Къде в Бургас? (52)

  • 81 861
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 28 087
къде трябва да отида за дубликат от Акт за раждане на дете

В районното кметство.

# 286
  • Мнения: 405
Търся детски пантофи 16см стелка ,Но  да са със СПОНДЖ БОБ?

# 287
  • Мнения: 4 808
къде трябва да отида за дубликат от Акт за раждане на дете
Преди се ходеше на главната в тунелчето срещу търговски център "Пиргос", но сега май е в Общината, обаче отзад на гърба. Ако е за "Меден Рудник", сигурно там в Кметството.

# 288
  • Мнения: 28 087
къде трябва да отида за дубликат от Акт за раждане на дете
Преди се ходеше на главната в тунелчето срещу търговски център "Пиргос", но сега май е в Общината, обаче отзад на гърба. Ако е за "Меден Рудник", сигурно там в Кметството.
По местоживеене в районните кметства, писах вече. Не е в общината. Издава се с/у лична карта.

https://www.burgas.bg/bg/info/index/150

# 289
  • Мнения: 260
Откъде мога да закупя евтини подаръчни торбички?

# 290
  • Мнения: 408
       Преди няколко месеца вадих дубликат на акт за раждане на гърба на общината, за 5 лв.


            А аз да попитам - поправят ли някъде в ЦГЧ чадъри?

# 291
  • Мнения: 5 132
Къде мога да намеря калъфки за нестандартни възглавници с размери 30*50*10/7 ?

# 292
  • Мнения: 21
Търся си жена, да ми помага за в къщи с домакинската работа - чистене.
Ако някой тук ползва услугите на подобна, ДОВЕРЕНА женица или знае такава, моля да ми пише.

# 293
  • Мнения: 4 808
Къде мога да намеря калъфки за нестандартни възглавници с размери 30*50*10/7 ?
На ъгъла на "Фердинандова" и "Калоян" има магазин, където можеш и да си поръчаш и да ти ги ушият. Цените са супер, аз го открих съвсем наскоро, но вече успях да се оборудвам с чудесни възглавници, и си разреших проблема с чаршафите 240/260.

# 294
  • Мнения: 125
Здравейте! Можете ли да препоръчате читав фризьор? Проблемът ми е, че косата ми е накъсана по дължината и трябва да се премахне нацъфтялото. Отскоро съм в Бургас и не знам къде да отида и на кого да се доверя.

# 295
  • Мнения: 5 132
Къде мога да намеря калъфки за нестандартни възглавници с размери 30*50*10/7 ?
На ъгъла на "Фердинандова" и "Калоян" има магазин, където можеш и да си поръчаш и да ти ги ушият. Цените са супер, аз го открих съвсем наскоро, но вече успях да се оборудвам с чудесни възглавници, и си разреших проблема с чаршафите 240/260.

Много благодаря  bouquet.

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 711
Някой ходил ли е / знае ли склад за бебешки дрехи на ул.Пиротска 33?

# 297
  • Мнения: 4 808
Здравейте! Можете ли да препоръчате читав фризьор? Проблемът ми е, че косата ми е накъсана по дължината и трябва да се премахне нацъфтялото. Отскоро съм в Бургас и не знам къде да отида и на кого да се доверя.
Много съм доволна от Милена и Жоро - фризьорски салон "Ка", до градинката на Младежкия дом. Като застанеш с лице към градинката и с гръб към Младежкия, тръгваш надолу по улицата, която минава отляво на градинката. Стигаш до края на градинката, пресичаш улицата от долната и страна и салонът ти се пада отдясно. Препоръчвам Милена, Жоро също е добър, но работи малко по-бавно.

# 298
  • Мнения: 6 001
Откъде мога да купя коледни лепенки за стъкла - снежинки, дядо Коледовци и т.н? До Джъмбо не ми се ходи.

# 299
  • Burgas
  • Мнения: 503
Откъде мога да купя коледни лепенки за стъкла - снежинки, дядо Коледовци и т.н? До Джъмбо не ми се ходи.


Вчера гледах такива лепенки в Лидл,обаче не си спомням цена.В Левчетата също би трябвало да има.

Общи условия

Активация на акаунт