пола на бебето

  • 1 280
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Мен майка ми ме е посолила тайно и съм се пипнала за момче и така и стана.Тя на всички така соли и им познава.Ела да те посолим и теб Joy Joy Joy
Това е шегичка не се засягай.Ама иначе ти казвам истината.

# 16
  • Мнения: 1 320
Мен майка ми ме е посолила тайно и съм се пипнала за момче и така и стана.Тя на всички така соли и им познава.Ела да те посолим и теб Joy Joy Joy
Това е шегичка не се засягай.Ама иначе ти казвам истината.
Къде на шега къде на истина , ама при мен и при зълвата и четирите пъти стана Wink / момчета 4 /

# 17
  • Мнения: 4 621
Не се заблуждавай с тези таблици, при мен повечето показваха момче, а ехографа показа момиче  Grinning  Е ехографа се оказа по-точен Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 1 559
Имам един холандски саит,които знам 4е е доста то4ен.Ако ми даде6 последната дата на менструацията ти,дните между цикала ти,и на колко навар6ени години си била като си забременяла....6те ти кажа ,какво показва

# 19
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Таблиците са си въздухарска работа. Дори и да има понякога съвпадения си е чиста проба случайност. Я си изчакай спокойно да родиш без да се настройваш много много, че понякога и най-добрите доктори грешат. Важното е всичко да мине живо здраво. Пък и какво ще промениш ако знаеш предварително какво ще е бебчето. Каквото Господ рекъл това е. Успех!

# 20
  • Мнения: 307
При мен калкулатора беше верен за таблицата нямам мнение
 Това е Божа работа.

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 15:22 от Mimi_baby

# 21
  • Мнения: 145
По - добре не се доверявай на такива методи, защото ще се настроиш и после може да останеш изненадана. Според мен няма значение какъв е пола, важното е да е здраво бебчето. А какъвто и да е пола ще го обичаш по същия начин. А ако си толкова любопитна да знаеш по - рано, съвсем скоро ще се види и на ехографа, затова изчакай малко.

# 22
  • Мнения: 105
И при мен таблицата не позна.

# 23
  • Мнения: 1 084
Simple Smile Шансовете наистина са 50/50, но ако искаш да се позабавляваш ето линка на сайта, който използвах аз Simple Smile) http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm  baby_neutral (признавам, че при мен и двата пъти се оказа верен Wink))))))), но все пак ехографът е най-сигурен Simple Smile)))

# 24
  • Мнения: 7 430
При мен всички сайтове, които бях изпробвала ми дадоха МОМЧЕ и при двамата...
Ето ти още един за проверка Wink

# 25
  • Мнения: 114
не вярвам на таблички, триизмерния ехограф показа момче. По бабини деветини корема ми бил напред и остър - момче ще е, и така се бяхме настроили за момче и сини дрешки купувахме, че сега трябва като ги обличаме да слагаме фибичка на косичката.

Общи условия

Активация на акаунт