"Номер 309" - сериал с Демет Йоздемир и Фуркан Палалъ по Fox tv *Тема 13*

  • 38 664
  • 707
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 21 201
Не помня откога не съм очаквала серия с такова нетърпение както предстоящата и с тъга разбира се(при все драмата във втория сезон) защото е финална. Confused
Може би само първия епизод от новия сезон очаквах по същия начин, следващите не само, че не ги очаквах с нетърпение, ами и ги гледах със заседнала буца в гърлото. Confused
Още снимки.
От снимките е видно, че след сдобряването им, Heart Eyes Heart Eyes ще имаме още ЛалОн. Party Party
Скрит текст:

Най-най-най(за мен на този етап).  Flutter Crazy Crazy Flutter




И една сетова(непубликувана досега) с Фуркан от финалната серия.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 23 окт 2017, 15:08 от Neidjal

# 691
  • Мнения: 33 399
Щях да се изненадам, ако Лалето не беше с куфарите, честно  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 692
  • Мнения: 4 793
Щях да се изненадам, ако Лалето не беше с куфарите, честно  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Е този път Онурио си го заслужи - не за друго, а заради откровената лъжа и заради унизителния начин, по който Лалиш трябваше да научи истината.

# 693
  • Мнения: 21 201
Щях да се изненадам, ако Лалето не беше с куфарите, честно  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Е този път Онурио си го заслужи - не за друго, а заради откровената лъжа и заради унизителния начин, по който Лалиш трябваше да научи истината.
+1.....и за първи път не я виня за начина по който постъпва(за разлика от предходните два пъти).
Я пак, Heart Eyes Heart Eyes че са направо като картинки.  Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 23 окт 2017, 16:40 от Neidjal

# 694
  • Мнения: 33 399
Щях да се изненадам, ако Лалето не беше с куфарите, честно  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Е този път Онурио си го заслужи - не за друго, а заради откровената лъжа и заради унизителния начин, по който Лалиш трябваше да научи истината.
Е то ок, ма как ще ме убедят в щастливия финал? Като при всеки проблем той ще мълчи, а тя ще си хваща куфарите  newsm78 newsm78 newsm78

# 695
  • Мнения: 4 793
Щях да се изненадам, ако Лалето не беше с куфарите, честно  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Е този път Онурио си го заслужи - не за друго, а заради откровената лъжа и заради унизителния начин, по който Лалиш трябваше да научи истината.
Е то ок, ма как ще ме убедят в щастливия финал? Като при всеки проблем той ще мълчи, а тя ще си хваща куфарите  newsm78 newsm78 newsm78

Как, как?... Като на кино, как... tooth tooth tooth tooth

# 696
  • Мнения: 21 201
Тери, ако ти се занимава и ако имаш желание може да качиш тези им две снимки, Heart Eyes Heart Eyes които публикувах в предходния ми пост на първа страница на новата тема, и ако искаш махни снимката им от началото на сериала, защото понастоящем все едно са други хора.
Нека си останат снимките им от началото на сериала заедно със снимките на другите актьори, които си изброила.
А за шапка предлагам снимка от промото на канала.
Направо се промениха до неузнаваемост, Crazy Crazy особено той, в него промяната е по-видна.
Само давам предложение, нищо повече.
NEW
Тези са една част от снощните гости на Демет.

Последна редакция: пн, 23 окт 2017, 17:52 от Neidjal

# 697
# 698
  • Мнения: 21 201
Китииии, много ти благодаря, че ме отмени, защото когато дадох предложението си въобще нямах възможност да търся въпросните фотки и мислех да го направя сега.
Озета на руски.
Скрит текст:
DemFur | No:309 | Номер 309 | FurDem
ОЗЕТ 65-Й СЕРИИ ФИНАЛ №309
Лале, которая узнала о Дуру, пережила самый большой шок в своей жизни. Она не знала что делать и вернулась в дом своей матери. Сонгюль оказывает поддержку своей дочери. Между тем, Онур опустошен и расстроен и ищет пути, чтобы Лале его простила. Онур получит поддержку от Йылдырыма и Куртулуша. Получится ли у Онура в конце концов, мы узнаем в среду.

# 699
  • Мнения: 4 793
Китииии, много ти благодаря, че ме отмени, защото когато дадох предложението си въобще нямах възможност да търся въпросните фотки и мислех да го направя сега.
Озета на руски.
Скрит текст:
DemFur | No:309 | Номер 309 | FurDem
ОЗЕТ 65-Й СЕРИИ ФИНАЛ №309
Лале, которая узнала о Дуру, пережила самый большой шок в своей жизни. Она не знала что делать и вернулась в дом своей матери. Сонгюль оказывает поддержку своей дочери. Между тем, Онур опустошен и расстроен и ищет пути, чтобы Лале его простила. Онур получит поддержку от Йылдырыма и Куртулуша. Получится ли у Онура в конце концов, мы узнаем в среду.

За нищо, Наде...
Обаче имаме озет един път... Нищо от това, което пише в него не сме го предполагали Mr. Green Mr. Green Mr. Green


За тези, които са особено любопитни и искат да видят моя мъж, казвам веднага: "Ние нямаме съвместни снимки, защото с мен ... той винаги е гол" ... Joy Joy Joy Joy Joy


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: вт, 24 окт 2017, 13:17 от kyty

# 700
  • Мнения: 21 201
 wavey
Бирсен(видна тяхна журналистка) е споделила, че Фуркан е напът да подпише новия договор за Чукурово, а и последната му фотка в инста с надпис трябва да чета не бе публикувана случайно според мен.
Скрит текст:
Бирсен не винаги е точна на 100% в инфото което споделя за разлика от Ранини при която грешки няма досега.
Скептична съм след като публикувах инфо тук преди време за евентуалната му бъдеща партньорка.
Дано не реши да приеме ролята за да е само на екран. Stop
Монтаж на серията.
Този кадър е от 2:47 и май ще е по-дълга отдосегашните, Thinking или греша? newsm78
Скрит текст:
NEW/В салон за красота.
Скрит текст:


Я была так уверена, что ты не такой, как мой отец... я ошибалась.

Последна редакция: вт, 24 окт 2017, 17:42 от Neidjal

# 701
  • Мнения: 4 793


Вай.... Само че какво точно иска да каже Демолин - по отношение на кого е като баща й... малко нещо точно в тези думи претенциите й издишат. Ако има предвид себе си - че е излъгана, пренебрегната, измамена - да, права е да го упреква... Но ако има предвид Дуру - защо така безмилостно саркастично го прати да празнува рожденния й ден - не видях разбирането й на дъщеря, била в същото положение.
И изобщо интригата на СЦ някак ми е скърпена, нелогична. Един път слагат в устата на Йозге думите, че е взела решение да отглежда детето си сама, че не иска да се намесва в живота на Онур и семейството му... Друг път пък - драматично разказва как й е било трудно да отговаря на въпросите на Дуру. Седем години не е намерила начин да обясни на детето си, че бащата си има друго семейство.... Сега за секунди, с една реплика успя да й обясни, че "татко има друго семейство"...

Питам си се аз и се опитвам нещо да измисля  newsm78 newsm78 newsm78 Mr. Green Mr. Green

# 702
  • Мнения: 21 201
Китииии, пак обърка Демолинка с Лалишка Laughing в поста си.
Онур като отговорност към дъщеря си не прилича на Илдъръм.
Нова снимка на Фуркан от инста му.

# 703
  • Мнения: 4 793
Китииии, пак обърка Демолинка с Лалишка Laughing в поста си.
Онур като отговорност към дъщеря си не прилича на Илдъръм.
Нова снимка на Фуркан от инста му.



Обаче виж пък как естествено ми се получава tooth tooth



Голямо семейство били.... казва Йозлем  newsm53 smile3521 newsm47

Последна редакция: вт, 24 окт 2017, 20:00 от kyty

# 704
  • Мнения: 21 201
Мдааааа, повече от естествено Кити. Laughing
Хубава снимка.
Лека, полека започват да публикуват фотки макар и избирателно, а колко няма и да видим ехеееее.
Тери, ще имаме ли нова тема допреди утрешния епизод, че тази едва ли, ще ни стигне по време на серията?!
От оф.страница на канала.
Onur ve Lale'nin nikah tazeledikleri güne dönüyoruz. Sence onlar mutlu sona ulaşabilecekler mi?
Мы вернемся к церемонии Онура и Лале.
Как вы думаете, смогут они достичь счастливого конца?

Разбира се. Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 24 окт 2017, 20:20 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт