Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 10 тема

  • 128 767
  • 743
  •   1
Отговори
# 315
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 234

Радика, ти явно си родена под изключително щастлива звезда.  Laughing

Тъкмо се зарадвах, че поне веднъж ми е провървяло и видях, че съм голяма заспа.
Не съм ти прочела внимателно въпроса и те подведох с отговора си.
Получавам имейли за нови постъпления и промоции, за следени парфюми не съм (но не съм и ползвала тази опция).
Разговаряла съм по телефона със служител (за Парфимо става въпрос), който се държеше доста непрофесионално и се опитваше да ме убеди,че само той разбира от нещата - получих разопакован и ползван парфюм, и той се плюнчеше, че този парфюм така се предлага от производителя. След писмено оплакване, отношението им към случая вече беше съвсем друго.
Така че ти препоръчвам да ползваш имейла им за връзка с клиенти, много по-ефективно е, отколкото да разговаряш с нови и явно не много добре обучени служител(к)и.

# 316
  • София
  • Мнения: 32
Аз поръчах на 25.01.18г. и на същия ден ми звъннаха да ме предупредят, ако не съм видяла в сайта, че доставката до тях е 5 дни. На 30.01.18г. ми се обадиха да кажат, че нещата са пристигнали и да си потвърдя адреса и пристигнаха на 31.01.18г. Сега не мога да спра да мисля какво още да си поръчам Grinning Много неща ми харесват и се чудя кое ми е най-необходимо, но мисля да е шампоан на Kerastase против косопад, че нещо напоследък се притеснявам от топката косми, която изхвърлям всеки ден и видях, че доста хора са доволни от него. Но има и доста недоволни. Ако знаете нещо по-добро моля да кажете - тези дни ще следя темата и, ако не изскочи нещо друго ще поръчвам този шампоан Simple Smile
Продуктите на Керастаз са много агресивни, не знам, каква ти е косата, но е рисковано ей така да се порьчва, защото не са и евтини.
Косата ми е ужасно мазна, много тънка и без обем, а вече и рядка в предната част (никога не съм имала гъста коса и винаги е падала, но сега определено е по-зле от преди).... Винаги много съм искала дълга коса и след много борба успях да я пусна до кръста и от 5 години я поддържам толкова дълга, но напоследък започна много да пада и се притеснявам. Подстригах я доста като се надявах да помогне, но не се получи и сега търся друг вариант. Не мисля, че е  от стрес или нещо такова, защото от доста време е така и май по-зле става.

# 317
  • София
  • Мнения: 974
Loshka -  bouquet
Радика, никога не е късно да ти провърви, но явно няма да е точно с тази "функционалност" на сайта, или поне не скоро.  Laughing Благодаря, че доуточни.  bouquet

За мен нещата са ясни и тази функция явно не работи, което е неудобно. Да, не са длъжни да я имат изобщо, но тя е обявена като налична на сайта, без да работи реално, което е подвеждащо. Едва ли някой е в състояние да виси и да рефрешва профила си през 1 час, за да следи наличности. Следя много парфюми в Ензо и съвсем скоро на няколко пъти ми се случи да получа нотификация по имейл за зареден парфюм, който да се изкупи буквално за няколко часа. Ето защо нотифицирането в реално време е важно, поне от клиентска гледна точка. Но явно тях сегашното положение ги устройва. Като отношение към въпроси и оплаквания на клиенти определено има какво да учат и подобряват.

# 318
  • София
  • Мнения: 2 512
Аз поръчах на 25.01.18г. и на същия ден ми звъннаха да ме предупредят, ако не съм видяла в сайта, че доставката до тях е 5 дни. На 30.01.18г. ми се обадиха да кажат, че нещата са пристигнали и да си потвърдя адреса и пристигнаха на 31.01.18г. Сега не мога да спра да мисля какво още да си поръчам Grinning Много неща ми харесват и се чудя кое ми е най-необходимо, но мисля да е шампоан на Kerastase против косопад, че нещо напоследък се притеснявам от топката косми, която изхвърлям всеки ден и видях, че доста хора са доволни от него. Но има и доста недоволни. Ако знаете нещо по-добро моля да кажете - тези дни ще следя темата и, ако не изскочи нещо друго ще поръчвам този шампоан Simple Smile
Продуктите на Керастаз са много агресивни, не знам, каква ти е косата, но е рисковано ей така да се порьчва, защото не са и евтини.
Косата ми е ужасно мазна, много тънка и без обем, а вече и рядка в предната част (никога не съм имала гъста коса и винаги е падала, но сега определено е по-зле от преди).... Винаги много съм искала дълга коса и след много борба успях да я пусна до кръста и от 5 години я поддържам толкова дълга, но напоследък започна много да пада и се притеснявам. Подстригах я доста като се надявах да помогне, но не се получи и сега търся друг вариант. Не мисля, че е  от стрес или нещо такова, защото от доста време е така и май по-зле става.
Моята коса е фина и тънка, след лятото и зимата също доста пада. Пробвала съм какво ли не, след опити и грешки установих, че този шампоан наистина ми я уплътнява, а и спира да пада https://www.enzo.bg/loreal-professionnel/serie-expert-density-ad … totata-na-kosata/. Гледам, че сега не е наличен, другия Омега 6 еди какво си не съм пробвала  newsm78

# 319
  • София
  • Мнения: 3 913
Loshka -  bouquet
Радика, никога не е късно да ти провърви, но явно няма да е точно с тази "функционалност" на сайта, или поне не скоро.  Laughing Благодаря, че доуточни.  bouquet

За мен нещата са ясни и тази функция явно не работи, което е неудобно. Да, не са длъжни да я имат изобщо, но тя е обявена като налична на сайта, без да работи реално, което е подвеждащо. Едва ли някой е в състояние да виси и да рефрешва профила си през 1 час, за да следи наличности. Следя много парфюми в Ензо и съвсем скоро на няколко пъти ми се случи да получа нотификация по имейл за зареден парфюм, който да се изкупи буквално за няколко часа. Ето защо нотифицирането в реално време е важно, поне от клиентска гледна точка. Но явно тях сегашното положение ги устройва. Като отношение към въпроси и оплаквания на клиенти определено има какво да учат и подобряват.
Аз съм изключително доволна от тази функция на Енцо.Факт е, че понякога нещата, за които получаваш имейл като заредени, се разграбват за минути.Последният път за 20 минути се изкупиха 5 броя Насоматто Блек Афгано.
На мен също ще ми е интересно дали тези тестери на Гутал от Парфимо са истински, защото цените са като на селебрити парфюм.Между другото ми направи впечатление, че продават Jovoy и се чудя дали и те са истински, защото цените са доста занижени и ще се радвам някой да сподели опит, ако е купувал и е правил сравнение с аромат с доказан произход.

# 320
  • София
  • Мнения: 974
Veka - bouquet. И аз съм много доволна от функционалността на сайта на Ензо.  Peace И също забелязах Jovoy, както и Aedes de Venustas в Парфимо, но... мостри няма, така че не смея да поръчам, а във физически магазин не съм ги тествала. Така че се нареждам на опашка и аз и ще чета с интерес, ако някой пише за Jovoy.

# 321
  • Мнения: 1 893
sympathy ,
С каква маска/балсам съчетаваш шампоана  L`Oreal Professionnel - Hydrascalp - Density advanced ?

# 322
  • София
  • Мнения: 2 512
sympathy ,
С каква маска/балсам съчетаваш шампоана  L`Oreal Professionnel - Hydrascalp - Density advanced ?
Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment❤ По-добро нещо за моята коса не съм намирала. Слагам маската в малко количество и само на краищата на косата. Обикновено не я държа дълго, че даже и по-малко от минута. Страхотна е просто - увлажнява и омекотява, без да омазнява, разплита косата и не ми цъфтят връхчета. Стана малко офф топик, ама какво пък

Последна редакция: сб, 03 фев 2018, 16:16 от sympathy

# 323
  • Мнения: 1 893
Скрит текст:
sympathy ,
С каква маска/балсам съчетаваш шампоана  L`Oreal Professionnel - Hydrascalp - Density advanced ?
Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment❤ По-добро нещо за моята коса не съм намирала. Слагам маската в малко количество и само на краищата на косата. Обикновено не я държа дъло, че даже и по-малко от минута. Страхотна е просто - увлажнява и омекотява, без да омазнява, разплита косата и не ми цъфтят връхчета. Стана малко офф топик, ама какво пък😄

Благодаря, sympathy  bouquet








 

# 324
  • София
  • Мнения: 32
sympathy, благодаря ти много, мила Kissing Heart Ще пробвам шампоана и балсама, надявам се да намеря от къде да си ги купя. Ако се сетя още нещо да питам ще те тормозя на лично Blush Hug , че наистина доста се отклоних от темата Simple Smile

# 325
  • София
  • Мнения: 2 512
sympathy, благодаря ти много, мила Kissing Heart Ще пробвам шампоана и балсама, надявам се да намеря от къде да си ги купя. Ако се сетя още нещо да питам ще те тормозя на лично Blush Hug , че наистина доста се отклоних от темата Simple Smile
smile3521 newsm51

# 326
  • Мнения: 1
Момичета, очертава ми се голяма поръчка от ENzo. Искам да помоля , ако имате свободен код за отстъпка, да ми изпратите. Благодаря Simple Smile

# 327
  • Мнения: X
Аз не знам да има кодове за отстъпка. От повече от година няма такива за нова регистрация.  И други кодове няма. На някой и да му пратят индивидуален, едва ли ще си го даде. Така че отдавна няма смисъл да питате за кодове.

# 328
  • Мнения: 249
Не намирам нищо на Гутал в Парфимо, няма ги и сред предлаганите марки парфюми.Премахнали са ги като марка след изчерпване на тестерите?Ако е така ми се струва съмнително.

# 329
  • София
  • Мнения: 2 512
Не намирам нищо на Гутал в Парфимо, няма ги и сред предлаганите марки парфюми.Премахнали са ги като марка след изчерпване на тестерите?Ако е така ми се струва съмнително.
Съмнително за какво? Laughing Към средата на другата седмица ще има доста отчети от поръчалите Гутали, не очаквам отрицателни мнения😉 Особено предвид цените, на които бяха предлагани.

Общи условия

Активация на акаунт