Любители на котки - Тема 117

  • 35 108
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 786
Ох ,че сладки муцунки Heart
Ето и от мен малко сива прелест .
"Да се махаш от тука с тоя телефон ,че ей сега ще замахна с лапата"


"Тая лампа много свети"

# 16
  • Мнения: 4 275
Снимката с чадъра е уникална Grinning Джак, каква порода е тази прелест? Изглежда ми доста екзотично Simple Smile
За ушите, чистила съм ги като беше по-малък, но отдавна не съм го правила, въпреки че имам специални кърпички. Честно казано, не знаех, че трябва да се чистят. А преди ги чистех, защото се трупаше мръсотия,  но сега е добре. Или не се цапат, или се чисти сам, или аз недовиждам. Иначе му е приятно на това ненормално коте, така че като се измъкне изпод леглото веднага го подхващам  Mr. Green

# 17
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Здравейте и от нас в новата тема!

Съжалявам за загубата на пенсионера и Петето! Прегръдки за стопаните!

Много се радвам, че рижавото коте е по-добре и си е намерило временен и постоянен дом!

Ето го и наш дебелан
Скрит текст:

Станал ми е много мързелив. Два месеца живя малко отшелнически горкия - съпругът ми се прибираше само да спи вкъщи, а ние с детето бяхме в България и горкия явно свикна да е сам. Та сега по цял ден спи, не се хвърля на играчки и мърдащи предмети ... все едно е друго животно.

# 18
  • Мнения: 1 786
Мишелин, от улицата е прибрана тая маймуна . Чарли си я хареса - тя него - не. Обаче в момента , в който посегнах към нея, сама ми се пухна в ръцете и под мишницата и хайде в къщи Heart. Иначе ако трябва да се оприличава на някаква порода , то може би е Корат .

# 19
  • Мнения: 4 275
Несподелена любов значи  Mr. Green Красавица е, с много сладка муцунка
Пепи, много сладък този дебеланчо, каква хубава козинка има, само за мачкане е  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 9 991
Благодаря за темата.

# 21
  • Мнения: 5 508
Сега прочетох последните няколко страници в старата тема. Съжалявам за загубите Sad

Аз пък се виждам в чудо с нашите дами. Сиси преди беше мързелив темерут, но сега вече се спуква от игра със Съни. До тук добре, но Съни си е набелязала кутията с щипките и по 100 пъти на ден я събаря, а после с майка й ги пръсват из всички стаи Joy Къде ли не ги качвах ама пак ги стига. Ей сега я гледам, че се е качила на перваза, виквам й 'Съни, НЕ!', отивам до нея, тя ме гледа тъпо и *бам* с лапата ... и щипките в краката ми Joy Никакъв респект значи!

Ето и малко данък от вчерашната фотосесия.

Селфи


Тук опитах да им снимам еднаквите петна на гушките. А се оказа, че и двете имат по едно петънце на възглавничката на лапата. И аз имам бенка на стъпалото, та моя се шегува, че си е 'маркирал жените' Joy


Виж какви хубави зъбки имам!


И един Шарко, или поне муцунката му, хихи.


Много станаха - извинявам се Simple Smile))

# 22
  • София
  • Мнения: 1 164
Здравейте , да попитам купувате ли на котетата си чували с храна ? сега съм метнала око на един чувал Уискъс 14кг о Емаг на добра цена , и се чудя дали да и взема , разбира се , ще и давам и течна храна между цялото това ядене на сухата.

# 23
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ориентирай се към друга храна, тази не става за нищо.

# 24
  • Мнения: 5 998
Разкошни са ви животинките Heart Eyes Обожавам котанки.
Включвам се с една снимка на моята красива Кийра, която за съжаление вече не е сред нас.
В момента гледаме едно мъниче, копие на нея, но негови снимки все още нямам - ще се поправя с времето. Blush

# 25
  • Мнения: 4 275
Аз чакам чувал 7.5 кг от Зооплюс. Калкулирах, че би трябвало да стигне за около два месеца и половина

# 26
  • Мнения: X
Здравейте и от мен в новата тема Heart Eyes
Днес беше втората ваксинация на моите Китана и Хоти. Момичетата бяха много послушни и получиха вкусен пауч после Blush
Утре ще се мотаем цял ден в двора и ще им направя хубава снимка, дотогава ето една от преди 2 седмици:

# 27
  • Мнения: 4 275
Орхидейке, много палавост виждам в очите на Хоти и Китана Joy

Аз преди малко излизам от банята и трябва да си суша косата. Обаче кот се разигра с една мишка (играчка), докопана кой знае от къде и сега не смея да мръдна Joy че да не го разсея. И си седя в тъмното с кърпа на главата и мокра коса... Кротувам и разцъквам форумче Stuck Out Tongue Winking Eye

# 28
  • София
  • Мнения: 8 348
ех красавиците те

и аз купувам чувалчета по 7 кг, ако храня с Taste of the wild
или 2*2кг ако вземам Brit care от Емаг
и аз препоръчвам да смениш храната

на моите мадами им я въртя

# 29
  • Мнения: 19 027
Аз всички все не мога да се наканя да ги снимам, но днес снимах Чарли, че е придобил много неприятен навик да лежи в едната саксия с котешка трева, изпомачкал е порасналата, изровил е наскоро посятата трева и всичко е направил в пръст:

https://imgur.com/Zb7OgN4

Общи условия

Активация на акаунт