Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 20

  • 37 045
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 12 087
От един некролог на възрастна дама - Снежинка Фердинандова
Пънар, Туче, Сюнгюл - тийнейджърки, мюсюлмански са, но са ми странни, може би защото за първи пътхги срещам

# 106
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
От един некролог на възрастна дама - Снежинка Фердинандова
Пънар, Туче, Сюнгюл - тийнейджърки, мюсюлмански са, но са ми странни, може би защото за първи пътхги срещам
Боже това Сюнгюл,като сургюн ми звучи  Sick

# 107
  • София
  • Мнения: 20 104
Грамен  Rolling Eyes

# 108
  • Мнения: 414
Няма ли някое странно, но хубаво.. Толкова искам да кръстя детето с не съвсем типично и често срещано име, но пък не и нещо изчанчено и грозно.. Следя темата с надежда.

# 109
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Това е новия ми фаворит.

Цилия и Елфрида-малки деца,но единия родител е чужденец



# 110
  • София
  • Мнения: 11 494
Цилия ме подсети за Силия - бебе. Кръстена на баба си Събка и дядо Илиян. Можеше да е просто Силвия, ама те си знаят.

# 111
  • София
  • Мнения: 20 104
Цилия ми звучи доста грубо, Силия е по-добрият вариант.

# 112
  • София
  • Мнения: 11 494
Ферко - мъж на средна възраст.

# 113
  • Мнения: 3 790
Ганелина
Добро (мъж)

# 114
  • София
  • Мнения: 11 494
Имам една позната, която се казва Гергана. Хубаво име, но съкратено и казват Гана и то от семейството и тръгна така, от съвсем малка така я наричаха. Отвретително. Та го намразих това име.

# 115
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Имам една позната, която се казва Гергана. Хубаво име, но съкратено и казват Гана и то от семейството и тръгна така, от съвсем малка така я наричаха. Отвретително. Та го намразих това име.

И аз познавам една такава Гана  Crazy

# 116
  • DE
  • Мнения: 9 068
Учинайка се казва Гана, никога не съм го смятала за странно, просто е старовремско.

# 117
  • София
  • Мнения: 2 433
Теменуга Калканова току що по новините

# 118
  • Мнения: 2 629
Робертин

# 119
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Имам една позната, която се казва Гергана. Хубаво име, но съкратено и казват Гана и то от семейството и тръгна така, от съвсем малка така я наричаха. Отвретително. Та го намразих това име.

И аз познавам една такава Гана  Crazy

Сега на Гергана галеното е Гери.

Общи условия

Активация на акаунт