 696
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Запис, днеска видях в Парадайс в Дм предлагат Tigi Simple Smile

# 697
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Запис, днеска видях в Парадайс в Дм предлагат Tigi Simple Smile

Ехааааа, супер! Дано скоро във всички.

# 698
  • Мнения: 5 038
Кампанията на Ла Рош ми допадна, защото отдавна исках да им пробвам нещо различно от мицеларната вода. До нас има една Фармастор, която излиза в сайта на Ла Рош, значи би трябвало да има комплектите нали?

# 699
  • Мнения: 17 546
Вчера си взех комплекта от аптека Медея. Даже дамата беше толкова любезна, като питах дали имат от него, та ме попита: Колко искате? Един? Два? Е, аз пък не съм от тия, дето грабят по пет, щом е безплатно и си взех един, защото не ми трябват два. Blush Не се сетих да питам за подобния комплект на Виши, може би и него го имаха, ама просто забравих.

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Да,в аптеките,които излизат в сайта,ги има.
Аз вчера и днес обикалях,взех си един комплект на Ла Рош и два на Виши.На Виши са два вида,нямаше проблем да взема от всеки,само попълних две анкетни карти.За Ла Рош не ми искаха да попълвам анкетни карти.

# 701
  • Мнения: 523
Да знаете, че с триста зора дават тези комплекти. Тази от аптеката не спря да ме пита с каква кожа съм, защото, ако не съм с акнетична значи не ми трябва комплекта. А в началото се правеше, че не знае за тази кампания. Накрая с такава мъка извади кутийката от шкафа. Rolling Eyes
За Ла рош става въпрос. В друга аптека ми дадоха без да им искам комплект на Eucerin.

# 702
  • Мнения: 5 038


И в аптеките около мен с триста зора дават каквито и да е мостри, най-редовно лъжат, че нямат и ако даден клиент им направи голяма сметка, чак тогава вадят и дават. Много тъпо, винаги са ме дразнели. Затова питам конкретна аптека, от която мога да си взема, защото иначе трябва да стават излишни караници и не ми се разправя за едните му мостри...

Кажете някоя конкретна в центъра, Младост, Люлин?

X-RayLily, от коя Медея го взе?

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
При мен и в двете аптеки бяха много любезни,както казах имаше два вида мостри на Виши и получих и от двата.Бяха си подредени на рафтчета,не в чекмеджета.
Зависи много от фармацевтите,които работят в аптеката,аз случиха на много мили дами.

# 704
  • Мнения: 17 546
X-RayLily, от коя Медея го взе?
На пазара в Дружба-1.

Общи условия

Активация на акаунт