Марки раници? КУПИИИИИИХ СИ:))

  • 2 966
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 202
Честито!И да я "скъсаш" от носене! Peace

# 31
  • Мнения: 5 299
Ай честито дружке Heart Eyes  bouquet

# 32
  • Мнения: 2 550

Дружке, вземи се включи нЕкой път на кю, че после дълго ще си "почиваме" една от друга Laughing

# 33
  • Мнения: 5 299

Дружке, вземи се включи нЕкой път на кю, че после дълго ще си "почиваме" една от друга Laughing
Ам айде де, де си???А А??

# 34
  • Мнения: 5 140
Със здраве да си я носиш, много е готина.

# 35
  • Мнения: 419
На мен много ми допадат моделите раници на ADIDAS.дожолна см от качеството.

# 36
  • Мнения: 258
много готина чанта си си взела!честито Grinning

# 37
  • Мнения: 1 547
Ето я
на мен си ми харесва, но имам чувството, че каквато и чанта да ми бяха показали пак щях да я взема, толкова бях уморена и отегчена вече:) Войнишко зелена е, нищо, че на снимката изглежда синкава.

Марче, страхотна е! Ще подшушнеш ли къде ги има, защото хич нямам време да обикалям, а ми трябав точно такава? Благодаря!  Hug

# 38
  • Мнения: 9 100
Момичета, можете ли да ми кажете адрес на магазин Samsonite в София? Благодаря предварително   bouquet

# 39
  • Мнения: 2 550
Момичета, можете ли да ми кажете адрес на магазин Samsonite в София? Благодаря предварително   bouquet

Не знам как се казва улицата, но води към площад Славейков, всъщност това е улицата на самият площад Славейков. Като тръгнеш от кино Европа надолу към фонтана. От дясната страна е магазина, няма как да го пропуснеш. В ЦУМ пък има един детски магазин, там съм виждала въпросните раничета.

# 40
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 688
Stef, eто  тук можеш да поразгледаш за Samsonite, има и карти за местонахождението на магазините.  Wink
http://www.atg-apa.net/index1.htm
Между другото, за Пловдив е даден адерес - "Патриарх Евтимий"3

# 41
  • Мнения: 9 100
Охохохохо, чудничко, благодаря Лимонче  Hug
Ще става як шопинг  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт