Лотария "Зелена карта" 2019

  • 344 490
  • 3 904
  •   1
Отговори
# 2 610
  • САЩ
  • Мнения: 666
Аха Simple Smile

Един пич е писал в блога на Саймън, че той е бил печеливш тая година с европейски номер 32ххх, а жена му сега е спечелила за DV2019 със сравнително малък номер (10к). Много ме радват такива печеливши, явно си им е писано Simple Smile

# 2 611
  • Мнения: 690
Аз мисля, че това да в анкетата е просто грешка, някой е щракнал вместо не -да. Дано скоро някой да се похвали. Незнам защо, но и аз много се вълнувам за потенциалните печеливши. Даже сега повече от годината, в която ме изтеглиха.

# 2 612
  • Мнения: 20

За статистиката
БЪЛГАРИ, СПЕЧЕЛИЛИ ЗЕЛЕНА КАРТА
2017 г. - 666
2016 г. - 865
2015 г. - 1,418
2014 г. - 1,957
2013 г. - 1,299
2012 г. - 883
2011 г. - 950

# 2 613
  • София
  • Мнения: 818
И аз съм с НЕ, 8 поредна година...

# 2 614
  • Мнения: X
И от братовчедка ми три не (тя,съпруга и сина и )Играят 10 години,сина и 3 Simple Smile
Помоли ме аз да проверя и да и изпратя резултата
Колкото и да е притръпнала пак и стана неприятно май Simple Smile

# 2 615
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Марто, моя теория е това! Патентовам си я 😀

# 2 616
  • София
  • Мнения: 9 408
Винаги ти е неприятно, колкото и да си претръпнал...

# 2 617
  • Мнения: 18
2ма с да в анкетата и никой се не хвали Grinning

# 2 618
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 170
Хайде 2ма сте вече спечелилите, похвалете се де.

# 2 619
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Аз си взимам книгата в ръка и лягам 😃 Утре пак ще дотръчкам тук 🤘 Лекичка 👼

# 2 620
  • Мнения: 2 743
Акп тия двама са с номера 35к, хич не си е за хвалене....

# 2 621
  • Мнения: X
Ние учавствахме за 1ви път.

Последна редакция: ср, 16 май 2018, 06:20 от Анонимен

# 2 622
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 876
Две "Не"-та от мен - сестра ми и приятелят й. 🙄 Шансът все пак е малък. Догодина пак, ако все още има лотария.

# 2 623
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Ох, тамън да легна и Barefoot Kontesa ме върна 😃 Вие бяхте в Канада, нали? Не ви ли харесва там? Питам понеже и тя ми държава-фаворитче ❤

# 2 624
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Ах, не се разписа никой от обичайните заподозрени. Жалко!

Общи условия

Активация на акаунт