FEAR The Walking Dead - Тема 2

  • 30 234
  • 255
  •   1
Отговори
# 210
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Утре ще гледам аз. Не изгарям от желание да си пускам епизода, но няма как...
Още от миналата седмица знам какво става, но си трая нарочно. Без да искам разбрах, по мое си невнимание, хем се пазих. Но не знам причините да се стигне до там.
Само ще кажа че сценаристите са пълни кретени и унищожиха шоуто си.
п.п. не съм се интересувал дали причината не е решение на самия актьор да напусне, защото както казах се пазя от инфо, докато не гледам. Но ако е желание на актьора, то нямат друг изход.
Реших да ти помогна, ама като се замисля - недей да четеш статията, извадих ти само цитати, които отговарят на въпроса Simple Smile

Скрит текст:
https://www.digitalspy.com/tv/ustv/a36104948/fear-the-walking-de … -john-dorie-exit/

"I don't remember exactly when, but it's something we'd been talking about since season 5," he told Entertainment Weekly.

"And then we had a lot of conversations between 5 and 6 about how John would exit. And they came up with this great idea – great, and tragic, and wonderful, and believable in this world for how to get him off the show. And, at the same time, propel the story forward."
Garret said that he loved and will "always cherish" his time on the show, and was grateful to the showrunners and writers for crafting a satisfying exit storyline after he expressed a desire to leave.

"I get a little antsy after a while, and I'm not a kid anymore, and I have some things I wanted to do," he said. "And I'm just fortunate it worked out.

Елорка,
Скрит текст:
в началото и аз това си помислих, че лъже. Но твърде много подробности разказа, според мен наистина е била тя. И все пак, с нищо, ама с нищо не е по-добра от сестра си. Чарли поне имаше извинението, че бяха убили хора, на които държи. Колкото и жестоко да беше, поне за нещо можеш да се хванеш за да потърсиш мотивация - импулс, емоция, отмъщение. А Дакота .. хладнокръвно си разчиства пътя. Крои си плановете, гледа как хора умират в резултат и .. нищо.

# 211
  • София
  • Мнения: 27 175
Изгледах и аз най-накрая. От понеделник му се каня, дори си го записах от AMC, ама не ща и не ща. Уф. Sad
Е, изгледах.
ами Тъпо!!!

Скрит текст:
Колкото и да харесвам сезон 6 и да ми се иска да станат още по-добри, това което направиха е безумие. В крайна сметка това си е повече сценаристко хрумване/виждане за историята, отколкото решение на Гарет Дилахънт. И тук видях 'кофикат' както е пуснала, гледах и Толкинг Дед и още видеа. Ок, имали са някакво единомислие в определен момент, може и Гарет да им идва доста скъпичко (той си е звезда все пак), но решението не е продиктувано от някакъв ултиматум на актьора както при Ник или Карл. Така че след като това в основата си е тяхно решение, сега ще си носят и последиците и хейта!!
Лично за мен да убиеш най-готиния си типаж, за да 'билднеш' образа на Джун (на кой му пука за Джун всъщност???) и останалите, и това да бъде катализатор за нещо ново е безумие. Да повториш същия сценарий от сезон 4 с Ник и Чарли е мързел и проява на лош вкус. А ако повторят и опрощението, което получи Чарли, то ще ме изгубят тотално  и завинги. И не само мен мисля. Но не вярвам да направят тази идиотия. Чак толкова прости не са.
От целия ростър на Фиъра останаха само трима човека за които да ми пука, Морган, Алиша и всъщност пита се кой е третия??? Ами всъщност трети няма. Има поне още две, три имена (Виктор Странд на първо място и може би Даниел Салазар), но не са чак толкова ярки в моите очи. А такива като Джун, Чарли, Грейс, Лусиана, Алтия, ами за мен са си плява и пълнеж. Въпреки че Джун се води главна и залагат много на нея оттук-нататък. Айде нема нужда!! И сега сигурно ще я превърнат в 'бад ас' Нали пак трябва жена да командори, ще я превърнат в Андреа от комиксите. Смех, ама поне да бяха избрали читава актриса, а не тази сухарка.
Но ОК, решили са да убият сърцето и душата на Фиъра, Джон Дори, направили са го. Но да вмъкнат това малоумие, че Дакота е спасила Морган, вече ми дойде множко. Ама вие сериозно ли, ахахахах, за толкова тъпи ли ни смятате??? Тази пикла, 30 кг. с мокри дрехи, дето и трепереше ръката, когато трябваше да стреля през стъклото на джипа, да убие сама 6 или 7 бродещи?! Защото толкова нападнаха тежко ранения Морган. И после да му направи животоспасваща интервенция (тя да не е доктор?) и за капак, как е мъкнала тежкото тяло на Морган?  Хмм??? Не, хора, Дакота е новата 'Жена чудо' Просто не е истина, не мога да повярвам, какво ми сервират и се чудят после защо хората им се смеят. Най-вероятно тя е убила родителите си и всъщност тя е много по-лош човек от Вирджиния. Вирджиния кого уби всъщност? А тази психопатка уби двама (Камерън и Джон, само за да може да си излиза на воля от лагера, когато и скимне, WTF?!). Това е тотално промит мозък, човек, който няма емпатия и просто не заслужава да живее.
Моята прогноза е, че Джини ще убие Дакота. Това би било най-гадното за нея и точно за това си мисля, че ще го получи, а пък Джун ще убие самата Джини. Нещо такова. Но не вярвам да ги държат още дълго, за мен и двете са пътнички в скоро време, тъй като историята ще поеме по нов път и ще имаме нова мистерия и врагове и така.
Но ако Дакота не ''погледне към цветята'' без мен!!!

# 212
  • Мнения: 31 677
Излезе и 9-ти епизод Grinning

Дяволо,
Скрит текст:
за всичко е виновен Игра на тронове. След тоя сериал, почнаха по другите да трепят всичко живо.
Но от друга страна в един апокалипсис ничий живот не е гарантиран.
Но пак е гадно.
Иначе добър епизод. Добре направен, голяма драма, голямо нещо.
За мен Дакота лъже. Няма как тя да го е спасила.
Но ако по сценарий се окаже така за мен е голям гаф.
И да, тя е психопат. Като сестра си. И двете да умират.
А защо мислиш, че е убила родителите си? Нещо за тях коментирано ли е? Не помня.
А на Чарли защо и простиха? Каква беше причината да убие Ник?

# 213
  • София
  • Мнения: 27 175
Е, нали нашите хора избиха хората отгледали Чарли, тя бе с онази група, която ги нападна и заплаши покрай драмата на стадиона, когато и Мадисън си отиде доколкото си спомням. Ми простиха и защото си имаше причина да направи това което направи с Ник, както и Ниган си имаше причина за неговите действия. А и много трудно стана това, доказваше се дълго време, стана полезна, а и те още преди това си я бяха прибрали и им бе спечелила сърцата, нали Мадисън искаше да я спасят и върнат в реалността, но тя избяга.
Докато сегашния случай е много по-различен. Дакота е съвършен психопат. Няма емпатия в това момиче. Едно е да убиеш някого, защото си отмъщаваш или си объркан и изплашен, съвсем друго, когато го правиш потайно и хладнокръвно, за да видиш ли, да може да си правиш кефа и да си напускаш лагера и скитосваш (?!) и после да убиеш отново хладнокръвно само и само да не те издадат (а той нямаше да я издаде).
Пак казвам, ако не я убият, до тук с мен и моята подкрепа за шоуто.


промо за епизод 9

Скрит текст:


сник пийк за епизод 9

Скрит текст:



А вижте този убийствен трйлър на ''Army of the Dead'' на Нетфликс.
с Батиста и с нашият любим Джон Дори + любимецът ми Хироюки Санада
Филмът е на Зак Снайдер и е едно от най-чаканите заглавия за 2021 г. Нямам търпение. Simple Smile
Имаме си нова раса зомбита, умни... Grinning

Скрит текст:

# 214
  • addicted
  • Мнения: 1 083
O, wow! за трейлъра Simple Smile
МНОГО харесвам Хироюки Санада. Видях и други познати лица, Тео Роси, този страдалец от SoA, и него харесвах.
Ясно е, че филмът ще е зрелище, дано да е толкова въздействащо колкото в трейлъра.
Черешката за мен беше песента, бях фен на The Gambler поредицата като...хм, малка Simple Smile

# 215
  • Мнения: 5 741

А вижте този убийствен трйлър на ''Army of the Dead'' на Нетфликс.
с Батиста и с нашият любим Джон Дори + любимецът ми Хироюки Санада
Филмът е на Зак Снайдер и е едно от най-чаканите заглавия за 2021 г. Нямам търпение. Simple Smile
Имаме си нова раса зомбита, умни... Grinning

Скрит текст:

Гледах го и аз тези дни. Нямам търпение за филма.

# 216
  • Мнения: 31 677
Благодаря ти Дяволо. Аз съм си малко забравана Blush
Добре че си ти да помниш всичко.
Трейлърът на 9 епизод е супер.
Снийк пийка ме издразни.

А другия трейлър е уникален. Нямам търпение. Ако е по кината - отивам на секундата.
Джон Дори нещо не го видях в трейлъра. Пак ще гледам, може да е неразпознаваем.
Кога се очаква да излезе?

А Санада го помня от Хеликс.

# 217
  • София
  • Мнения: 27 175
2.32 Simple Smile
като се появи зомби тигъра

# 218
  • Мнения: 31 677
Видях. Верно не се разпознава.
Точно пък тази фраза ме разсмя Grinning

Оф, да правят повече такива филми и сериали, че като свърши сериала майка, ще е суша.
Аз все си мечтая да екранизират Z-та световна.

# 219
  • София
  • Мнения: 27 175
В смисъл?
То нали имаше супер як филм. Може би искаш сериал да направят?

# 220
  • Мнения: 31 677
Сега видях. 21 май уж ще излиза.

Да, по книгата.
Филма съм го гледала. Един от любимите ми е. Жалко, че няма да има втора част.
Но филма няма нищо общо с книгата, нищичко. Е, всъщност заглавието.

# 221
  • София
  • Мнения: 27 175
Изгледах епизод 9
Може би най-добрия епизод този сезон. А сезонът като цяло е най-добър изобщо за Фиъра.

Скрит текст:
Хах, казах ви аз, че готвят Джун за 'бад ас' жена-героиня като Андреа от комикса и хоп, слага каубойската шапка и почва да трепе. Краят бе наистина брутален, хах, как я гръмна не е истина просто. :О
Но трудно ще я харесам като герой Джун, колкото и да ни я тикат в лицето. За мен актрисата няма харизма/излъчване.
И не Джини е големия злодей тук. Може и да е вършела гадости, но ние само сме чували, не сме ги виждали. Щерка и е големия психопат и злодей. Това че и е дъщеря бе също добър туист и малко очакван между другото. Дано не превърнат Дакота в Чарли 2.0. Ще е нелепо и страшно много ще олекнат. Ако са решили да не убиват тийн, то поне да я разкарат. Хваща пътя нанякъде и до там с този персонаж. Просто не мога да и гледам физиономията. Между другото актрисата, която играеше Вирджиния бе много добра. Талант се иска така да настроиш всички срещу себе си, а в края дори леко да и съчувстваме (поне аз, но мисля че с повечето е така).
Сега предполагам, че ще ни запознаят с голяма заплаха, заради която Странд гради тази армия. Дали ще се омешат със СРМ (дано) или ще е нещо друго и локално ще видим, но много ми се иска по някакъв начин да свържат всичките сериали и истории.

Морган ми хареса много в епизода. Ето кой командва парада, като си отвори устата и всички мълчат и слушат. Той се превърна в този сериал в това което е Рик или по-скоро бе Рик за шоуто майка.

Хареса ми и как Даниел 'разпозна' Виктор и кратките думички разменени между тях в края на епизода, хахаха


промо за епизод 10
Скрит текст:


сник пийк за епизод 10
Скрит текст:

# 222
  • Мнения: 31 677
Като те видях да пишеш, реших, че има букви, ама няма.
Ще се чака.
Иначе аз нали любитна и реших да видя повече неща за 9 и то тубата показа яки спойлери, та знам как свършва.
И да не бях видяла, щях да те видя какво пишеш. Като видя спойлер и ръката ми клика, мозъка няма общо Grinning
Скрит текст:
Вирджиния абсолютно си заслужаваше да умре. Не я съжалявам въобще.
И Дакота трябва да умре.
Не съм гледала, та не знам подробности.
Видях някакво признание, че тя и била дъщеря, ама какво от това.
За какво да я съжаляваме. Толкова хора изтрепа и изтормози.
Като гледам, пак ще пиша.

# 223
  • София
  • Мнения: 27 175
Вече има ако не се лъжа. Ха, то качиха и 3 епизод. Ама нямам време за него сега.
Честно казано много ме дразнят тези платени платформи с това по-ранно качване, защото излизат спойлери и се чудиш как да се пазиш.

# 224
  • Мнения: 31 677
Най-сетне има букви и изгледах. Дори и 10-ти епизод е излязъл.

Скрит текст:
Епизодът много ми хареса. Много обрати, много нещо.
Браво на Джун, че я гръмна. Напълно заслужено.
Надявам се поне малко Дакота да страда.
Предвид как реагира като я видя мъртва, мисля, че страда.
Едно е да искаш, друго е да можеш, трето е да го направиш.
Като искаше Джини мъртва, Дакота можеше отдавна да я убие.
И тя си заслужава да умре.
За съжаление имам чувството, че ще е Чарли втори номер.
И какво Странд знае за другите се питам?

И на мен Дяволо ми се иска да се свържат историите. Ще е яко.

Общи условия

Активация на акаунт