Звездни компромати - 338 част

  • 129 376
  • 749
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 954
Няма корекции или поне забелижими!!!. . С грим може всеки да изглежда различен.. Но тя си е хубава и преди и сега..

Тази снимка от преди е с фотошоп на носа и, тя никога не е имала точно тази форма..
https://imagizer.imageshack.com/img924/9749/k1Xiku.jpg
Joy Ако човек не иска да забележи нещо, ако ще очите да му избодеш с него, пак няма да го забележи. Хубостта е въпрос на гледна точка и възприятие.

Аз лично не съм живяла с нея и такива твърдения не мога да правя с такава категоричност! Mr. Green

Вярвам на познанията си за пластичните корекции, на очите си и на реалността, защото не се превъзнасям по ничие лице.

Ами приемете, че има естествено красиви хора.. тя е една от тях.. Аз до сега не съм видяла някой с пластични операции да стане по-красив.. Гледала съм много филми с нея, снимки и си е все същата, само овала се е променил с годините, което е нормално.. А и децата и имат много от нейните черти, което показва, че не са придобити чертите и, а са естествени.. Grinning

# 166
  • Мнения: 17 546
Ами приемете, че има естествено красиви хора.. тя е една от тях.. Аз до сега не съм видяла някой с пластични операции да стане по-красив.. Гледала съм много филми с нея, снимки и си е все същата, само овала се е променил с годините, което е нормално.. А и децата и имат много от нейните черти, което показва, че не са придобити чертите и, а са естествени.. Grinning
А ти приеми, че тя може да е красива в твоите, очи, което не я прави красива във всички останали очи! Казах и пак ще кажа, човек вижда това, което иска да види. Да, децата ѝ имат чертите ѝ преди корекциите.
Имаш правото да я виждаш каквато на теб ти харесва, просто аз не мисля като теб. Не ме убеждавай.

# 167
  • Мнения: 2 114
Красива е много Анджелина. За мен.  И преди корекциите е била красива. И след. Естествено красива е, факт. Но вече си е доста пипната. Да не казваме на черното бяло. Човек, който има елементарни познания относно естетични процедури ще забележи. Държа да подчертая - фен съм на Анджелина.

# 168
  • Мнения: 954
Ами приемете, че има естествено красиви хора.. тя е една от тях.. Аз до сега не съм видяла някой с пластични операции да стане по-красив.. Гледала съм много филми с нея, снимки и си е все същата, само овала се е променил с годините, което е нормално.. А и децата и имат много от нейните черти, което показва, че не са придобити чертите и, а са естествени.. Grinning
А ти приеми, че тя може да е красива в твоите, очи, което не я прави красива във всички останали очи! Казах и пак ще кажа, човек вижда това, което иска да види. Да, децата ѝ имат чертите ѝ преди корекциите.
Имаш правото да я виждаш каквато на теб ти харесва, просто аз не мисля като теб. Не ме убеждавай.


Разбира се, че може да не е красива във всички очи, но за болшинството е красива.. Наскоро един режисьор каза за нея, че тя на живо е много по-красива, и че камерата не може да предаде цялата и красота.. Това, не знам дали е точно така, но ми направи впечатление.. Laughing
Ако тази жена не е красива, тогава незнам коя е..
http://i.huffpost.com/gadgets/slideshows/364692/slide_364692_4135590_free.jpg  Party

# 169
  • Мнения: X
Очевидно леко си е пипала носа, според мен, за другото нямам мнение.

# 170
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Сетих се за Дженифър Грей http://www.imdb.com/name/nm0000426/mediaviewer/rm2027922432
Която след неуспешна козметична операция "загуби" лицето си и кариерата си.

В този ред на мисли, Анджелина може да я пере тока, но не е толкова глупава, да ремонтира нещо което е съвършено и с което си вади хляба. И хирурзите не биха рискували, много често се получава обратен ефект.
Всички козметични интервенции са направени с цел да запазят това, което и е дал Господ.
С напредване на годините се изисква сериозна поддръжка.
Не съм и фенка от няколко години ( преди я харесвах).






# 171
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
И аз я харесвах Анджелина преди. Преди да стане тази ходеща закачалка, която е сега. В лице може и да има корекции, но са правени много внимателно, изключително Peace
Като актриса не я харесвам, хич даже Rolling Eyes

# 172
  • Мнения: 4 483
https://imagizer.imageshack.com/img922/746/ZsJddz.jpg
Девойката от ляво изобщо не е Анджелина

# 173
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Гала и Зейнеб

# 174
# 175
  • Мнения: 5 998
Анджелина, ако четеш тук, дай ми номера на лекаря си, че имам едни устни за дооправяне. Bowtie

# 176
# 177
  • Мнения: 2 494
http://mdst.it/03v754704/.
Харесвам Раул Бова и наскоро видях сложени негови снимки. "Бил напълнял, заприличал на чичко  и т.н"
За моя радост не е вярно. Тук  върви Vip Grande fratello /Big brother/. Влезе вчера за един ден и си излезе.
Не го следя,но вчера го мернах.
Красавец голям ми е....

# 178
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лудите фенки на Анджелина пак забиха в обичайния рефрен за единствената и неповторимата, без въобще да схванат (за пореден път) за какво се говори тук. Ей на, Лили ви изкара и един куп снимки, нещо, което мен ме домързя да направя, но е видно, че пак ще си карате на самотек Simple Smile). Толкова е видно, че на неповторимата и съвършено естествената и е уголемена горната устна, докато се изравни с дебелата по рождение долна, и точно за това говорех покрай българската миска. Хората, на които са им еднакво плътни горната и долна устна по рождение, са единици. При повечето долната е по-обемна, както е било и при Анджелина, но откак нейната корекция повлече крак, куцо и сакато тръгна да си прави такива усти и резултатът е супер трагичен. Още повече, че на лицето може да се посади патешки клюн, но разстоянието между устата и носа не се променя при посаждането и оттам идват всички аномалии, дето ги гледаме при родния елит.
От знаменитостите в момента се сещам само за Том Харди, който е с еднакво плътни по рождение горна и долна устна, но на него ако му изнамерите едновремешни снимки, няма да видите разликите от снимките на Джоли. И както са му непипнати, така и неговите не изглеждат много нормално, понеже визуалният ефект е винаги прекален при такива усти.

# 179
  • Мнения: 74
Лудите фенки на Анджелина пак забиха в обичайния рефрен за единствената и неповторимата, без въобще да схванат (за пореден път) за какво се говори тук. Ей на, Лили ви изкара и един куп снимки, нещо, което мен ме домързя да направя, но е видно, че пак ще си карате на самотек Simple Smile). Толкова е видно, че на неповторимата и съвършено естествената и е уголемена горната устна, докато се изравни с дебелата по рождение долна, и точно за това говорех покрай българската миска. Хората, на които са им еднакво плътни горната и долна устна по рождение, са единици. При повечето долната е по-обемна, както е било и при Анджелина, но откак нейната корекция повлече крак, куцо и сакато тръгна да си прави такива усти и резу
лтатът е супер трагичен. Още повече, че на лицето може да се посади патешки клюн, но разстоянието между устата и носа не се променя при посаждането и оттам идват всички аномалии, дето ги гледаме при родния елит.
От знаменитостите в момента се сещам само за Том Харди, който е с еднакво плътни по рождение горна и долна устна, но на него ако му изнамерите едновремешни снимки, няма да видите разликите от снимките на Джоли. И както са му непипнати, така и неговите не изглеждат много нормално, понеже визуалният ефект е винаги прекален при такива усти.
значи при Том Харди може при Анджелина не може.. Викаш от малка се е насочила

Общи условия

Активация на акаунт