След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -230ღღ

  • 49 919
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 827
С така наречения " скандал" купона е на макс Party Party Party
Определено Joy Горкия Боре гледа да не се меси в това, че на коя страна ще застане... Върши си работата тихо и кротко.. Sweat Smile

# 721
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
С така наречения " скандал" купона е на макс Party Party Party
Аз този цирк го очаквах Hands V Круела не може да преглътне такъв медиен безинтерес към нея

# 722
  • Мнения: 11 984
С така наречения " скандал" купона е на макс Party Party Party
Аз този цирк го очаквах Hands V Круела не може да преглътне такъв медиен безинтерес към нея

А аз съм си запазила място на първи ред а развръзката, има още няколко свободни...пуканките промо от мен Popcorn

Само не разбирам защо толкова много се филмирате newsm78, но това си е мой проблем Confused  Живота си техен, славата, негативното, любовта им и фенска и лична...излишно напрежение за сърцето Whistling

# 723
  • Мнения: 16 079
Ааа,Славе  Hug пази едно местенце на 1-я ред и за мен  Laughing

Ох, ще падна  Mr. Green някаква фенка на Кита и Елка е направили този колаж който Кита естествено харесал в туитър,а надписа гласи: според Гугъл "Споменах ли много перфектни заедно"  Crazy


Çok yakıştığınızı söylemiş miydim?  EL-YUN
@elcnsng / @yunusozdiken
#yunusözdiken / #elçinsangu

# 724
  • Мнения: 11 984
Ааа,Славе  Hug пази едно местенце на 1-я ред и за мен  Laughing

Ох, ще падна  Mr. Green някаква фенка на Кита и Елка е направили този колаж който Кита естествено харесал в туитър,а надписа гласи: според Гугъл "Споменах ли много перфектни заедно"  Crazy


Скрит текст:
Çok yakıştığınızı söylemiş miydim?  EL-YUN
@elcnsng / @yunusozdiken
#yunusözdiken / #elçinsangu




Ди, нямаш проблем Wink, на първия ми отговорил се пази място и за премиерата на филма Sunglasses

А относно колажа, smile3560

# 725
  • Мнения: 2 539
Ауу, гледайте красота!!! Затова ще е трън в очите на много хора!
И как Баръш е равнодушен към такова приказно създание!


Ада Алтунай







Мерт Сонмез





Ада - отстров, Алтунай - желтый цвет луны, лунный цвет.
Мерт - мужчина, мужественный, доблестный, стоящий на своем слове, Сонмез - неугасаемый.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 17:22 от Лудата Меги

# 726
  • Мнения: 2 478
 hahaha hahaha hahaha




"пишут что Бар утешал Элю всю ночь.....Это говорит о том что Бар находился в комнате у не замужней девушке сутки...а по Турецким законам он должен на ней теперь женится...и то что статья заказная никем ещё не доказано....Барик..теперь вперёд к Элиным ножкам."


 Joy Joy Joy Според турските закони сега Баръш трябва да се ожени за Елчин... bouquet

# 727
  • Мнения: 13 725
hahaha hahaha hahaha




"пишут что Бар утешал Элю всю ночь.....Это говорит о том что Бар находился в комнате у не замужней девушке сутки...а по Турецким законам он должен на ней теперь женится...и то что статья заказная никем ещё не доказано....Барик..теперь вперёд к Элиным ножкам."


 Joy Joy Joy Според турските закони сега Баръш трябва да се ожени за Елчин... bouquet

Е, нали според руското информбюро вече са женени, колко пъти ще се женят  Joy  Joy  Joy

# 728
  • Мнения: 13 725


А аз съм си запазила място на първи ред а развръзката, има още няколко свободни...пуканките промо от мен Popcorn



А, Славе  Hug, аз отдавна съм си заплюла място, и пуканки си имам  Joy  Joy  Joy

# 729
  • Мнения: 2 478
hahaha hahaha hahaha




"пишут что Бар утешал Элю всю ночь.....Это говорит о том что Бар находился в комнате у не замужней девушке сутки...а по Турецким законам он должен на ней теперь женится...и то что статья заказная никем ещё не доказано....Барик..теперь вперёд к Элиным ножкам."


 Joy Joy Joy Според турските закони сега Баръш трябва да се ожени за Елчин... bouquet

Е, нали според руското информбюро вече са женени, колко пъти ще се женят  Joy  Joy  Joy


Е Диди , колко пъти - чакай да видим, един път първи сезон на ЛН, после втори сезон , и сега ако се оженят в  " Gitme Sen , Yanumda Kal, Mutluluk Zamani...."  ще станат 3 пъти на кино... hahaha


Оставям ви една красота




и поздрав от гръцките фенове - Гюле,гюле  Г.О

Скрит текст:
                         

# 730
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Ама моля ви се не се бутайте Laughing първия ред е дъъълъъг Joy има място за всички ни Hands Ok Hand пък и една специална особе ще ни поднася пуканки и напитки JoyJoy

# 731
  • Мнения: 11 984
Ама моля ви се не се бутайте Laughing първия ред е дъъълъъг Joy има място за всички ни Hands Ok Hand пък и една специална особе ще ни поднася пуканки и напитки JoyJoy

Коте, ти какво искаш, да се задавя с първата пуканка ли, а питието да го излея в полата си? ooooh!

# 732
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Е Диди , колко пъти - чакай да видим, един път първи сезон на ЛН, после втори сезон , и сега ако се оженят в  " Gitme Sen , Yanumda Kal, Mutluluk Zamani...."  ще станат 3 пъти на кино... hahaha


Оставям ви една красота




и поздрав от гръцките фенове - Гюле,гюле  Г.О

Скрит текст:
                         
Диди  Hug Еми  Hug сватби да има  Wink
С нетърпение чакам да видя АсМерите вече  Whistling пък и вече има инфо за имената им  Flutter
А поздрава на гръцките фенове ми е по-сърце  Peace  Party Party

# 733
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Коте, ти какво искаш, да се задавя с първата пуканка ли, а питието да го излея в полата си? ooooh!

Славе, не бой се  Naughty тя ще е дегизирана с перука и маска, че да не стряска гостите от входа с естествена красота  Joy Joy Joy

# 734
  • Мнения: 13 725
Ама моля ви се не се бутайте Laughing първия ред е дъъълъъг Joy има място за всички ни Hands Ok Hand пък и една специална особе ще ни поднася пуканки и напитки JoyJoy

Диме  Hug, те чай не и дават да разнася, ти напитки я прати да ни носи   Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт