След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -230ღღ

  • 50 050
  • 749
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 12 000

Това от ТВ8 ли са я накачолили  Tired Елка ми изглежда направо нещастна  Rolling Eyes Някой знае ли какво става  newsm78


Казва колко много съжалява, че великата  Гюпсе е останала с разбито сърце.

# 331
  • Мнения: 12 829
Рускините пишат,че Елчин е на откриване на заведение newsm78 сама
Репортерите  са я осветили и накачулили

кой я облича newsm78 newsm78

и на къде без домашните Mr. Green

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 20:28 от eliNIM

# 332
# 333
  • Мнения: 12 000
А мадсм Озай ще излезе с опровержение, че истината е някъде там и в подкрепа ще нареди кюпеците с думите  „ Севгилим и те страдат за теб. Кога ще си прибереш Мудю, че да наточа ножа. Така да ме излагаш пред гилдията, мен....мен..прррр, сори, но трябваше да си издухам носа...”

Язък не било вярно, он е с нея

# 334
  • Мнения: 12 829
 

любимият... се е спретнал, като за фото

Скрит текст:

# 335
  • Мнения: 13 725

Това да не е негово заведение  newsm78  Да не се окажат прави рускините, дето от няколко дни го наричат сладкар  Rolling Eyes

# 336
  • Мнения: 8 482
Ох, няма отърване от тоя плазмодий, какъв е мазен кат бюрек Sick Mr. Green и сестра си взел.......и тя една чудна хубавица Mr. Green

# 337
  • Мнения: 12 829
това сестрата ли е  newsm78 много семейно посещение

# 338
# 339
  • Мнения: 2 478

Това да не е негово заведение  newsm78  Да не се окажат прави рускините, дето от няколко дни го наричат сладкар  Rolling Eyes


Диди, за това писаха още като дадоха 2 снимки на кръст от Барселона - Юнус е там на някакво обучение, Елка открива заведение, Юнус ще е управител...................не знам, обаче след време всичко което чета при рускините излиза наяве.... newsm78


Преди 10 дни някъде писаха че брат и на Гуся и помага да се изнесе от къщата, тя си търсела жилище, имаше снимки с някакъв агент........адреса на Баръш го имат от миналото лято, отделно живеел, разкриха го като тръгнаха от Азърбейджанската ТВ да им искат интервю с Гуся - те все се оправдавали с някаква работа, така не им дадоха интервю........след това писаха в кой квартал живее Баръш

# 340
  • Мнения: 13 725
Скрит текст:

Това да не е негово заведение  newsm78  Да не се окажат прави рускините, дето от няколко дни го наричат сладкар  Rolling Eyes

Диди, за това писаха още като дадоха 2 снимки на кръст от Барселона - Юнус е там на някакво обучение, Елка открива заведение, Юнус ще е управител...................не знам, обаче след време всичко което чета при рускините излиза наяве.... newsm78




Те го нарекоха сладкар след като пусна 1-2 снимки от Париж с някакви манджи, тогава писаха, че посещението му там е за някакъв курс готварски за новото му заведение  newsm78 Може и да се прави, иначе що ще и сестра му там, тя до сега не се е мъкнала с тях  Crossing Arms

# 341
  • Мнения: 827
Ехх ако Баръш и Каката са се разделили трябва да се отпразнува.!! Joy Ще е паметен момент.

# 342
  • Мнения: 12 829
Ехх ако Баръш и Каката са се разделили трябва да се отпразнува.!! Joy Ще е паметен момент.
Колко пъти ги разделяха до сега, а в един ден хоп двамата хванати за ръка в Зорлу център или някъде на маса.
Фенски фантазии ,а те  заедно до живот Mr. Green

# 343
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:

Това да не е негово заведение  newsm78  Да не се окажат прави рускините, дето от няколко дни го наричат сладкар  Rolling Eyes

Диди, за това писаха още като дадоха 2 снимки на кръст от Барселона - Юнус е там на някакво обучение, Елка открива заведение, Юнус ще е управител...................не знам, обаче след време всичко което чета при рускините излиза наяве.... newsm78




Те го нарекоха сладкар след като пусна 1-2 снимки от Париж с някакви манджи, тогава писаха, че посещението му там е за някакъв курс готварски за новото му заведение  newsm78 Може и да се прави, иначе що ще и сестра му там, тя до сега не се е мъкнала с тях  Crossing Arms


Елчин тук изглежда по-добре , ще има интервю утре......






# 344
  • Мнения: 2 478





"İntema Yaşam Akademi. там можно арендовать помещение. готовить. выставлять продукцию.
Основное внимание в нашей деятельности уделяется культуре и проектированию продуктов питания"

Общи условия

Активация на акаунт