Марки раници? КУПИИИИИИХ СИ:))

  • 2 961
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
А тези с калинките и животинките някъде в Пловдив има ли ги  Blush Умирам си за такива...а, и горе долу за какви парички си говорим?

Не знам дали ги има в Пловдив, аз ги видях в Стара Загора в едно магазинче за чанти. Струват 37 лв.
Преди във форума бях чела за тях - мамите от София споменаваха същите парички.

# 16
  • Мнения: 1 455
Маре, аз си джиткам с една от калинките на Samsonite и околните вече ми свикнаха и не ме бъзикат. Раницата е удобна и много здрава.

# 17
  • Мнения: 2 550
Маре, аз си джиткам с една от калинките на Samsonite и околните вече ми свикнаха и не ме бъзикат. Раницата е удобна и много здрава.

Добре де, почти ме убедихте да си взема раница жираф.
Ама не ми се виждат особено големи. Колко багаж побират долу-горе?
А дръжките дълги ли са? защото обичам раницата да ми виси. Също така и мъжО да може да я носи свободно?

# 18
  • Мнения: 1 455
Има големи и по-малки, моята е от по-малките, но ми стига. Събира ми портфейла, очилата и доста бебешки принадлежности (ядене, памперс, пелена). Презрамките се коригират. Ама си го представям мъжо ти с раница жираф  Joy

# 19
  • Мнения: 2 550
Твоята да не е мини чантичка? Съвсем малка, някъде 15-20 см? А другата е двойна нали?
май са ми малки.
Утре ще ходя да ги гледам, нищо чудно да си купя. Пък на мъжО много ще му тича.

# 20
  • Мнения: 1 455
повече от 20 см, като гледам е почти две педи. двойна е, но предното отделение е съвсем малко, събирам ключове, гланц и разни такива дребни нещица. Има и по-големи размери. Абе разгледай ги добре преди да вземеш решение и пиши какво си избрала след това.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 481
Ташев  Peace Имат разнообразни модели, готин дизайн, мноооооого са здрави и са на прилични цени.

# 22
  • Мнения: 7 914
Може би нещо такова? newsm78

# 23
  • Мнения: 2 550
Здравейте,

да се похваля - 4 часа търсих РАНИЦАТА и точно, когато се бях отказала я видях.
Марката е RIP CURL. Много е свежарска и удобна. Точно като за мен  Laughing

Почти се изкуших да си купя SAMSONITE жираф или пингвиииин, но категорично ми забраниха  Joy

# 24
  • Мнения: 7 186
Честито!  bouquet
Дай да я видим, има ли я сайта?

http://www.ripcurl.com/products/gallery.asp?action=browse&ca … 6&whichpage=1

# 25
  • Мнения: 2 550
Ето я
Сори за качеството, но ме мързи да вадя апарата и затова с гсм-а Blush
А и ще ме прощавате, че ви я снимам на земята, но това е най-подреденото място вкъщи в момента  Embarassed
на мен си ми харесва, но имам чувството, че каквато и чанта да ми бяха показали пак щях да я взема, толкова бях уморена и отегчена вечеSimple Smile Войнишко зелена е, нищо, че на снимката изглежда синкава.

# 26
  • Мнения: 814
 PeaceСТРАХОТНА Е Peace Честито, със здраве да си я носиш.

# 27
  • Мнения: 5 317
Честита нова придобивка,много е готина. Peace

# 28
  • Мнения: 1 455
Честито  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 6 904
Честито, хубава е Peace

Аз малко ненавреме да се изкажа, но и без друго едва ли щях да съм ти от полза. Та аз съм лудо влюбена в чантите (и раниците също) на Киплинг. Всичко тяхно, което имам е страхтно. Само дето мисля, че не ги продават в България...или поне нямат техен магазин. Иначе съм виждала доста подобни ментета.

Общи условия

Активация на акаунт