Раждане при д-р Борислав Иванов, Пловдив

  • 54 697
  • 632
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 228
Здравейте на всички в темата.
Искам да попитам д-р Борислав Иванов само в Селена ли изражда? И някой има ли мнение за раждаме в Медлайн?

# 166
  • Мнения: 38
Здравейте на всички в темата.
Искам да попитам д-р Борислав Иванов само в Селена ли изражда? И някой има ли мнение за раждаме в Медлайн?
Здравей, този въпрос е коментиран по-рано в темата.  Хубаво е да се чете, преди да се пита, за да не се спами темата.
На въпроса - изражда само в Селена. За раждане в Медлайн не съм запозната, не съм сигурна дали изобщо може да се ражда там.

# 167
  • Мнения: 73
Изражда само в Селена,няма опция за Медлайн(поне на мен така ми каза преди 7 месеца),когато се записах да ме следи.

Здравейте на всички в темата.
Искам да попитам д-р Борислав Иванов само в Селена ли изражда? И някой има ли мнение за раждаме в Медлайн?

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 14 419
Доколкото и аз знам, няма родилно отделение в Медлайн, да.

# 169
  • Мнения: 668
В Медлайн има отделение по Гинекология, но за раждането трябва да е Акушеро-гинекологично отделение. Отделно е желателно там където ще раждате да има и добро отделението по Неонатология.

# 170
  • Мнения: 73
Здравейте момичета,

имам питане към тези от вас ,които ходят на тонове при доктора.Тъй като разбрах,че е по-добре да се ходи сутрин преди 9:30ч,когато докторът не е започнал с прегледите,се чудех,кой коментира записа?Роси ли или трябва да се изчака доктора?Колко струва записа на тонове!

# 171
  • Мнения: 668
Роси гледа тоновете и ако има нещо притеснително изчаквате за коментар д-р Иванов. Записа струва 20 лв.

# 172
  • Мнения: 7 710
мен винаги ме гледаше и на ехографа и плащах 50

# 173
  • Мнения: 38
мен винаги ме гледаше и на ехографа и плащах 50
И при мен беше така!

# 174
  • Мнения: 73
А всяка седмица ли ходехте на тонове и преглед?

# 175
  • Мнения: 7 710
А всяка седмица ли ходехте на тонове и преглед?
след 36 г.с , да

# 176
  • Мнения: 38
А всяка седмица ли ходехте на тонове и преглед?
[/quote
И аз след 36 г.с всяка седмица.

# 177
  • Мнения: 15
мен винаги ме гледаше и на ехографа и плащах 50
И при мен беше така!

Това е защото сте си ходили на редовния преглед след 10-11 когато Иванов е в кабинета. При мен се случи два пъти да се връщам на следващата сутрин, защото тоновете на бебето бяха ниски. Роси ги гледаше и плащах 20лв. Иначе когато съм си била на преглед и сме правили запис, не съм плащала допълнително 20лв за него, а обичайните 50 за прегледа.

# 178
  • Мнения: 41
мен винаги ме гледаше и на ехографа и плащах 50
И при мен беше така!

Това е защото сте си ходили на редовния преглед след 10-11 когато Иванов е в кабинета. При мен се случи два пъти да се връщам на следващата сутрин, защото тоновете на бебето бяха ниски. Роси ги гледаше и плащах 20лв. Иначе когато съм си била на преглед и сме правили запис, не съм плащала допълнително 20лв за него, а обичайните 50 за прегледа.

И аз не съм плащала запис на тонове, само 60лв за прегледа.

# 179
  • Мнения: 73
Момичета,благодаря ви за споделената информация!
Днес бях на тонове за първи път и както и при вас,не платих нищо за тоновете,
Но изникна друг въпрос и той е насочен към тези от вас,които са раждали секцио.
Колко време преди раждането доктора ви изпрати на консултация с анестезиолог?
Аз съм в 35 г.с ,но Роси ми каза да изчакам още малко и да не бързам..

Общи условия

Активация на акаунт