Къде в Бургас? (52)

  • 81 843
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 998
Мира към какво си се насочила? И аз разглеждам, Варна също е близо.
ЧР или ПР, не че много ми трябват, просто са ми интересни.
Вярно, че Варна е по-близо, но магистратурата си я завърших в непрекъснато пътуване всяка седмица за лекции и, честно да ти кажа, лошо ми става само от тази перспектива.

# 46
  • Мнения: 4 942
Мира към какво си се насочила? И аз разглеждам, Варна също е близо.
ЧР или ПР, не че много ми трябват, просто са ми интересни.
Вярно, че Варна е по-близо, но магистратурата си я завърших в непрекъснато пътуване всяка седмица за лекции и, честно да ти кажа, лошо ми става само от тази перспектива.
Какво значи ЧР, ПР, не съм запозната?
А за пътуване и разкарване напразно там са номер 1. От личен опит ти го казвам.

# 47
  • Мнения: 5 998
Пробвах да ти пиша ЛС, че да не спамим излишно темата, но си изчерпала лимита си.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 2 071
Около 500лв трябва да е таксата за семестър. Преди 2г най-високата беше 450лв. Предполагам, че няма да има голяма промяна. А може и по телефона да ти дадат информация.

# 49
  • Мнения: 5 998
Благодаря  bouquet

# 50
# 51
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Дайте съвет за очен преглед на 7 годишно дете Кузненцов или новата клиника Николай Чудотворец?
По принцип ходим при д-р Балимезова, но искам второ мнение.

# 52
  • Мнения: 5 132
Къде има магазин за домакинска техника с транспортни дефекти?  bouquet
Славейков 55 блок,от единия край е,от към Технополис мисля

Благодаря много  bouquet.  А има ли име магазина? Дали има телефони за контакт?

# 53
  • Мнения: 4 942
Кажете някой шивач при когото да отида, ако може в Изгрев или към Центъра.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 909
То и аз да попитам за читав сервиз за телефони.Накратко купих си телефон-Май месец от Технополис ли маркет ли н.з.Обаче не му работи микрофона,че ми трябва някой да го погледне

# 55
  • Мнения: 6 946
Защо не се  възползваш от гаранцията?

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 909
Три пъти го носих в магазина и все ми излизат с решение,че няма установен проблем...и до КЗП стихнах,те също казват,че няма проблем телефона.. Та вдигнах ръце и предпочитам да си платя да ми го ремонтират с цената на изгаряне на двугодишна гаранция

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 14:21 от grogyy85

# 57
  • Burgas
  • Мнения: 503
Къде има магазин за домакинска техника с транспортни дефекти?  bouquet
Славейков 55 блок,от единия край е,от към Технополис мисля

Благодаря много  bouquet.  А има ли име магазина? Дали има телефони за контакт?
Има такъв магазин на Гладстон 27,до училище Княз Борис- не съм пазарувала от там ,но минавам покрай него всеки ден.
Това е сайта им http://bialatehnika-varna.com/

# 58
  • Мнения: 5 132
Къде има магазин за домакинска техника с транспортни дефекти?  bouquet
Славейков 55 блок,от единия край е,от към Технополис мисля

Благодаря много  bouquet.  А има ли име магазина? Дали има телефони за контакт?
Има такъв магазин на Гладстон 27,до училище Княз Борис- не съм пазарувала от там ,но минавам покрай него всеки ден.
Това е сайта им http://bialatehnika-varna.com/

 bouquet Много благодаря! Ще разгледаме и в него. Чудесно е, че има повече от един такъв магазин.

# 59
  • Мнения: 2 838

На основание чл. 73, ал. 2 от ЗЕ “Топлофикация – Бургас” ЕАД уведомява своите абонати, че във връзка с отстраняване на авария на главно стебло и профилактика на съоръженията, ще бъде извършен установъчен ремонт от 08.00 часа на 02.10.2017 г. до 16.30 часа на 06.10.2017 г. По време на установъчния ремонт ще бъде прекъснато топлоподаването на всички потребители на топлинна енергия. При промяна на сроковете, абонатите ще бъдат уведомени своевремвнно.

Общи условия

Активация на акаунт