След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -230ღღ

  • 50 135
  • 749
  •   1
Отговори
# 345
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Боре го видяхме на яхтата  Peace
Елка открива заведение  Peace и нея видяхме  Flutter хареса ми стайлинга й  Peace
Кито колкото и да се е барнал, пак ми е противен, но не заради Елка  Whistling
Славе, продължавай да слушаш звездите  Praynig
А Гупата що се е изнесла  newsm78 да няма всяка сутрин близка среща от трети вид с Борковите фенове  Thinking Mr. Green
Аз седа и чакам и на мен да ми проговорят ... бръмбарите  Joy

# 346
  • Мнения: 2 478

ето така е по-добре





ето и ботушите  hahaha Елка си ги носила за кадем..........







# 347
  • Мнения: 16 079
хоп троп

Привет сладурчета  Hug Hug Hug

И вие ли като рускините сте развълнувани  Mr. Green  освен, че БорЮ трябва да отиде на очен същото важи и за Елка.... Не знам какво намира в него, сигурно и той като кака е добър само в едно  Mr. Green че тези двамата не виждат никой друг освен наземните си половинки....
На Елка ми харесва облеклото, но Кита е смешен.... На този човек няма ли кой да му каже, че тази прическа не му отива въобще на тлъстото му лице , все пак минава 40 и някаква тинейджърска прическа не му ходи въобще  ooooh! А сестра му е малко повече от Кюса крокодил Mr. Green.... А иначе предполагам са поканени всички там защото обзавеждането е от фирмата в която работи Кита  newsm78

По повод, че Кюса се е изнесла или изнася не го вярвам, преди 2-3 имаше клипче от общия им дом с БорЮ  Whistling


Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 23:17 от ЛейдитУ Ди(Жозефин- VIP НАРЦИС )

# 348
  • Мнения: 2 541
Здравейте! Значи като видях Елчин с това подобие на мъж, ми се отщя и филм да гледам, и всичко. Тя докато не го показваше никъде, какво взе да го мъкне навсякъде със себе си, какво демонстрира, не може ли да го скрие, поне докато излезе филма, не мога да разбера. Няма ли кой да й каже какво да прави, разбрахме всички , че и тя като БорЮ ще е с договор за цял живот с него, не е нужно да ни го навира в очите ежеседмично. Аман вече!

Сега очаквам Кака утре заедно с Баръш и те да демонстрират любовните си отношения и циркът ще е пълен!

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 23:43 от Лудата Меги

# 349
  • Мнения: 13 725

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 350
  • Мнения: 2 541
Добро утро!  Heart Eyes



След снощните размисли и страсти, след които даже ми намаля желанието за филма, станах по петляно време и бам - в темата.  Mr. Green
Не знам Кита дали е член на Менса и колко му е IQ -то, но явно трябва да е доста високо и да е толкова умен, че да компенсира външния му вид, който меко казано оприличавам на втасал и блажен тутманик. И излъчването му е такова.  Ами че Елчин по времето на Ашка, което беше почти две години не ни го показва тоя толкова, колкото за тези две седмици, бе. То тогава толкова ги събираха двамата с Борко, колко Елбар вар имаше, ама тя го държеше вкъщи, какво е това сега, не знам. А кака сигурно прави яки хеликоптери и вертолети /между другото вчера нагледно ми бе обяснено какво значи това, но се съмнявам тя да го владее/, за да държи пич като Баръш.

От фен, това дали са Баръш и Елчин? newsm78



https://www.instagram.com/p/BZSeXyUB_af/?tagged=barisarduc

И новина от последните часове


Заголовок - Партнёр Сангу - Берк Эрчер

Актерский состав сериала "Гюлизар" режиссёра Чагана Ырмака начали разглашать. Партнёром в проекте Эльчин Сангу стал - Берк Эрчер. Он возвращается на экраны после 2-х летнего отсутствия. Эта новость обсуждается поклонниками Сангу в социальных сетях.
Месут Йылмаз.




Някой може ли да каже какво пише тук?

https://www.instagram.com/p/BZSDnatFqZZ/?tagged=elbar
https://www.instagram.com/p/BZSBCOiBMf8/?tagged=barisarduc

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 07:47 от Лудата Меги

# 351
  • Мнения: 2 541
Ами както някой беше писал преди - то си е за Елка, като предпочита  реването пред това! Mr. Green

Нова от сета.





#статьяka


На одном открытии,Эльчин Сангу сказала,что полным ходом продолжается работа над новым фильмом с Барышем Ардучем.
Сказала,что на съемках,которые идут на острове они с Барышем Ардучем работают слаженно и ей приятно с ним работать.
По поводу личной жизни сказала :"Я не думаю выходить замуж.Я не консервативный человек.Если однажды захочу выйти замуж,выйду.

Репортер " Günlük magazin"

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 09:19 от Лудата Меги

# 352
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Добро утро сладурки  Hug Hug Hug
снощи яка са се нажежили страстите  Joy Joy


 hahaha hahaha hahaha ми тъй де  Naughty тя една колона стои с по-добре до Елка от Кито  Naughty Mr. Green

# 353
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Ами както някой беше писал преди - то си е за Елка, като предпочита  реването пред това! Mr. Green

Нова от сета.





#статьяka


На одном открытии,Эльчин Сангу сказала,что полным ходом продолжается работа над новым фильмом с Барышем Ардучем.
Сказала,что на съемках,которые идут на острове они с Барышем Ардучем работают слаженно и ей приятно с ним работать.
По поводу личной жизни сказала :"Я не думаю выходить замуж.Я не консервативный человек.Если однажды захочу выйти замуж,выйду.

Репортер " Günlük magazin"



Боре по баклава  Crazy Crazy и кафе не ми трябва  Joy Joy Joy
А Елка щом след 6 години и кусур / newsm78 не знам дали скоро няма да станат 7  Thinking/ е с Кито, и не се омъжила  още Rolling Eyes, то или той не й предлага, или той не е нейната сродна душа, затова не бърза с брака  Naughty. Ами хайде бе Елка, като не щя Боре сега ти се дава втори шанс  Mr. Green, ама като пак не го щеш, пък я що красавци има във вашата гилидия  Naughty Crazy, всички ли са с по-нисък интелект от твоя убавец  Whistling ooooh!

# 354
  • Мнения: 2 541

От Руткай



Това сега как го разбирате? newsm78

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 10:10 от Лудата Меги

# 355
  • Мнения: 16 079
Добро утро сладурчета  Hug Hug Hug

Димак  Heart Eyes Меги  Heart Eyes

Ако IQ на Кита беше толкова високо щеше да се усети, че след толкова време с една жена на която и предлага брак и му бе отказано, директно тя го тръби из всички медии, че не иска да се омъжва , до сега трябваше да си събере багажа и кой от където  Whistling А той си натиска дебелия задник и чака да се случи чудо, възползва се максимално от Елка и от известността, тя му намери работа след като фалира и го уреди във фирмата спонсор на Ашка и сега се дуе като пуяк




от Руткай

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 10:25 от ЛейдитУ Ди(Жозефин- VIP НАРЦИС )

# 356
  • Мнения: 2 478

снимките продължават




ето така по добре - нали Елка каза,че няма да се жени .......

# 357
  • Мнения: 33 436

Не знам Кита дали е член на Менса и колко му е IQ -то, но явно трябва да е доста високо и да е толкова умен, че да компенсира външния му вид, който меко казано оприличавам на втасал и блажен тутманик. И излъчването му е такова.


rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo


Добро утро сладурчета  Hug Hug Hug
 А той си натиска дебелия задник и чака да се случи чудо, възползва се максимално от Елка и от известността, тя му намери работа след като фалира и го уреди във фирмата спонсор на Ашка и сега се дуе като пуяк


rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Какви са тия ботуши насред есен  Stop Stop Stop

# 358
  • Мнения: 2 478


 newsm78 newsm78 newsm78

Защо ми се струва, че гледах в един любим сериал как двамата ГГ си мечтаеха да обикалят с яхта ......това брои ли се за яхта  hahaha

# 359
  • Мнения: 33 436
Ох, няма отърване от тоя плазмодий, какъв е мазен кат бюрек Sick Mr. Green и сестра си взел.......и тя една чудна хубавица Mr. Green
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт