Боя за коса - Blond42 - Клуб на блондинките

  • 80 649
  • 775
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 758
Боядисах се  с 1021 на Лореал кастинг крем глос- това нещо (не мога да ги нарека боя) не ми изсветли почти нищо, даже корените си седят, само линията между израсналото и моя си естествен цвят се слива малко....Трябваше да седя 20 минути с т.нар. боя, стоях двойно повече и имам чувството, че съм билка с маска за коса, а не с боя- усещането на скалпа беше много приятно, косата е мека и изобщо не е суха....но дотук с позитивите. Ароматът ми беше някак неприятен- вярно, че не мирише на амоняк (нали е безамонячна), но усещах нещо сладникаво, неприятно и странно.... Crazy Гледах доста клипчета и положителни отзиви, даже на момичета с тъмни коси тази боя им изсветлява повече, а на мен- незабележимо. Crossing Arms
Въпросът ми сега е: след колко време мога да се боядисам отново? newsm78 newsm78 newsm78 ИНОА 10.1 с оксидант 30% ще ми изсветли ли достатъчно (пепелно тъмно руси корени), предвид, че е безамонячна боя? newsm78
Тази боя не става за руси коси! Naughty
Пробвала съм преди мнооого време и аз,но същата работа като твоята стана.
В салон обаче ме боядисват с безамонячна и става.Дори и светло русо става перфектно.Последния път не ми се получи добре,просто защото отидох с омбре.И аз скоро ще ходя пак да я боядисваме.
Ти след седмица може да я боядисаш,според мен.Иноа дали ще се справи нямам представа.
Правили са ме с нея в салон,но тогава потъмнявах от 10ка на 8ца и се получи.

# 646
  • Мнения: 27 562
tinkerbell88, пропуснах да кажа- страхотна коса и цвят! bouquet Аз наскоро започнах да нанасям тониращия балсам на Леганца смесен с маската ми за коса и съм много доволна от резултата така. Simple Smile
Даяна1111, явно не става за руси коси Naughty Или поне не за всички коси, може би на мноооого фини и тънки коси хваща по-добре. Обаче на мен даже отпред над челото където по принцип космите са мноооого тънки и нежни не ми покри напълно корените, ефектът е по-скоро омбре Mr. Green
А за Loreal Majirel има ли специален оксидант или мога да купя какъвто и да е? newsm78 Очертава се за следващото боядисване да поръчвам боя онлайн- ако избера боята да е амонячна ще поръчам тази. Ако не, ще пробвам с Иноа....колебая се. И в двата случая ще ми трябва и окислител.

# 647
  • София
  • Мнения: 43
Добър вечер 🤗
От къде си купувате балсам Leganza?
Благодаря Flowers Cherry Blossom

# 648
  • Мнения: X
Добър вечер 🤗
От къде си купувате балсам Leganza?
Благодаря Flowers Cherry Blossom

Аз лично го намирам в един малък козметичен магазин, не съм го срещала по големите дрогерии  Rolling Eyes В Лили мисля, че има от другите тонери на престиж, но точно този май го няма  Thinking Мисля, че е най-добре да потърсиш в по-малките магазинчета

# 649
  • Мнения: 27 562
Аз си го купувам от магазин на Ивис. Peace Има го и онлайн. В големите супермаркети, поне тези близо до вкъщи, не го намирам.

# 650
  • Мнения: 2 352
Перленият на Престиж за мен е същия. Има го в Лили.

# 651
  • София
  • Мнения: 43
Как го смесвате с маската и по колко време стоите?

# 652
  • Мнения: 9 991
Леганза в Лекси намирам, също в Зара.

# 653
  • Мнения: 2 352
Не смесвам с нищо, мажа на суха коса, стоя и измивам.

# 654
  • Мнения: 27 562
Как го смесвате с маската и по колко време стоите?
Маската ми е съвсем обикновена, с ленено масло- държи се на косата 10 минути. Когато я смесвам с тониращ балсам Леганца смесвам в купичка от маската и от тониращия балсам и разбърквам, после нанасям (на измита и подсушена с кърпа коса) и стоя 10 минути или повече ако искам. Маската ми не е с мазна консистенция и да поседя повече не ми омазнява изобщо косата. Нанасяла съм Леганца и на суха коса, но смесена с маската изолзвам много по-малко количество. И нанасянето е по-лесно и равномерно.
brummmm, може ли снимка на перления на Престиж? bouquet

# 655
  • USA
  • Мнения: 7 299
Искам да пробвам безамонячните бои на Olioseta,но се чудя какъв номер да избера.
Някой да е пробвал 8.35 светло русо тютюн и какво представлява въобще това тютюнево?
7-ците(7.87 например) предполагам ще ми е много тъмна..

# 656
  • Мнения: 27 562
Ако не се лъжа, някой беше споделил, че скалпът му се е раздразнил от Олиесета.....Не помня обаче дали е била безамонячна.

# 657
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 На скалпа не дразни,но такъв косопад си докарах с нея,че няма да я погледна повече  #Cussing out. Трябваха ми месеци,за да оправя нещата. Иначе чудесен цвят се получаваше. Ползвах 10.1 и косата беше учудващо добре след боя.

# 658
  • BG-DE
  • Мнения: 5 065
Тези дълготрайни безамонячни бои не са по-щадящи от амонячните само използват други не така смрадливи химикали но май даже са по-вредни  Thinking и аз си бях докарала големи проблеми с една такава на Фанола (Оро нещо си), май само от Иноа няма оплаквания  Thinking

# 659
  • Мнения: X
Иноа имаха една супер изсветляваща, ако помните, която просъществува мнооого за кратко. Познайте защо...

Общи условия

Активация на акаунт